صفحه 17 از 199 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط phdhossein نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رزومه مو میگم بچه هایی که واردن بهم بگن دانشگاهای استرالیا کجاها شانس پذیرش با فاند کامل دارم:

مهندسی مکانیک
    لیسانس: دانشگاه علم و صنعت تهران معدل 15.47
    فوق: دانشگاه علم و صنعت تهران معدل 17.04
    تافل ای بی تی: 87
    مقاله ای اس ای: 1 چاپ شده، 1 اصلاح شده و تقریبا چاپ میشه، 1 تحت داوری همگی ای اس ای و مجلات معتبر
    تدریس به عنوان مربی در 2تا از دانشگاها در ترم گذشته
    ریکام هم خوب دارم
    همینا دیگه ممنون
    با درود

اگر یه نگاه به همین صفحه انداخته باشی....حتمن حدس زدی که شانس خوب رو به بالایی دارید....برای هر دو گروه جی هشت و غیر جی هشت....تنها مشکل نمره تافل شماست...که بسته به دانشگاهی که میخواهید برید....بررسی کنید ببینید حداقل ها رو آورده باشید......بعد اگر برای دور فرعی یا همون دوم که از چند روز دیگه شروع میشه....قصد ثبت نام دارید...لازمه بدونید تعداد بورس ها در این دور کمتر هستش...و رقابت شدیدتر....البته اگه یه دو صفحه به عقب برگردید....میتونید برای دانشگاه کرتین.....که 30 تا بورسیه غیر دولتی اعلام کرده ثبت نام کنید تا دیر نشده.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

سلام دوستان
    لطف کنید منو راهنمایی کنین.
    به یکی از اساتید دانشگاه curtin ایمیل زدم که جواب داد باید نتایج مسترتو به فلان استاد بفرستی (فکر کنم رئیس دپارتمان) اگه اون قبول کرد خودش میگه چه کار کنی! حالا اون رئیس دپارتمان برام سایت scholarship و دوتا فایل که یکیش admission hdr و دیگری research proposal فرستاده میگه پر کن!!! من اصن نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنماااااااااااااااایی

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف کنید منو راهنمایی کنین.
    به یکی از اساتید دانشگاه curtin ایمیل زدم که جواب داد باید نتایج مسترتو به فلان استاد بفرستی (فکر کنم رئیس دپارتمان) اگه اون قبول کرد خودش میگه چه کار کنی! حالا اون رئیس دپارتمان برام سایت scholarship و دوتا فایل که یکیش admission hdr و دیگری research proposal فرستاده میگه پر کن!!! من اصن نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنماااااااااااااااایی
    این که خوبه، چرا نگرانی؟!!!
    با دقت اون فرم ها و سایت رو بخون. حتما در مورد روند گرفتن ادمیشن و فاند در اونجا توضیحاتی داده شده که باید بر اساس اون عمل کنی و پیش بری. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    این که خوبه، چرا نگرانی؟!!!
    با دقت اون فرم ها و سایت رو بخون. حتما در مورد روند گرفتن ادمیشن و فاند در اونجا توضیحاتی داده شده که باید بر اساس اون عمل کنی و پیش بری. موفق باشی
    اخه میدونین من نمیدونم اون اسکولارشیپا چجورین؟ چقد فاند میدن!tution waiver چیه؟و از این سوالات!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    اخه میدونین من نمیدونم اون اسکولارشیپا چجورین؟ چقد فاند میدن!tution waiver چیه؟و از این سوالات!
    شما به صورت کامل فرم ها و سایت رو بخونید....اگه سوال خاصی داشتین....بزارید اینجا....به هر حال به شما کمک میکنیم.....دانشگاه کرتین الان 30 تا بورسیه غیر دولتی اعلام کرده برای دانشجوهای بین المللی....ببینید در اون رابطه هستش...یا این که از شما خواستن برای دور دوم بورس های دولتی ثبت نام کنید.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام. طبیعی هستش که قبل نتیجه admission از من بخوان مدارکمو واسشون پست کنم؟ آنلاین اپلای کردم 3 4 هفته پیش. الان گفتن مدارک تایید شدتو بفرست. مشکلی هست یا طبیعی هستش؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط p4wp4w نمایش پست ها
    سلام. طبیعی هستش که قبل نتیجه admission از من بخوان مدارکمو واسشون پست کنم؟ آنلاین اپلای کردم 3 4 هفته پیش. الان گفتن مدارک تایید شدتو بفرست. مشکلی هست یا طبیعی هستش؟
    روال کار هر دانشگاهی متفاوته و ممکنه که هر کدوم چیزایی رو بخوان که متعارف نیست. واسه اینکه ببینید مشکلی وجود داره یا نه، بهتره روال کار اپلای کردن و ادمیشن رو ازسایت دانشگاه مربوطه چک کنید تا متوجه بشین که درخواست ارسال مدارک شامل همه اپلیکنت ها میشه یا نه.
    موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    منظور از جی 8 چی هست؟
    1درصد اگه کسی موفق شه بورس یا پذیرش بگیره و متاهل باشه تکلیف همسرش چی میشه؟! ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rojaaaaan نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    منظور از جی 8 چی هست؟
    1درصد اگه کسی موفق شه بورس یا پذیرش بگیره و متاهل باشه تکلیف همسرش چی میشه؟! ممنون
    علیک سلام دوست عزیز
    بهتره شما برای شروع کار ابتدا ویکی را مطالعه بکنید و سپس اگه سوالی داشتید ، حداقل 10-20 صفحه از فروم مورد نظر را بخونید و بعد اگه جواب سوالتان را پیدا نکردید سوال مطرح کنید.
    جی 8 گروهی است متشکل از 8 دانشگاه برتر استرالیا که در این لینک کامل توضیحش هست.
    اگر هم کسی بورس بگیره میتونه همسرش را همراه خودش ببره (البته بعد از گرفتن ویزا)
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

ممنون امید عزیز
    من وارد سایت دانشگاه سیدنی شدم...اما کجا اطلاعات لازم در مورد پذیرش و غیره رو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)