صفحه 12 از 199 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    اگر کاندیشنال نباشه یعنی مشکل نمره زبان نداشته باشید تقریبا شانستون بالای 90 درصده
    سلام ممنون. آفر من کاندیشنال هستش ولی با کمال تعجب نامه فول فاند من پریشب اومد!!!!!!!!!!!!

مقدار فاند هم 53153 $ هستش که نصفش مال شهریه هستش.

تو نامه هم گفته که تا 7 Feb. باید acc کنیش. شروع دوره هم زده 30 مارچ. الان موندم چی کار کنم!!

البته یه تافل دادم که قراره 12 Feb ای تی اس به دانشگاه ریپورت کنه.

تو نامه زده که می تونی تا 30 جون delay کنی با هماهنگی دانشگاه.

لطفا راهنمایی کنید می ترسم از دستم بپره! مرسییی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aero نمایش پست ها
    سلام ممنون. آفر من کاندیشنال هستش ولی با کمال تعجب نامه فول فاند من پریشب اومد!!!!!!!!!!!!

تو نامه هم گفته که تا 7 Feb. باید acc کنیش. شروع دوره هم زده 30 مارچ. الان موندم چی کار کنم!!

اول تبریک عرض می کنم.....پذیرش شما شرطی هستش...باید نمره زبان ارائه کنید تا این شرط برداشته شه......در این حالت سه راه وجود داره....یا امتحان بدید...که ظاهرن دادید ولی نمرش نگفتید یا من ندیدم......یا این که در کلاس زبان دانشگاه شرکت کنید...در این صورت شما باید چند هفته زبان بخونید ...حالا بسته به دنشگاه یا دوباره امتحان میدی یا نه.....در طی این چند هفته که حداقلش شما 6 هفته بگیر...تمام خرج پای خودت هست و در دانشگاه هم ثبت نام کامل نمیشید...یعنی پولی به شما داده نمیشه....راه حل سوم هم اینه که دیفر کنید و دوباره امتحان بدید .....فقط وقتی دیفر می کنید...بپرسید آیا دوباره برای بورس بررس میشید یا نه بورس شما هم دیفر میشه.....همرا با پذیرشتون....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

دوستان خواهشا کمممک کنییید!!
    من رشته ام فیزیک دانشکاه سراسری خوندم,
    معدلم14
    ایلتس7
    یک مقاله isi دارم
    دو معرفی نامه از اساتید
    معدل 60 واحد اخرمم 18 هست,
    ایا میتونم از استراليا با فاند پذیرش گیرم؟(اگر میشه چه دانشگاههایی)
    بالا بودن 60 واحد اخرم تاثیری در پذیرشم در دانشگاههای بهتر داره؟
    خواهش میکنم جواب بدید وقت داره میگذره!!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaaa نمایش پست ها
    معدلم14
    ایلتس7
    یک مقاله isi دارم
    دو معرفی نامه از اساتید
    دوست خوبم....شما یه مقدار معدل کل لیسانست پایینه.....همچنین مقاله های آی اس آی.....ولی شانس داری برای دانشگاه های غیر جی هشت.......فقط نگفتی چه مقطعی...اگر برای فوق میخوای......شانس فاند بسیار بسیار کمه......چون اصولن تعداد فاند کمه......اگه مستقیم میخوای بری دکترا...باید لیسانست برابر باشه با honor 1 ....یعنی یه کار تحقیقاتی زیر نظر یه استاد انجام داده باشی و نمرش تو کارنامت اومده باشه.....مثل یه تز........اگر هدف ارشده بچسب به کانادا و آمریکا......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aero نمایش پست ها

تبریک می گم.واقعا جالبه.من تا حالا فکر می کردم که اگه پذیرش کاندیشنال بدن دیگه واسه بورس بررسی نمیشید.آحه منم تافل 580 رو دارم ولی رایتینگش 4 شدم و نیم نمره تا یک نمره کم ذارم و همش استرس داشتم.بازم خدارو شکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    اول تبریک عرض می کنم.....پذیرش شما شرطی هستش...باید نمره زبان ارائه کنید تا این شرط برداشته شه......در این حالت سه راه وجود داره....یا امتحان بدید...که ظاهرن دادید ولی نمرش نگفتید یا من ندیدم......یا این که در کلاس زبان دانشگاه شرکت کنید...در این صورت شما باید چند هفته زبان بخونید ...حالا بسته به دنشگاه یا دوباره امتحان میدی یا نه.....در طی این چند هفته که حداقلش شما 6 هفته بگیر...تمام خرج پای خودت هست و در دانشگاه هم ثبت نام کامل نمیشید...یعنی پولی به شما داده نمیشه....راه حل سوم هم اینه که دیفر کنید و دوباره امتحان بدید .....فقط وقتی دیفر می کنید...بپرسید آیا دوباره برای بورس بررس میشید یا نه بورس شما هم دیفر میشه.....همرا با پذیرشتون....
    سلام . ممنون از راهنماییتون. تو یکی از بند های آفر اسکولارشیب زده:

All new scholarships should be formally accepted and commenced by 1 March. Commencement may be
    delayed up to 30 June if circumstances are beyond the Scholarship holder's control.

من 12 Jan تافل PBT دادم و بنا به ای تی اس زمان اعلام تلفنی 9 Feb و با پست 12 Feb هستش. من زدم که به این دانشگاه ریپورت کنن. ولی نمی دونم کی به دستشون می رسه.

هیچ اطلاعی از این کارا ندارم و همین جور دارم زمان رو از دست می دم. خیلی نگرانم....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaaa نمایش پست ها
    معدلم14
    ایلتس7
    یک مقاله isi دارم
    دو معرفی نامه از اساتید
    شانس بورس (نه پذیرش)برای ارشد با بهترین رزومه در دانشگاه های استرالیا تقریبا صفره. در واقع تا به امروز همچین موردی در اپلی ابرود گزارش نشده است.
    اما! شما اپلی کن خدا رو چه دیدی شاید شما اینجا اولین مورد رو گزارش کردی و گشایشی واسه بقیه بچه ها شد.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

من نمی دونم چرا این دکمه پاسخ با نقل قول واسه من دیگه کار نمی کنه:
    "شانس بورس (نه پذیرش)برای ارشد با بهترین رزومه در دانشگاه های استرالیا تقریبا صفره. در واقع تا به امروز همچین موردی در اپلی ابرود گزارش نشده است.
    اما! شما اپلی کن خدا رو چه دیدی شاید شما اینجا اولین مورد رو گزارش کردی و گشایشی واسه بقیه بچه ها شد."

جواب: پس بذارید من یک مورد رو گزارش کنم.
    دوستم با لیسانس مکانیک از دانشگاه شیراز و معدل حدود 15 و 2 تا مقاله کنفرانسی معتبر، سال 2011 (شاید هم 2012 بود. یادم نیست) رفت unsw واسه مستر. 1-2 ماه که رفته بود وسطای ترم تونست فاند بگیره. البته نمی دونم که اسکولارشیپ بود یا فاند استاد ولی به هر حال پول می گرفت. ولی 2 تا نکته خیلی مهم وجود داشت:
    1- PR بود.
    2- پدرش در UTS استاد بود.
    فقط جهت اطلاع گفتم. وگرنه من هم کسی ندیدم که با شرایط معمولی و به صورت دانشجوی اینترنشنال تونسته باشه واسه مستر فاند بگیره از استرالیا.
    ویرایش توسط alireza2475 : January 29th, 2013 در ساعت 10:36 AM
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

می خواستم تمام شرایط گرفتن ویزای تحصیلی رو بدونم ، این وکلا هر کودوم ی چیز میگن.. در ضمن آیا سن تاثیری تو دادن ویزا داره یا نه؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    کوزه گر از کوزه ی شکسته آب می خوره. کار من هم گیر افتاد

دوستان شما می دونید که دانشگاههای استرالیا سالهای گذشته از دوره داروسازی عمومی ایران (دانشگاههای معتبر مثل تهران یا بهشتی) رو اصلا معادلسازی می کنند یا خیر؟ مثلا فردی که 4 سال از دوره داروسازی عمومی دانشگاهی مثل تهران رو گذرونده باشه می شه معادلسازی کنه باقیش رو استرالیا بخونه (قطعا منظورم بدون فاند هست) ؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)