صفحه 149 از 199 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_999 نمایش پست ها
    سلام، اینکه ملبورن 3 هفته دیگه نتایجو اعلام میکنه، منظورتون نتایج اسکولارشیپ هستش؟ چون در پست های قبلی دوستان می گفتن که ملبورن تاریخ اپلیکشن ددلاینو تا آخره اکتبر تمدید کرده!
    بله اسکولارشیپه. پرسیدم. گفتن اگوستی ها تا دسامبر می گیرن. اکتبری ها تا فوریه. جفتش هم واسه ترم اول 2014ه. عجیبه!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام اقا من از دانشگاه دکین این ایمیل را گرفتم در جواب ایمیلم!!!

Dear Hamed
    ,

Thank you for your inquiry.
    We have started to notify students of scholarship outcomes, so you should have an answer by the end of the month.
    Please feel free to contact me if you have further queries.
    Yours sincerely,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام اقا من از دانشگاه دکین این ایمیل را گرفتم در جواب ایمیلم!!!

Dear Hamed
    ,

Thank you for your inquiry.
    We have started to notify students of scholarship outcomes, so you should have an answer by the end of the month.
    Please feel free to contact me if you have further queries.
    Yours sincerely,
    برنامشون از قبل هم همین بوده که تا آخر اکتبر نتایجو اعلام کنن. من 2-3 ماه پیش که ایمیل زده بودم این جوابو دادن:
    ...We anticipate that you may hear about the outcome of your application for a scholarship by the end of October 2013....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من فکر میکنم جواب بورس IPRS را زودتر بدن چون گفته ما شروع کردیم به مطلع کردن دانشجویان و شاید هنوز جواب DUPRS نیومده . یعنی اول بورس دولتی جوابش میادبعد مال خود دانشگاه. خواب و خوارک رو ازمون گرفتن این استرالیایی ها.

خوش باشید
    حامد
    ویرایش توسط hamed_golden7 : October 11th, 2013 در ساعت 05:03 PM

Junior Member

بچه ها من هنوز بیشتر از یک ماهه که کاندیشنال آفر از UTS دارم. چرا پس حتی آفر رسمی هم نمیاد؟!! با این که با هاشون مکاتبه کردم گفتن تمام مدارکت کامل هستش چیزی نیاز نیست ولی تا الان حتی آفر رسمی ناوموده!!
    بهم گفتن نتایج بورسیه اوایل نوامبر به اطلاعتون می رسه. با این حال، من شنیدم اول آفر میاد بعد نتیجه بورسیه ولی مال من هنوز کآندیشنال آفر اومده. جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakarimi نمایش پست ها
    بچه ها من هنوز بیشتر از یک ماهه که کاندیشنال آفر از UTS دارم. چرا پس حتی آفر رسمی هم نمیاد؟!! با این که با هاشون مکاتبه کردم گفتن تمام مدارکت کامل هستش چیزی نیاز نیست ولی تا الان حتی آفر رسمی ناوموده!!
    بهم گفتن نتایج بورسیه اوایل نوامبر به اطلاعتون می رسه. با این حال، من شنیدم اول آفر میاد بعد نتیجه بورسیه ولی مال من هنوز کآندیشنال آفر اومده. جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست گرامی بنظر من شما تا دقیق نگی چرا کاندیشنال دادن کسی نمی تونه راهنمایی کنه روی نمره زبان کاندیشنال دادن و یا مورد دیگری اخه اگه کاندبشنال بدن که دیگه برای بورس بررسی نمیشه دقیق بگو تا بشه نظر داد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    من فکر میکنم جواب بورس IPRS را زودتر بدن چون گفته ما شروع کردیم به مطلع کردن دانشجویان و شاید هنوز جواب DUPRS نیومده . یعنی اول بورس دولتی جوابش میادبعد مال خود دانشگاه. خواب و خوارک رو ازمون گرفتن این استرالیایی ها.

خوش باشید
    حامد
    دوست خوب گل گفتی من هم منتظر جواب دانشگاه های گریفیت و مککوری هستم که هر دو راند قبل پذیرش شدم و دیفر کردم برای بورس این راند و بقول شما ثانیه شماری دارم می کنم اعصاب نمونده برام! کسی در مورد این دو دانشگاه خبری داره لطفا اطلاع رسانی کند
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب گل گفتی من هم منتظر جواب دانشگاه های گریفیت و مککوری هستم که هر دو راند قبل پذیرش شدم و دیفر کردم برای بورس این راند و بقول شما ثانیه شماری دارم می کنم اعصاب نمونده برام! کسی در مورد این دو دانشگاه خبری داره لطفا اطلاع رسانی کند
    دوست عزیز در مورد مک کواری چند روز پیش پرسیده بودید که پاسختون رو در این پست داده بودم، گویا ندیده بودید. از نوامبر به بعد.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    دوست عزیز در مورد مک کواری چند روز پیش پرسیده بودید که پاسختون رو در این پست داده بودم، گویا ندیده بودید. از نوامبر به بعد.
    دوست خوبم راستش من 2012 اپلای کرده بودم دقیقا 10 اکتبر جواب اومد مک کوری الان نمی دونم شما اخر نوامبر را کجای سایت پیدا کردین اگر میشه لینک بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی بنظر من شما تا دقیق نگی چرا کاندیشنال دادن کسی نمی تونه راهنمایی کنه روی نمره زبان کاندیشنال دادن و یا مورد دیگری اخه اگه کاندبشنال بدن که دیگه برای بورس بررسی نمیشه دقیق بگو تا بشه نظر داد
    اینو بهم ایمیل زده بودن. باهاشون تماس گرفتم گفتم کل مدارکام رسیده، بعد اینکه بررسی کردن دیدن که آره مدارکام کامل هستش و بهم گفتن بایستی منتظر جواب بمونم و گفتن جواب بورسیه ها هم اوایل نوامبر میاد.

Thanks for your email regarding the hard copies of your certified documents for your application for the Doctor of Philosophy program at UTS for Autumn 2014.

Please be advised that you have been made a conditionaloffer upon providing certified hardcopies of your full official academic transcripts and statements of completion in English translation and original language for your academic qualifications as follows:
    - Associate degree
    - Bachelor degree
    - Master degree

We will accept hardcopies certified by employees of one of the following:
    - Australian Overseas Diplomatic Mission
    - UTS Authorised Agent
    - Public Notary Office
    - The Administration of the Institution which issued the relevant document
    - An Australian University

Please provide your certified hardcopies as soon as possible to enable this office to issue you a full offer.

حتی بعد اینا هم چندبار ایمیل زدم در مورد مدارکام پرسیدم اینو بهم زدن:

Please note that our record shows that we received the original documents of your application form, research proposal, IELTS result and academic documents on the 11th of July 2013. A copy of your CV was also uploaded on the 10th of September 2013. Are these the documents you are enquiring about? If so, these documents are now currently being assessed by Faculty. Please note that research applications take 4-8 weeks for assessment. We will notify you of the outcome of your application as soon as it is available or if we should need any further documents. Please also note that we will notify students of the outcome of their IPRS scholarship application in early November. We will not be able to provide you any further information regarding your scholarship outcome until this time.

ویرایش توسط rezakarimi : October 12th, 2013 در ساعت 01:29 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)