صفحه 189 از 199 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها

رزومه من:
    لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد، معدل 18.56، رتبه دوم
    فوق همون رشته دانشگاه اصفهان، معدل 18.29، رتبه دوم
    مقاله ISI نداشتم
    3 تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 مقاله ژورنال غیر ISI
    سلام، بهتون تبریک میگم
    شما رتبه دومی معدل هاتون هم برای بالا بردن شانس پذیرش در غالب مدرک رسمی به دانشگاه ارائه کردین یا فقط با استادتون در میون گذاشتین؟
    ویرایش توسط mani2541 : November 27th, 2013 در ساعت 12:09 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام دکتری پیوسته توی استرالیا پذیرش با بورس بگیرم. چون برای مستر بورس نمیدن می خوام برای دکترای پیوسته اقدام کنم.
    رزومه من :
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه شهید رجایی با معدل 18.09 و کاردانی از دانشکده شمسی پور تهران با معدل 17.67
    یک اختراع
    دو تا گرنت پژوهشی
    2 کنفرانس معتبر خارجی
    3 کنفرانس داخلی
    آیلس 7.0
    مقام رباتیک داخلی
    مقام جشنواره خوارزمی
    پروپزال قوی

به نظرتون میتونم روش حساب کنم؟ کدوم دانشگاها رو پیشنهاد میکنید؟

با تشکر فراوران

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام دکتری پیوسته توی استرالیا پذیرش با بورس بگیرم. چون برای مستر بورس نمیدن می خوام برای دکترای پیوسته اقدام کنم.
    رزومه من :
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه شهید رجایی با معدل 18.09 و کاردانی از دانشکده شمسی پور تهران با معدل 17.67
    یک اختراع
    دو تا گرنت پژوهشی
    2 کنفرانس معتبر خارجی
    3 کنفرانس داخلی
    آیلس 7.0
    مقام رباتیک داخلی
    مقام جشنواره خوارزمی
    پروپزال قوی

به نظرتون میتونم روش حساب کنم؟ کدوم دانشگاها رو پیشنهاد میکنید؟

با تشکر فراوران
    دوست خوب رزومه خوبی داری ولی در مقایسه با داوطلبهای استرالیا که 99 درصد مستر و رزومه ای پر از مقالات ای اس ای و فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر تر هستند شانس بسیار کمی برای دکتری پیوسته داری ولی می تونی برای دوره های مستر پژوهشی که دانشگاه های استرالیا بورس هم می دهند اقدام کنی ولی شرطش داشتن پروپوزال عالی و پیدا کردن استاد راهنما هست
    با رزومه شما من باشم 2 یا 3 دانشگاه جزوه گروه 8 و دو یا سه تا سایر دانشگاه ها اپلای می کنم البته اول استاد پیدا کنید بعد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

آقا امروز استاد من تو دیکین ایمیل زده گفته: "تا اونجایی که من خبر دارم دانشگاه فارغ التحصیلی تو یعنی امیرکبیر امتیاز ویژه در فرایند بررسی اسکالرشیپ داره". کسی خبر داره این حرفش واقعیت داره یا نه؟یعنی اونا انقدر بیکارن که نشستن دانشگاههای مارو رتبه بندی کردن؟
    ویرایش توسط alicha : November 26th, 2013 در ساعت 09:31 PM

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rsl نمایش پست ها
    سلام، بهتون تبریک میگم
    شما رتبه دومی معدل هاتون هم برای بالا بردن شانس پذیرش در غالب مدرک رسمی به دانشگاه ارائه کردین یا فقط با استادتون در میون گذاشتین؟
    بله من همراه تمامی مدارک مدرک ترجمه رسمی مبتنی بر رتبه دومی رو هم برای تمامی دانشگاه هایی که اپلای کردم فرستادم. حالا اینکه تاثیر داشته یا نه رو نمیدونم. از دکین و UniSa و یک دانشگاه در ایتالیا هم ریجکت شدم تا حالا. فقط مونده RMIT که اونم احتمال زیاد به دلیل تحریما ریجکت می شم.
    ویرایش توسط mani2541 : November 27th, 2013 در ساعت 12:13 AM

Junior Member

می‌خواستم دوستان راهنمایی کنند که با این رزومه کجاها میشه (اگر بشه) مستر با فاند دریافت کرد:
    رشته: مهندسی مواد - علم و صنعت
    معدل: 16.15
    نمره تافل: 106/120
    نمره GRE: کل 322 (Q:169, V:153, W:3) (اگه تاثیر داره)
    مقاله هم ندارم!

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط KamyarA نمایش پست ها
    می‌خواستم دوستان راهنمایی کنند که با این رزومه کجاها میشه (اگر بشه) مستر با فاند دریافت کرد:
    رشته: مهندسی مواد - علم و صنعت
    معدل: 16.15
    نمره تافل: 106/120
    نمره GRE: کل 322 (Q:169, V:153, W:3) (اگه تاثیر داره)
    مقاله هم ندارم!

ممنون
    به مستر فاند نمی دن. اگر دنبال بورس هستید، یه فوق لیسانس بگیرید و تا می تونید مقاله به رزومه اضافه کنید. ولی پذیرش خالی راحت میگیری

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام دوستان

من می خوام واسه دکترا اقدام کنم. با رزومه ی من شانسمو واسه بورسیه چطوری می بینید؟؟؟

لیسانس صنایع تهران جنوب. معدل 17.48 (top three)
    ارشد صنایع دانشگاه تهران. معدل 18.65 (top three)

5 تا ISI . ژورنال های با IF یک تا دو
    یه علمی پژوهشی خارجی
    یه کنفرانس خارجی

Toefl: 106

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خوام واسه دکترا اقدام کنم. با رزومه ی من شانسمو واسه بورسیه چطوری می بینید؟؟؟

لیسانس صنایع تهران جنوب. معدل 17.48 (top three)
    ارشد صنایع دانشگاه تهران. معدل 18.65 (top three)

5 تا ISI . ژورنال های با IF یک تا دو
    یه علمی پژوهشی خارجی
    یه کنفرانس خارجی

Toefl: 106
    خیلی وضعت خوبه دوست من، اقدام کن ایشالا قبول می شی! یکسری حواشی هست که وقتی خواستی اپلای کنی باید بهشون دقت کنی! مثل تحریم و پر کردن رزومه و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك طراحي كاربردي ( نانو تكنولوژي ) كاشان

من تازه شهریور از 2014 پروژه ارشدم دفاع می کنم و تصمیم دارم برای دوره تحصیلی پاییز 2015 اقدام کنم این رزومه ای که الان می گذارم تا این لحظه هست و مسلما به لطف خدا سعی می کنم بهترش کنم.
    ببینید من تازه دارم می رم زبان فکرکنم یک سال و نیم زمان مناسبی باشه برای امادگی زبان راستش می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که با رزومه زیر ایا شانسی برای پذیرش در دانشگاه هایی سیدنی ،ملبورن،ملی استرالیا،کویینزلند یا موناش به همراه فاند مناسب دارم یا نه.

1.لیسانس مکانیک جامدات 13.28 (دانشگاه مازندران)

2.ارشد مکانیک طراحی کاربردی 19.36(شاگرد اول دانشگاه) بدون پروژه.با پروژه 19.52 (دانشگاه کاشان)، (استعداد درخشان دانشگاه کاشان)

3.به لطف خدا 5تا مقاله isi سابمیت کردم که فعلا یکیش در ژورنال isi با ایمپکت 1.82 اکسپت شده.

4.ببینید من می تونم از دوره لیسانس از دوتا استادیار ریکام بگیرم .

5.در دوره ارشد هم می تونم از یک استاد تمام دوتا دانشیار و یک استاد یار ریکام بگیرم .

6. در دوره لیسانس حل تمرین طراحی اجزا 1و2 ، طراحی به کمک کامپیوتر بودم.

7. دو سال به عنوان کارشناس مکانیک در یک شرکت فنی و مهندسی نفتی سابقه کار با بیمه دارم.

8. در صنعت به طراحی مخازن تحت فشار و ذخیره و مبدل های حرارتی و تجهیزات استاتیکی تسلط دارم که نرم افزار های مربوطه pvelite-tank-aspeb bajck رو شامل می شه.

9. بر نرم افزار های اکادمیک abaqus و solid work مسلطم.

10. تسلط کامل بر حل های عددی DQM , FEM,HOMOTOPY,GALERKIN,RK-4 و کد نویسی در نرم افزار matlab.

در اخر از این که لطف می کنید و وقت گران بهاتون رو خرج من می کنید واقعا ازتون ممنون هستم و از خدا براتون تقاضای سربلندی می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)