صفحه 190 از 199 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram66 نمایش پست ها
    من تازه شهریور از 2014 پروژه ارشدم دفاع می کنم و تصمیم دارم برای دوره تحصیلی پاییز 2015 اقدام کنم این رزومه ای که الان می گذارم تا این لحظه هست و مسلما به لطف خدا سعی می کنم بهترش کنم.
    ببینید من تازه دارم می رم زبان فکرکنم یک سال و نیم زمان مناسبی باشه برای امادگی زبان راستش می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که با رزومه زیر ایا شانسی برای پذیرش در دانشگاه هایی سیدنی ،ملبورن،ملی استرالیا،کویینزلند یا موناش به همراه فاند مناسب دارم یا نه.

1.لیسانس مکانیک جامدات 13.28 (دانشگاه مازندران)

2.ارشد مکانیک طراحی کاربردی 19.36(شاگرد اول دانشگاه) بدون پروژه.با پروژه 19.52 (دانشگاه کاشان)، (استعداد درخشان دانشگاه کاشان)

3.به لطف خدا 5تا مقاله isi سابمیت کردم که فعلا یکیش در ژورنال isi با ایمپکت 1.82 اکسپت شده.

4.ببینید من می تونم از دوره لیسانس از دوتا استادیار ریکام بگیرم .

5.در دوره ارشد هم می تونم از یک استاد تمام دوتا دانشیار و یک استاد یار ریکام بگیرم .

6. در دوره لیسانس حل تمرین طراحی اجزا 1و2 ، طراحی به کمک کامپیوتر بودم.

7. دو سال به عنوان کارشناس مکانیک در یک شرکت فنی و مهندسی نفتی سابقه کار با بیمه دارم.

8. در صنعت به طراحی مخازن تحت فشار و ذخیره و مبدل های حرارتی و تجهیزات استاتیکی تسلط دارم که نرم افزار های مربوطه pvelite-tank-aspeb bajck رو شامل می شه.

9. بر نرم افزار های اکادمیک abaqus و solid work مسلطم.

10. تسلط کامل بر حل های عددی DQM , FEM,HOMOTOPY,GALERKIN,RK-4 و کد نویسی در نرم افزار matlab.

در اخر از این که لطف می کنید و وقت گران بهاتون رو خرج من می کنید واقعا ازتون ممنون هستم و از خدا براتون تقاضای سربلندی می کنم
    My friend... you have a good educational background and your chance to win scholarships is quite well....the only weak point of your resume which might decrease your chance is Bachelor GPA which is rather low.....But, if your 5 papers will be published in ISI journals, that will help you a lot to cover this weak point....I would recommend you to start practicing english language as you didn't mention anything about your language skills.....without IELTS or TOEFl you won't be able to apply......And
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط milanetto نمایش پست ها
    سلام
    من دارم با یه استاد تو The University of Sydney یه پروپوزال آماده می کنم.
    می خواستم ببینم با شیرایط من این دانشگاه بهم پذیرش می ده ؟
    بورس چه طور؟
    ---------------------------------------------------------
    شرایط من اینه:

ليسانس : مهدسی مواد - دانشگاه تبريز - معدل 13.01
    فوق ليسانس : مهندسی مواد - پژوهشگاه مواد و انرژی - معدل 18.61
    7 تا مقاله ISI:
    - یه دونه ایمپکت 4
    - 4 تا ایمپکت 2 و خورده ای - یه دونه یک و خورده ای - یه دونه ایمپکت 0.3 (البته ارزش این مقاله اینه که از پروژه ی لیسانسمه)
    این مقالات تو Elsevier,
    wiley, springer, bentham چاپ شدند.
    تافل: 91 (دوباره ثبت نام کردم.)
    3 سال RA
    فیلد تحقیقاتی : Biomaterial
    ----------------------
    حالا اینا به ما ادمیشن با فاند میدن ؟
    نقش استاد این وسط چیه؟ می تونه کمک کنه؟

خیلی ممنونم
    سلام،

من بعد از 7-8 ایمیل که بین من و این استاده مد ردوبدل شد و شرایطم رو گفتم، آخرش اینو بهم گفت:

Dear ****,

These scholarships are very competitive, however I believe that there is a chance for you to obtain it. The most important criterium is the number of publications and you have a very good record for that. Moreover, they know The University of Tabriz and I am not very concerned about your GPA, although they would take it into account to assess your application.

Regards,

حالا ما چیکار کنیم؟ شروع کنیم پروپوزال رو بنویسیم یا نه؟ چون اگه نتونم فاند بگیرم نمی تونم برم.

مرسی
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط milanetto نمایش پست ها
    سلام،

من بعد از 7-8 ایمیل که بین من و این استاده مد ردوبدل شد و شرایطم رو گفتم، آخرش اینو بهم گفت:

Dear ****,

These scholarships are very competitive, however I believe that there is a chance for you to obtain it. The most important criterium is the number of publications and you have a very good record for that. Moreover, they know The University of Tabriz and I am not very concerned about your GPA, although they would take it into account to assess your application.

Regards,

حالا ما چیکار کنیم؟ شروع کنیم پروپوزال رو بنویسیم یا نه؟ چون اگه نتونم فاند بگیرم نمی تونم برم.

مرسی
    سلام...به نظر من اصلا این شانسو از دست ندین و اپلی کن....در کنارش چند تادانشگاه دیگه رو هم اپلی کن...حتما نتیجه میگیری از یکی 2 تاش....فقط حداقل 5 تا دانشگاه اپلی کن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

دوستان 1 سوال
    برخلاف آنچه که خیلی ها در این سایت می گفتن در مورد reject شدن از RMIT
    برای من بعد یک ماه از ارسال مدارک یک ایمیل اومد که مدارکت رو اصلش رو تا فلان تاریخ بفرست. حالا سوال اینه ؟ که آیا این مسله را جدی بگیرم؟ یعنی مدارکم رو نفرستم بعد بگن چون ایرانی هستی قبول نمیشی؟ بعد اینکه کار من تو چه مرحله ای هس؟ آیا Short listed شدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    دوستان 1 سوال
    برخلاف آنچه که خیلی ها در این سایت می گفتن در مورد reject شدن از RMIT
    برای من بعد یک ماه از ارسال مدارک یک ایمیل اومد که مدارکت رو اصلش رو تا فلان تاریخ بفرست. حالا سوال اینه ؟ که آیا این مسله را جدی بگیرم؟ یعنی مدارکم رو نفرستم بعد بگن چون ایرانی هستی قبول نمیشی؟ بعد اینکه کار من تو چه مرحله ای هس؟ آیا Short listed شدم؟
    سلام
    میشه لطفا رزومه و رشته تحصیلیتون را بنویسید.RMIT بعضی از رشته ها رو برا ایرانیا تحریم کرده.

Junior Member

اگر بخواهیم بدانیم که دقیقا چه رشته هایی تحریم هستن آیا صریحا در جایی توی سایت ذکر شده؟ و بر چه اساس این اطلاعات را بعضی دوستان می گن؟

با سلام،

دوستانی که برای این دوره دانشگاه موناش اپلای کردن کسی هست که تا قبل اعلام نتایج بهش از طرف دانشگاه ایمیل زده شده باشه؟ چون معمولا اونهایی که انتخاب می شن تا قبل اعلام نتایج بهشون ایمیل زده می شه!

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

Unhappy پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

امروز بعد از 5 ماه انتظار ريجكت شديم رفت، الان چكار بايد كرد؟ اين جواب همون بورس IPRS هستش؟؟ اين چيه اصلا؟

Dear,

I am writing to advise that the November 2013 scholarship round has now been
    finalised.

The UQ Graduate School received many outstanding nominations from across the
    university's diverse research community and all applications were considered
    carefully by the selection committee. Due to the highly competitive nature
    of the scholarship round, I regret to advise that you have been unsuccessful
    in attaining scholarship support at this time.

I would encourage you to contact your proposed advisory team and the
    postgraduate administrative officer within your school/institute to
    determine what this outcome means for your proposed research project and to
    discuss your options going forward.

I wish you every success in your future endeavours.

Kind regards,
    Gayle

Ms Gayle Robinson | Administrative Assistant | Admissions and Scholarships |
    UQ Graduate School | The University of Queensland | Brisbane Queensland 4072Dear,

Junior Member

قابل توجه دوستانی که برای Griffith اپلای کرده اند: امروز این ایمیل را برای من فرستادند ( باز هم تحریم)

Thank you for your application

For applicants who are citizens of countries under United Nations and Australian Government Autonomous Sanctions, a sanctions assessment will need to be carried out by the University before any admissions offer can be made. All Australian Universities are required to comply with legislation relating to sanctions and defence trade controls and your application may take longer to assess as we review your proposal. We regret this delay, however are required to comply with this legislation.
    Regards

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

سلام دوستان خبری از ولنگونگ نیستتتتت!!!! واسه چند نفر از دوستان هفته پیش ریجکت اومده! اما هنوز چیزی به دست من نرسیده!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)