صفحه 195 از 199 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMind نمایش پست ها

خیلی ممنون
    یه سوال دیگه
    این بورسی که هزینه های زندگی رو پوشش می ده شرایطش چه جوریه
    بورس های استرالیا عموما هم شهریه و هم هزینه زندگی رو پوشش میده....بعضی دانشگاه ها این 2 تا بورس رو جدا از هم کردن ولی توی اکثر دانشگاه ها با هم یکی هستند...شرایطش academic merit هست....معدلٰ مقاله و...
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من می‌خواستم ببینم آیا کسی‌ برا رشتهٔ حقوق برای اونجا اقدام کرده یعّأ نه ؟

البته برا مقطعی دکترا و اگر کسی‌ اطلاعاتی‌ در مورد رشته‌ها و دانشگاه هایی که هست و رشته‌های حقوق رو داره به من اطلاعاتی‌ بده ممنون میشم

ویرایش توسط mani2541 : December 21st, 2013 در ساعت 07:44 AM

Junior Member

سلام ممنون ازراهنماییهاتون
    والبته شرایط من
    سن=32سال
    لیسانس مترجمی زبان انگلیسی ازدانشگاه ازادمعدل16
    فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی ازعلوم وتحقیقات اهوازبامعدل 15.70
    نمره 5.IETLS=7 اما مطمئنامیتونم به 8.5برسونم... درحال کارکردن روی 2تا3 مقاله به طورهمزمان درزمینه تجزیه وتحلیل کلام هستم که دانشگاههای استرالیاحرف اول دراین زمینه میزنندوهدفمم چاپ مقالات درژورنال های ISIهست
    میخاستم بدونم چقدرشانس گرفتن بورس دارم وبیشتر درکدوم دانشگاه؟دوستان هرکه میدونه لطفاراهنمایی کنه
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    والبته شرایط من
    سن=32سال
    نمره 5.IETLS=7 اما مطمئنامیتونم به 8.5برسونم... درحال کارکردن روی 2تا3 مقاله به طورهمزمان درزمینه تجزیه وتحلیل کلام هستم که دانشگاههای استرالیاحرف اول دراین زمینه میزنندوهدفمم چاپ مقالات درژورنال های ISIهست
    میخاستم بدونم چقدرشانس گرفتن بورس دارم وبیشتر درکدوم دانشگاه؟دوستان هرکه میدونه لطفاراهنمایی کنه
    سپاسگزارم
    My friend.... your educational background is fairly good....Unfortunately your GPAS are your drawbacks and you need very good ISI papers in high impact factor journal till to overcome these drawbacks.....Since your course is english literature ...may be high IELTS mark would help you to get an scholarship....I would strongly recommend you to work on your papers so that can publish them in high reputed ISI jurnals...
    ویرایش توسط mani2541 : December 30th, 2013 در ساعت 01:20 AM
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    والبته شرایط من
    سن=32سال
    سپاسگزارم
    دوست عزیز
    شاید ناراحت شوید ولیکن تجربه نشان داده که با مشخصاتی که ذکر نموده اید
    روی دانشگاههای استرالیا بخصوص جی 8 برای بورس نمی توان حساب کرد. شاید (فقط شاید) اگر چندین مقاله در ژورنالهای دارای ضریب تاثیر قابل توجه چاپ کنید شانسی باشد ولیکن روی آن هم نمی توان حساب چندانی کرد.

Junior Member

سلام
    شانس من واسه بورس استرالیا یا امریکا چقدره؟؟؟؟
    لیسانس مهندسی دانشگاه شیراز(18.2) رتبه دوم
    فوق لیسانس باهنر کرمان 19.3 رتبه اول بدون کنکور
    5 مقاله ISI با ایپکت 2.2 تا 0.8
    6 سال سابقه کار مرتبط
    داور 2 ژرنال ISI
    تافل 580
    GRE واسه 8 فوریه ثبت نام کردم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedafd نمایش پست ها
    سلام
    شانس من واسه بورس استرالیا یا امریکا چقدره؟؟؟؟
    لیسانس مهندسی دانشگاه شیراز(18.2) رتبه دوم
    فوق لیسانس باهنر کرمان 19.3 رتبه اول بدون کنکور
    5 مقاله ISI با ایپکت 2.2 تا 0.8
    6 سال سابقه کار مرتبط
    داور 2 ژرنال ISI
    تافل 580
    GRE واسه 8 فوریه ثبت نام کردم
    دوست عزیز با این رزومت این سوال پرسیدن داره مگه؟!....شانست خیلی خوبه واسه استرالیا..درنگ نکن و تماس با استادارو شروع کن...دانشگاه G8 رو حتما 3-4 تاشو اپلی کن...اپلی مجانی و آنلاین! استرالیا نیازی به GRE نداره
    (همین رزومه یادمه با یک نام کاربری دیگه پست گذاشته بود...نکن این کارارو! خوبیت نداره )
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    کارشناسی
    رشته: مهندس عمران-عمران
    معدل: 13.51
    دانشگاه : آزاد اسلامی اهواز

کارشناسی ارشد
    رشته: مهندس عمران-سازه های دریایی
    معدل: 16.20
    دانشگاه : آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران
    مقاله : 1
    زبان : IIELTS 6.5

می شه راهنمایی کنین که واسه دکتری چقدر شانس دارم؟
    واسه full fund واسه G8 می خوام اقدام کنم
    مرسی از دوستان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaa1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کارشناسی
    رشته: مهندس عمران-عمران
    معدل: 13.51
    دانشگاه : آزاد اسلامی اهواز

کارشناسی ارشد
    رشته: مهندس عمران-سازه های دریایی
    معدل: 16.20
    دانشگاه : آزاد واحد علوم وتحقیقات تهران
    مقاله : 1
    زبان : IIELTS 6.5

می شه راهنمایی کنین که واسه دکتری چقدر شانس دارم؟
    واسه full fund واسه G8 می خوام اقدام کنم

و اینکه روندش چطوره خودم میتونم اقدام کنم یا نه؟

مرسی از دوستان
    دوست عزیز...شانس بالایی ندارین برای بورس نه G8 و نه غیر G8...شما نه معدل های خیلی تاپی دارین و نه مقالات isi با IF مناسب و به تعداد 3-4 تا که بتونه معدل هاتو پوشش بده. برای اینکه خودت شانست دستت بیاد یک سر به صفحه نتایج بورس امسال بزن تا ببینی با چه رزومه هایی تونستن بورس بگیرن بقیه
    چون یه وکیل بهم گفته میتونه از دانشگاه های خوبه استرالیا و نیوزلند واسم پذیرش با ماهی $2700 بورسیه بگیره واسه دکتری؟؟؟
    دروغه محضه گول نخور

پ. ن.
    در صورتی که PR داری قضیه فرق میکنه

ApplyAbroad Hero

راستش من مهندسی‌ مکانیک سیالات از دانشگاه دولتی دارم (معدل لیسانسم خیلی‌ بالا نیست) اما فوق انرژی از کشور فنلاند دارم که مدرکمو اینجا به انگلیسی‌ گرفتم. تو فوق لیسانس شاگرد اول هم شدم (معدل A). در حال حاضر در دانشگاهمون ریسرچ اسیستنت هستم در فنلاند. در ضمن ۵ تا مقاله ISI هم که دارم که همش اکسپت شده ولی‌ بعضیاش هنوز چاپ نشده و به زودی چاپ میشن!

می‌خواستم بدونم من اگه بخوام پذیرش فول فاند بگیرم کی‌ باید شروع کنم به مکاتبه با اساتید؟ و چجورِ میل باید برای شروعِ مکاتبه بزنم به سوپروایزر مربوطه؟

و در وحله اول باید چه کار کنم؟!

آیا scholarship رو باید از الان دنبالش باشم؟

آیا باید مجددا آیلتس بدم؟ (اگه آیلتس بدم کمتر از ۷ نمی‌گیرم)

با در نظر گرفتن اینکه:

۱. برام خیلی‌ مهم نیست کدوم دانشگاه باشم، ولی‌ از اونجا که برادم تو Perth زندگی‌ می‌کنه بهتره برام که استرالیایی غربی برم. اما خوب جاهای دیگه رو هم بدم نمیاد.

۲. لیست اساتیدی که در استرالیا بیشتر با زمینه کاری من مرتبط هستند رو دارم.

۳. برام خیلی‌ مهم که هر چه زودتر بتونم پذیرش بگیرم
    شانس خوبی دارین واسه بورس. بعضی دانشگاه ها فقط یک راند وبعضی ها 2 راند برای بورس دارند. که میتونین در سایتشون ددلاین ها رو چک کنید. معمولا متنوع هست، از می شروع میشن تا اخر اکتبر. میتونید 2-3 ماه قبل ددلاین شروع به مکاتبه کنید... در وحله اول هم باید همین ددلاین ها رو چک کنید و استاد پیدا کنید تا در زمان مناسب مکاتبه رو شروع کنید...
    البته برای پذیرش هر موقع از سال امکان اپلای هست ... ولی متداول اینه که درخواست پذیرش و بورس رو با هم میفرستند... اپلای هم معمولا اکثر دانشگاه ها انلاین و رایگان هست...
    نیازی به ایلتس مجدد نیست برای شما. فقط باید یه سرتیفیکیت ارایه بدید که دو سال فول تایم در یک دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کردید (معمولا برای اکثر دانشگاه ها، در سایتشون چک کنید).
    پرس چند دانشگاه داره که میتونین اپلای کنید.. ولی در کل بهتره از دانشگاه های دیگر شهر ها هم غافل نشید... اینکه برادروتون استرالیاست یک نکته منفی برای ویزا گرفتن به شمار میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)