صفحه 14 از 199 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط saboorjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من موافقت استاد برای دوره دکترا در دانشگاه ملبورن را اخذ کردم (پروپزال رو فرستادم) ولی امروز ایمیل زده که معدلت باید نزدیک 90 درصد باشه تا بتونی اسکولارسیب بگیری...من معدلم 86.5 هست ...و یکم نگران شدم که ممکنه باارسال فرمها و رزومه نتونم فاند بگیرم که در این صورت نمیتونم برم
    شما راه کاری یا تجربه ای ندارید که شانس موفقیتم رو بالاتر ببره واسه گرفتن فاند
    2 سال آخر (کارشناسی ارشد ) رو به زبان انگلیسی خارج از ایران خوندم ...
    از لطفتون سپاسگزارم
    این استرالیا هم عجب نازی میکنه! معدل 90 درصد! چه خبره؟ والا من هم یه استاده از دانشگاه UNSW بهم جواب مثبت داده که برم تو گروهش برای دکتری درس بخونم اما من لیسانس دارم و معدلم هم 15.6ه! مگه فاند دست استاد نیست؟ اینم بگم که من برای استاد رزوممو فرستاده بودم و از معدل و... خبر داشت، حالا که استاده منو خواسته با این شرایط معدلی دیگه نباید به فاند امیدی داشت؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    همونطور که مانی عزیز گفت بله می شه. من uq راند دوم برنده نشدم ولی راند سوم برنده شدم که البته چون موناش رو پذیرفته شدم اون رو دیکلاین کردم.
    ممنون از شهروز و مانی،
    تعداد IPRS های راند سوم بیشتر از راند دومه؟یا شانس مساوی برای هر راند هست؟ (به جز شرایط سایر کاندیدها)

Junior Member

سلام به دوستان. آیا میشه در حین اسکولارشیبی که از یه دانشگاهی گرفتی و اکسپتش کردی ولی تاریخ شروع دوره چند ماه دیگه باشه واسه یه دانشگاه دیگه هم اپلای کنه؟

بچه ها سوال دارم

من اکثر دانشگاههای استرالیا چک کردم، از نظر تعداد IPRS
    برای مثال سیدنی 30 تا IPRS داره
    ملبورن حدود 37 تا IPRS داره
    نیوکاسل حدود 8 تا IPRS داره و ...
    اما
    دانشگاه UNSW اصلا مشخص نکرده سالانه چندتا داره
    کسی اطلاع داره؟
    ضمنا این دانشگاه درباره IPRS خیلی کلی گویی داره و میگه ما در هر دو ترم IPRS داریم

کسی تعداد IPRS دانشگاه UNSW میدونه؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ممنون از شهروز و مانی،
    تعداد IPRS های راند سوم بیشتر از راند دومه؟یا شانس مساوی برای هر راند هست؟ (به جز شرایط سایر کاندیدها)
    orang عزیز شانس راندها تقریبا برابره. برای دپارتمان مهندسی هر راند 1 یا 2 IPRS برای هر دپارتمان (مهندسی شیمی، برق و..)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

بچه ها سوال دارم

اما
    کسی اطلاع داره؟
    ضمنا این دانشگاه درباره IPRS خیلی کلی گویی داره و میگه ما در هر دو ترم IPRS داریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saboorjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من موافقت استاد برای دوره دکترا در دانشگاه ملبورن را اخذ کردم (پروپزال رو فرستادم) ولی امروز ایمیل زده که معدلت باید نزدیک 90 درصد باشه تا بتونی اسکولارسیب بگیری...من معدلم 86.5 هست ...و یکم نگران شدم که ممکنه باارسال فرمها و رزومه نتونم فاند بگیرم که در این صورت نمیتونم برم
    شما راه کاری یا تجربه ای ندارید که شانس موفقیتم رو بالاتر ببره واسه گرفتن فاند
    2 سال آخر (کارشناسی ارشد ) رو به زبان انگلیسی خارج از ایران خوندم ...
    از لطفتون سپاسگزارم
    دانشگاه های استرالیا که می گفتن نسبت به معدل کمتر حساس چرا معدل بالا می خوان

Junior Member

سلام به دوستان. آیا میشه در حین اسکولارشیبی که از یه دانشگاهی گرفتی و اکسپتش کردی ولی تاریخ شروع دوره چند ماه دیگه باشه واسه یه دانشگاه دیگه هم اپلای کنی؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaryam نمایش پست ها
    دانشگاه های استرالیا که می گفتن نسبت به معدل کمتر حساس چرا معدل بالا می خوان
    همه جای دنیا به معدل اهمیت میدن....استرالیا هم مثل باقی دنیا....حتی تجربه من نشون میده....بعضی دانشگاه ها حساسیتی که روی معدل نشون میدن حتی بیشتر از مقاله هست......حتی بین معدل دوره های کارشناسی و ارشد هم تمایز آشکاری قایل میشن.........خواهش میکنم دوست های عزیز کم لطفی نکنن.....معدل بسیار مهم هستش در پروسه گرفتن بورس در استرالیا.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    بچه ها سوال دارم

اما
    کسی اطلاع داره؟

چیزی که هست اینه که تعدا کل این بورس در حدود 300 در سال هستش....تعدادی که به جی هشت تعلق میگیره بیشتر از بقیه دانشگاه ها هست.....و تعداد این بورس در راند اصلی بیشتر از راند فرعی هستش.....در مورد unsw هم فکر کنم حول و حوش 20-30 تا باشه......

Around 300 of these Australian-Government-funded scholarships are available Australia-wide each year for international students, with about 25 awards offered at Monash.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)