صفحه 193 از 199 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    دوستان عزیز من می خوام برای مقطع دکتری در رشته IT- گرایش امنیت اطلاعات پذیرش با فاند بگیرم. شرایط فعلیم این هست:

1. کارشناسی IT معدل 15.25 دانشگاه علوم تحقیقات
    2. کارشناسی ارشد ترم 3 معدل 18.5 رتبه اول دانشگاه تهران

3. به طور موازی روی 2 تا مقاله کار می کنم در حال حاضر
    4. عضو انجمن رمز

5. سابقه دو سال کار تخصصی
    6. 15 گواهی دوره های تخصصی مربوطه (Cisco, CISSP و ...)

7. سابقه TA

8.می تونم recommendation هم از چندتا استاد بگیرم
    در حال حاضر امتحان IELTS یا TOEFL ندادم ولی IELTS به راحتی می تونم نمره 7 تا 7.5 کسب کنم

با توجه به اینکه ترم 3 هستم و می خوام پذیرش فول فاند در رشته امنیت بگیرم لطفا راهنماییم کنید:

1.از الان انجام چه کارهایی رو باید مد نظر داشته باشم؟
    2. شانسم برای گرفتن پذیرش فول فاند و برای کدوم دانشگاه ها چقدر هست؟

3. من نظرم این هست که 5 ترمه تموم کنم تا بتونم حداقل مجموه مقالات و کنفرانس هام و به 5 برسونم نظرتون در این مورد چیه؟

سپاس بی کران

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان عزیز من می خوام برای مقطع دکتری در رشته IT- گرایش امنیت اطلاعات پذیرش با فاند بگیرم. شرایط فعلیم این هست:

1. کارشناسی IT معدل 15.25 دانشگاه علوم تحقیقات
    2. کارشناسی ارشد ترم 3 معدل 18.5 رتبه اول دانشگاه تهران

3. به طور موازی روی 2 تا مقاله کار می کنم در حال حاضر
    4. عضو انجمن رمز

5. سابقه دو سال کار تخصصی
    6. 15 گواهی دوره های تخصصی مربوطه (Cisco, CISSP و ...)

7. سابقه TA

8.می تونم recommendation هم از چندتا استاد بگیرم
    در حال حاضر امتحان IELTS یا TOEFL ندادم ولی IELTS به راحتی می تونم نمره 7 تا 7.5 کسب کنم

با توجه به اینکه ترم 3 هستم و می خوام پذیرش فول فاند در رشته امنیت بگیرم لطفا راهنماییم کنید:

1.از الان انجام چه کارهایی رو باید مد نظر داشته باشم؟
    2. شانسم برای گرفتن پذیرش فول فاند و برای کدوم دانشگاه ها چقدر هست؟

3. من نظرم این هست که 5 ترمه تموم کنم تا بتونم حداقل مجموه مقالات و کنفرانس هام و به 5 برسونم نظرتون در این مورد چیه؟

سپاس بی کران
    My Friend....two important factors to be awarded a scholarship in Australia is GPA and ISI papers......So, try to increase your GPA and the nembers of your ISI papers.....The impact factor of journals on which your papers will be published has a profound effect in the process as well.....your Bachelor GPA is a bit low, but if your papers will be published in good journals or if you can puublish more ISI papers , you will be able to cover this weak point.....all in allthe first thing is to complete your course and take IELTS test.....then the next step would be finding a prospective supervisors.....I would recommend you to consider G8 and the rest universities, in order to increase your chance.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام
    امیدوارم که موفق بشی در گرفتن بورس
    اول از همه امتحان زبان و گرفتن نمره بالا رو در نظر داشته باش. بعدشم سرچ کن ببین تو استرالیا در زمینه شما تو کدوم دانشگاه کار میکنه به همونا ایمیل بزن. در ضمن به نظر من داشتن توصیه نامه از اساتید خیلی مهمه مثلا اگر استادات قبلا استرالیا درس خونده باشن بتونن بهت فرد خاصی رو معرفی کنن خیلی خیلی تاثیر داره.
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان. من امروز بورس موناش را هم برنده شدم!

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم که موفق بشی در گرفتن بورس
    اول از همه امتحان زبان و گرفتن نمره بالا رو در نظر داشته باش. بعدشم سرچ کن ببین تو استرالیا در زمینه شما تو کدوم دانشگاه کار میکنه به همونا ایمیل بزن. در ضمن به نظر من داشتن توصیه نامه از اساتید خیلی مهمه مثلا اگر استادات قبلا استرالیا درس خونده باشن بتونن بهت فرد خاصی رو معرفی کنن خیلی خیلی تاثیر داره.
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    My Friend....two important factors to be awarded a scholarship in Australia is GPA and ISI papers......So, try to increase your GPA and the nembers of your ISI papers.....The impact factor of journals on which your papers will be published has a profound effect in the process as well.....your Bachelor GPA is a bit low, but if your papers will be published in good journals or if you can puublish more ISI papers , you will be able to cover this weak point.....all in allthe first thing is to complete your course and take IELTS test.....then the next step would be finding a prospective supervisors.....I would recommend you to consider G8 and the rest universities, in order to increase your chance.....

سپاس از راهنماییتون

یه سوال دیگه، اون بورس دیگه که هزینه های زندگی رو پوشش می ده به چه صورت هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

بچه ها من تو فرم اپلای واسه ترم 2- 2014 شروع تحصیل زدم. دانشگاه نیوکاسل...امروز ظاهرا جواب بورس اکثر بچه ها اومده ولی واسه من حتی پذیرش هم نیومده....مگه همه واسه بورس همزمان بررسی نمیشن چون من واسه همین راند اپلای کرده بودم واسه بورس؟؟؟ جواب من کی میاد؟؟؟

Junior Member

سلام بچه ها من از سه جا بورس گرفتم :ANU سالی 33 تا UWA سالی 29 تا Deakin سالی 25 تا.به نظر شما با توجه به شهر و مسایل دیگه کدوم دانشگاه رو برم؟

سلام، من لیسانس و فوق امیرکیبر بودم (معدل لیسانس 3.3/4 و last 60 credit : 3.64/4، معدل ارشد 3.81/4)
    آیلتس 7 شدم. دو تا ISI با ایمپکت 1.6 و 1.9 دارم و سومی هم در حاله سابمیته. سه تا هم کنفرانس پیپر دارم.
    میخواستم واسه امریکا اپلای کنم که جی آر ایم هنوز نیومده.سه روزه تصمیم گرفتم به استادای استرالیا ایمیل بزنم.هرچند جواب ندادن خیلیا یا گفتن دنبال دانشجو نیستن.(از همون تمپلیت هایی که همیشه میشه دید). میخواستم بدونم استرالیا هم استاداش بد جواب میدن یا به من جواب نمیدن
    بعدش اینکه تا از استادی جواب نداشته باشیم نمتونیم اپلای کنیم؟ یه استادی تو سیدنی بهم گفت یه ددلاین دارن واسه جولای پروپوزال بفرستم. ولی معلوم بود ایمیلش سر کاریه. حالا از این حرفا گذشته من باید پروپوزال تو چه فیلدی بنویسم؟ چون یارو دیگه بهم جواب نداد. تو فیلد هر استادی که به پروژه هام و کارهای تزم مربوطه یا میتونه تو هر فیلدی باشه که به رشته من مربوطه و من قبلا توش course project انجام داده باشم؟ چقدر باید ایمیل بزنم.
    آخه اینجور که دیدم تو بخش پذیرش استرالیا تو این فروم بچه ها نوشتن همون روز ایمیل زدن همون روزم جواب گرفتن، یعنی اینقد راحته؟ پس چرا به من جواب ندادن ؟ خلاصه ممنون میشم شما جواب بدین چه باید بکنم؟ ویزای پونصد و هفتادو چنده اونم میشه اپلای کنم ولی ترجیح میدم از همینجا تکلیف تحصیلم معلوم شه.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    بچه ها نظرتون در مورد اين ايميل كه من امروز گرفتم چيه؟ با توجه به اينكه نتايج بچه هايي كه ريجكت شدن اكثرا هفته پيش اومد....
    Dear Mr ***,
    I write to discuss your application for a 2014 research higher degree scholarship at the University of Newcastle. An assessment of your qualifications and supporting documentation has been undertaken and your application currently remains under consideration. Please be assured that all outcomes will be finalised once the University returns from its annual closedown period from 6th January onwards. This advice is likewise if you are also yet to be notified of your application to undertake a research higher degree program at the University. This correspondence will be delivered from our international admissions department (IA@newcastle.edu.au) for international applicants or the Office of Graduate Studies (research-admissions@newcastle.edu.au) for domestic applicants. Please do not hesitate to reply to this email if you seek any additional advice or further clarification.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها نظرتون در مورد اين ايميل كه من امروز گرفتم چيه؟ با توجه به اينكه نتايج بچه هايي كه ريجكت شدن اكثرا هفته پيش اومد....
    Dear Mr ***,
    I write to discuss your application for a 2014 research higher degree scholarship at the University of Newcastle. An assessment of your qualifications and supporting documentation has been undertaken and your application currently remains under consideration. Please be assured that all outcomes will be finalised once the University returns from its annual closedown period from 6th January onwards. This advice is likewise if you are also yet to be notified of your application to undertake a research higher degree program at the University. This correspondence will be delivered from our international admissions department (IA@newcastle.edu.au) for international applicants or the Office of Graduate Studies (research-admissions@newcastle.edu.au) for domestic applicants. Please do not hesitate to reply to this email if you seek any additional advice or further clarification.
    سلام منظورش اینه که هنوز دارن درخواست شما رو به دلایلی بررسی میکنن و هنوز نتیجه ای قطعی نشده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)