صفحه 13 از 199 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان من به استادی واسه unsw به توصیه دوستان ایمیل زدم چون گفته بودن این دانشگاه معدل محوره ومن معدلم 17.68 هست
    گویا شهریه 25000 در ساله...استاده گفته تنها راهش اسکالرشیبه...یعنی خود اساتید فاند ندارن؟ ازش بپرسم؟؟
    مقدار این اسکالرشیب ها به قدری هست که هزینه زندگی و شهریه رو کاور کنه؟؟
    من هنوز به ایمیل استاد جواب ندادم...اگر جای نامناسبی سوالم رو مطرح کردم ببخشید
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان من به استادی واسه unsw به توصیه دوستان ایمیل زدم چون گفته بودن این دانشگاه معدل محوره ومن معدلم 17.68 هست
    گویا شهریه 25000 در ساله...استاده گفته تنها راهش اسکالرشیبه...یعنی خود اساتید فاند ندارن؟ ازش بپرسم؟؟
    مقدار این اسکالرشیب ها به قدری هست که هزینه زندگی و شهریه رو کاور کنه؟؟
    من هنوز به ایمیل استاد جواب ندادم...اگر جای نامناسبی سوالم رو مطرح کردم ببخشید
    ممنونم
    با درود

معمولن اگه خود استاد فاند داشته باشه....اونو بعنوان یه پوزیشن تو سایتش اعلام میکنه.....البته این یه راهشه....مقدار شهریه اگر مجرد باشید و بتوند مکان مناسب در سیدنی پیدا کنید....کفاف تمام خرجاتونو میده....نگران اون نباشید.......بورس معمولن به گونه ای هست که هر دو رو پوشش میده.....بخصوص IPRS....اما گرفتن بورس شامل رقابت کردن با سایر متقاضی ها هستش...که شانس برنده شدن شما به عواملی مثل معدل و مقاله و پروژه و رزومه و سابقه کار و تعداد متقاضی ها و سطح رزومشون و استاد و غیره وابسته هستش....به هر حال میتونید از خوداستاد بپرسید که فاند داره یا نه......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    با درود

معمولن اگه خود استاد فاند داشته باشه....اونو بعنوان یه پوزیشن تو سایتش اعلام میکنه.....البته این یه راهشه....مقدار شهریه اگر مجرد باشید و بتوند مکان مناسب در سیدنی پیدا کنید....کفاف تمام خرجاتونو میده....نگران اون نباشید.......بورس معمولن به گونه ای هست که هر دو رو پوشش میده.....بخصوص IPRS....اما گرفتن بورس شامل رقابت کردن با سایر متقاضی ها هستش...که شانس برنده شدن شما به عواملی مثل معدل و مقاله و پروژه و رزومه و سابقه کار و تعداد متقاضی ها و سطح رزومشون و استاد و غیره وابسته هستش....به هر حال میتونید از خوداستاد بپرسید که فاند داره یا نه......
    ممنون از لطفتون، بله مجردم
    اگر اشتباه نکنم این راند بهاره نیست و اسکولارشیب های کمتری وجود داره که به همون نسبت شانس کمتر میشه، درسته؟
    گفته تا آخر فوریه وقت دارم.
    من قبلا مشخصاتم رو گفته بودم:
    معدل لیسانس شیمی 16.88 (دو سال آخر 17.98)
    معدل ارشد17.68 شاگرد اول (هردو دانشگاه شهرستان و روزانه)
    یه مقاله ایمپکت پایین آی اس آی
    و دو تا سابمیت و یه پوستر داخل ایران
    به نظرتون با این رزومه و این ایمیل از استاد شانسی دارم یا 50 دلار خرج نکنم؟!!

We basically have two intakes of PhD per year. One in July-August (which is winter / early spring here) and another in February-March (which is late summer – autumn here). But the Scholarship applications for these intakes are about 4-6 months before. So if you want to try to start in July-August 2013 the deadline is late February! If you on the other hand want aim for Feb/March 2014, the deadline will be August 2013. Note, if you want to, you can apply now for July/August and are then unsuccessful you are allowed to reapply (but I would only suggest you do so if it seems you were close).

بازم ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون، بله مجردم
    اگر اشتباه نکنم این راند بهاره نیست و اسکولارشیب های کمتری وجود داره که به همون نسبت شانس کمتر میشه، درسته؟
    گفته تا آخر فوریه وقت دارم.
    من قبلا مشخصاتم رو گفته بودم:
    معدل لیسانس شیمی 16.88 (دو سال آخر 17.98)
    معدل ارشد17.68 شاگرد اول (هردو دانشگاه شهرستان و روزانه)
    یه مقاله ایمپکت پایین آی اس آی
    و دو تا سابمیت و یه پوستر داخل ایران
    به نظرتون با این رزومه و این ایمیل از استاد شانسی دارم یا 50 دلار خرج نکنم؟!!

We basically have two intakes of PhD per year. One in July-August (which is winter / early spring here) and another in February-March (which is late summer – autumn here). But the Scholarship applications for these intakes are about 4-6 months before. So if you want to try to start in July-August 2013 the deadline is late February! If you on the other hand want aim for Feb/March 2014, the deadline will be August 2013. Note, if you want to, you can apply now for July/August and are then unsuccessful you are allowed to reapply (but I would only suggest you do so if it seems you were close).

بازم ممنون
    رزومه شما خوب هستش....حالا رو دانشگاه نمیشه نظر خاصی داد.........به نظر من اپلای کنید هر چند استاد محترم هیچ نظری درباره شانس شما نداده و یه سری جمله روتینو کنار هم قرار داده...... نمیشه قطعی گفت شما برنده میشید.....بورس گرفتن قواعد خاصی نداره....ولی این شانس از دست ندید و امتحان کنید...واسه چند جای دیگه هم اپلای کنید ضرر نداره...بخصوص غیر جی هشت

رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    رزومه شما خوب هستش....حالا رو دانشگاه نمیشه نظر خاصی داد.........به نظر من اپلای کنید هر چند استاد محترم هیچ نظری درباره شانس شما نداده و یه سری جمله روتینو کنار هم قرار داده...... نمیشه قطعی گفت شما برنده میشید.....بورس گرفتن قواعد خاصی نداره....ولی این شانس از دست ندید و امتحان کنید...واسه چند جای دیگه هم اپلای کنید ضرر نداره...بخصوص غیر جی هشت
    اتفاقا ایمیل بالا بلندی فرستاده بودن و در مورد اسکالرشیب این نظر رو دادن:
    the only realistic way for you to come here is to get a Scholarship from the University/Government. They are, however, very competitive. But you have one thing going for you and that is a strong academic record – this will give you a fighting change. You also have a publication in a recognised journal which will also help…
    ولی خوب به قول شما نگفتن چقدر شانس دارم...نمیدونم صبر کردن واسه راند اصلی به نفعمه یا ضررم؟واقعا نمیدونم چکار کنم!!
    بازم ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان در مورد دانشگاه UQ ددلاین های IPRS به صورت زیر هست:
    Round 2’s closing date for 2012 was 30th April 2012
    Round 3’s closing date for 2012 was 30th July 2012
    Round 4 is 26th October 2012
    سوال اینکه اگه من برای راند 2 اپلی کنم و نتونم IPRS رو برنده بشم برای راند بعدش هم میتونم که دوباره اپلی کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سوال اینکه اگه من برای راند 2 اپلی کنم و نتونم IPRS رو برنده بشم برای راند بعدش هم میتونم که دوباره اپلی کنم؟
    تا اونجایی که من میدونم...آره میشه....ولی بسته به نظر استاد هستش....چون در این حالت میتونی دیفر کنی پذیرشتو....که برای دیفر کردن نیاز به اجازه مکتوب استاد هست....اگه موافق باشه.....وارد راند بعد میشی و یه نامه پذیرش با تاریخ جدید برات صادر میشه

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    درود
    همونطور که مانی عزیز گفت بله می شه. من uq راند دوم برنده نشدم ولی راند سوم برنده شدم که البته چون موناش رو پذیرفته شدم اون رو دیکلاین کردم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    امروز متوجه شدم اداره اسکولارشیپ دانشگاه کرتین، زمان و پروسه اهدای بورسهای داخلیش رو از بورسهای دولتی IPRS و APA جدا کرده. برای همین این بورسها تایع ددلاین بورسهای دولتی دیگر نیستند و در هر موقع از سال می شه براشون اپلای کرد. به نظر من منطقی اینه اگر کسی قصد تحصیل در این دانشگاه رو داره الان که سر این اداره خلوت هست و بورسهای دولتی باز نشدن اقدام کنه برای اپلای و بورس. این هم لینکش هست.

http://scholarships.curtin.edu.au/sc...ship.cfm?id=11

سلام دوستان
    من موافقت استاد برای دوره دکترا در دانشگاه ملبورن را اخذ کردم (پروپزال رو فرستادم) ولی امروز ایمیل زده که معدلت باید نزدیک 90 درصد باشه تا بتونی اسکولارسیب بگیری...من معدلم 86.5 هست ...و یکم نگران شدم که ممکنه باارسال فرمها و رزومه نتونم فاند بگیرم که در این صورت نمیتونم برم
    شما راه کاری یا تجربه ای ندارید که شانس موفقیتم رو بالاتر ببره واسه گرفتن فاند
    2 سال آخر (کارشناسی ارشد ) رو به زبان انگلیسی خارج از ایران خوندم ...
    از لطفتون سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)