صفحه 194 از 199 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    به نظر شما با این شرایط من شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاههای استرالیا برای PhD دارم؟
    معدل 14.6 کارشناسی و 16.1 ارشد مکانیک از دانشگاه شیراز
    ISI 1 و 1 کنفرانس
    ایلتس 6.5

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_ef نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به نظر شما با این شرایط من شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاههای استرالیا برای PhD دارم؟
    معدل 14.6 کارشناسی و 16.1 ارشد مکانیک از دانشگاه شیراز
    ISI 1 و 1 کنفرانس
    ایلتس 6.5
    سلام دوست عزیز...برای استرالیا یا باید معدل های خیلی بالایی داشته باشی یا مقالات isi زیاد و در ژورنال های خوب و عالی
    با این وجود با رزومه شما باز هم شانس اندکی وجود داره...فقط باید اپلی کنی تا ببینی نتیجه چی میشه.....سعی کن 6-7 تا دانشگاه اپلی کنی...از الان تا ددلاین ها هم سعی کن مقالاتتو زیاد کنی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Heart نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس و فوق امیرکیبر بودم (معدل لیسانس 3.3/4 و last 60 credit : 3.64/4، معدل ارشد 3.81/4)
    آیلتس 7 شدم. دو تا ISI با ایمپکت 1.6 و 1.9 دارم و سومی هم در حاله سابمیته. سه تا هم کنفرانس پیپر دارم.
    میخواستم واسه امریکا اپلای کنم که جی آر ایم هنوز نیومده.سه روزه تصمیم گرفتم به استادای استرالیا ایمیل بزنم.هرچند جواب ندادن خیلیا یا گفتن دنبال دانشجو نیستن.(از همون تمپلیت هایی که همیشه میشه دید). میخواستم بدونم استرالیا هم استاداش بد جواب میدن یا به من جواب نمیدن
    بعدش اینکه تا از استادی جواب نداشته باشیم نمتونیم اپلای کنیم؟ یه استادی تو سیدنی بهم گفت یه ددلاین دارن واسه جولای پروپوزال بفرستم. ولی معلوم بود ایمیلش سر کاریه. حالا از این حرفا گذشته من باید پروپوزال تو چه فیلدی بنویسم؟ چون یارو دیگه بهم جواب نداد. تو فیلد هر استادی که به پروژه هام و کارهای تزم مربوطه یا میتونه تو هر فیلدی باشه که به رشته من مربوطه و من قبلا توش course project انجام داده باشم؟ چقدر باید ایمیل بزنم.
    آخه اینجور که دیدم تو بخش پذیرش استرالیا تو این فروم بچه ها نوشتن همون روز ایمیل زدن همون روزم جواب گرفتن، یعنی اینقد راحته؟ پس چرا به من جواب ندادن ؟ خلاصه ممنون میشم شما جواب بدین چه باید بکنم؟ ویزای پونصد و هفتادو چنده اونم میشه اپلای کنم ولی ترجیح میدم از همینجا تکلیف تحصیلم معلوم شه.
    1. استادای استرالیا بد جواب نمیدن...باید زیاد ایمیل بزنی تا استاد مناسب پیدا کنی..حداقل به 50 نفر توی فیلد کاری خودت یا نزدیک به خودت ایمیل بزن تا نهایتا بتونی رضایت 3-4 نفرشون رو برای اپلی و پروپوزال جلب کنی
    2. بدون استاد شانس بورس گرفتنت نزدیک صفره....خوب راست گفته بنده خدا...ددلاین بورس برای راند بعدش جولای سال بعده..تا اون موقع توی حوزه کاریش پروپوزال براش آماده کن
    3. توی پیدا کردن استاد شانس خیلی دخیله...امیدت رو از دست نده و استاد پیدا کن و ایمیل بزن...اگه قصدت تحصیله ویزای کاری رو بیخیال شو (چون کار درست و حسابی پیدا نمیشه) و واسه دکتری اپلی کن...
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام دوستان من تنها برای QUT شرکت کردم که فقط موفق به گرفتن پذیرش شدم سال دیگه با 6 مقاله معتبر بورس را هم خواهم گرفت.

Thank you for submitting an application on behalf of the above student to QUT. We are pleased to confirm the application has been approved and the student has been offered a place in IF49 Doctor of Philosophy as detailed in the attached offer letter.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

بنده در لیست ذخیره (انتظار) scholarships قرار گرفتم و جواب زیر برام اومده:
    I would like to confirm that you are currently on the reserve list for scholarships and further outcomes will be available in January.

آیا شخصی از دوستان همچنین وضیعتی داشته که بعدش بتونه scholarships رو بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eastern1 نمایش پست ها
    رزومه شما خوبه. فقط الان زمان مناسبی برای ارسال ایمیل نیست. برای ترم دوم فوریه بهتر جواب می دهند.
    ممنون از جوابتون. فقط یه سوالی، برای این ترم حدودا از کی باید شروع کنم به ایمیل فرستادن؟ چون الان دو سه تا استاد بهم گفتن که الان دانشجو نمیخوان.

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام
    من الان ترم 3 ارشدم، از نظر زمان بندی 4 ترم تموم کنم بهتره یا 5 ترم؟
    در هر دو صورت بازه ی زمانی برای ارسال مدارک به چه صورت هست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها
    سلام
    من الان ترم 3 ارشدم، از نظر زمان بندی 4 ترم تموم کنم بهتره یا 5 ترم؟
    در هر دو صورت بازه ی زمانی برای ارسال مدارک به چه صورت هست؟
    دوست عزیز...ددلاین بورس و پذیرش دانشگاه های استرالیا خیلی متنوعه...بستگی به خودت داره که چند ترمه تموم کنی...فقط سعی کن با معدل و مقالات بالا کارتو تموم کنی
    موقع اپلی باید مدارکت رو آپلود کنی و بعد اگه اوکی شد باید مدارک رو پست کنی (90٪ دانشگاه هاش اینجوریه سیستمش)

Junior Member

هر دانشگاهی یک تقویم داره. شما آخرین مهلت درخواست بورس و پذیرش (ممکنه این دو تا یکی باشه ممکنه فرق کنه) برای هر ترم رو از وبسایت دانشگاه دربیارید. 2 تا 4 ماه قبل از اون ددلاین زمان خوبی برای پیدا کردن سوپروایزره.
    وقت گیر ترین قسمت شاید تهیه پروپوزال باشه که بستگی به توانایی و سرعت خودت داره.

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز...ددلاین بورس و پذیرش دانشگاه های استرالیا خیلی متنوعه...بستگی به خودت داره که چند ترمه تموم کنی...فقط سعی کن با معدل و مقالات بالا کارتو تموم کنی
    موقع اپلی باید مدارکت رو آپلود کنی و بعد اگه اوکی شد باید مدارک رو پست کنی (90٪ دانشگاه هاش اینجوریه سیستمش)
    نقل قول نوشته اصلی توسط eastern1 نمایش پست ها
    هر دانشگاهی یک تقویم داره. شما آخرین مهلت درخواست بورس و پذیرش (ممکنه این دو تا یکی باشه ممکنه فرق کنه) برای هر ترم رو از وبسایت دانشگاه دربیارید. 2 تا 4 ماه قبل از اون ددلاین زمان خوبی برای پیدا کردن سوپروایزره.
    وقت گیر ترین قسمت شاید تهیه پروپوزال باشه که بستگی به توانایی و سرعت خودت داره.

خیلی ممنون
    یه سوال دیگه
    این بورسی که هزینه های زندگی رو پوشش می ده شرایطش چه جوریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)