صفحه 197 از 199 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون موقعیت منو برای گرفتن پذیرش و اسکولارشیپ ارزیابی کنین
    لیسانس: مهندسی کامپیوتر روزانه ( معدل 16.5)
    3 مقاله داخلی
    تافل 96
    و یه certificate بین اللمللی
    جی آر ای ندارم، برای استرالیا لازمه آیا؟
    ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز برای ارشد بورس شدن خیلی محاله تازه با رزومه های تاپ هم احتمالش خیلی کمه...برای پذیرش مشکلی نداری و با یک ایلتس 6.5 میتونی پذیرش بگیری
    استرالیا نیازی به gre نداره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک- جامدات معدل14.48 دانشگاه تبریز
    فوق خواجه نصیر - نیرو محرکه معدل 16.41
    مقاله 2 تا isi خوب 1 کنفرانس SAE
    تافل 94
    فقط من متاهل هستم می خوام ببینم شانس گرفتن فول فاند من چقدره و اینکه deadline های 2014 کی تموم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط radin_85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک- جامدات معدل14.48 دانشگاه تبریز
    فوق خواجه نصیر - نیرو محرکه معدل 16.41
    مقاله 2 تا isi خوب 1 کنفرانس SAE
    تافل 94
    فقط من متاهل هستم می خوام ببینم شانس گرفتن فول فاند من چقدره و اینکه deadline های 2014 کی تموم میشه
    دوست عزیز
    اگر منظور فوریه 2014 است که مشخص است deadline مدتها قبل بوده است. البته برای mid year که بسته به دانشگاه زمان شروع فرق دارد (June یا July یا..) باید سایت دانشگاههای مختلف را چک کنید که آنهم به نظرم دیر شده باشد. بهرحال این نوع فاندها محدود است. پس به فکر چک کردن سایت دانشگاههای مختلف و اپلی برای 2015 باشید.
    اگر تصمیم قطعی برای استرالیا دارید لازم است مطالب قبلی درج شده در این قسمت را دقیقاً مطالعه فرمایید که از آن می توان نظر دوستان در مورد شانس دریافت فاند را حدس بزنید. همچنین سایت دانشگاههای مختلف استرالیا را هم مرتب چک کنید.
    من شانستان را برای دانشگاههای جی 8 زیاد نمی بینم چون معدلتان بالا نیست. لیکن امیدوار باشید و برای دانشگاهای مختلف البته پس از پیدا کردن استاد و گرفتن موافقتش اپلی کنید و انشا...موفق باشید.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

معدل لیسانس 14.80 | دانشگاه شهید رجایی
    معدل فوق 17.42 | دانشگاه خوارزمی
    17تا مقاله آی اس آی (2تا هات پیپر در ساینس دایرکت) ایمپکتها از 1 تا 4
    5تا مقاله داخلی
    2تا کتاب (فارسی)
    داور در 3تا از ژورنالهای ساینس دایرکت (10تا مقاله تا الان داوری کردم) و داور در یک مجله علمی پژوهشی در ایران
    سال 2011 پژوهشگر برتر استان انتخاب شدم و سال 2005 هم دانشجوی برتر علمی دانشگاه مون
    تجربه تدریس شیمی دبیرستان 8سال و دوسال هم سابقه تدریس نرم افزارهای کاربردی شیمی در جهاد دانشگاهی رو دارم
    هنوز آیتلس ندادم اما تا خرداد 92 حتما خواهم دادم به نظرتون شانس پذیرشم در دانشگاه های خوب استرالیا چقدره؟

سپاس

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_fereyduni نمایش پست ها
    معدل لیسانس 14.80 | دانشگاه شهید رجایی
    معدل فوق 17.42 | دانشگاه خوارزمی
    17تا مقاله آی اس آی (2تا هات پیپر در ساینس دایرکت) ایمپکتها از 1 تا 4
    5تا مقاله داخلی
    2تا کتاب (فارسی)
    داور در 3تا از ژورنالهای ساینس دایرکت (10تا مقاله تا الان داوری کردم) و داور در یک مجله علمی پژوهشی در ایران
    سال 2011 پژوهشگر برتر استان انتخاب شدم و سال 2005 هم دانشجوی برتر علمی دانشگاه مون
    تجربه تدریس شیمی دبیرستان 8سال و دوسال هم سابقه تدریس نرم افزارهای کاربردی شیمی در جهاد دانشگاهی رو دارم
    هنوز آیتلس ندادم اما تا خرداد 92 حتما خواهم دادم به نظرتون شانس پذیرشم در دانشگاه های خوب استرالیا چقدره؟

سپاس
    خیلی زیاد...
    باید 2-3 تا دانشگاه خوب (G8) اپلی کنی و 2-3 تا غیر G8 تا ایشالله به نتیجه مطلوب برسی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام، دانشگاه ویکتوریا برا دکتری مورد تایید ارزشیابی وزارت علوم هست؟ توی ارزشیابی 2009 جز ممتاز بود ولی برا 2013 اصلا اسمش نیست!!!

Junior Member

سلام ببخشید میخواستم ببینم چقدر شانس برای اسکالرشیپ تو یکی از دانشگاههای استرالیا برای مقطع دکتری در رشته شهرسازی دارم:
    لیسانس معماری دانشگاه تبریز با معدل 14/90
    ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان با معدل 17/80
    تعداد مقالات آی اس آی 12 تا که 5 تاشون ایمپکت دار هستند البته ایمپکت زیر 1
    تعداد همایش های داخلی و خارجی 6تا
    3 طرح پژوهشی به عنوان همکار طرح
    2 سال سابقه کار در شرکت مشاور
    آیلتس 6
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط moj22 نمایش پست ها
    سلام ببخشید میخواستم ببینم چقدر شانس برای اسکالرشیپ تو یکی از دانشگاههای استرالیا برای مقطع دکتری در رشته شهرسازی دارم:
    لیسانس معماری دانشگاه تبریز با معدل 14/90
    ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان با معدل 17/80
    تعداد مقالات آی اس آی 12 تا که 5 تاشون ایمپکت دار هستند البته ایمپکت زیر 1
    تعداد همایش های داخلی و خارجی 6تا
    3 طرح پژوهشی به عنوان همکار طرح
    2 سال سابقه کار در شرکت مشاور
    آیلتس 6
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    شانس خوبی داری...آیلتس 6.5 باید داشته باشی....4-5 تا دانشگاه اپلی کن..آنلاین و مجانیه....البته قبلش استاد پیدا کن و در مورد پروپوزال باهاشون توافق کن..اشالله حتما نتیجه میگیری

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

به ملبورن ایمیل زدم این جوابو دادن. به نظرتون منظورش از اینکه آفر میدیم اینه که اسکولارشیپ گرفتم؟

Please accept my apologies for the delay in processing your application.

The assessment process has now been completed, and I can advise that you will be made an offer shortly.

I will ask my staff to generate the offer documentation as soon as possible.

Thank you for your patience.

Yours sincerely

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peterpofaki نمایش پست ها
    به ملبورن ایمیل زدم این جوابو دادن. به نظرتون منظورش از اینکه آفر میدیم اینه که اسکولارشیپ گرفتم؟

Please accept my apologies for the delay in processing your application.

The assessment process has now been completed, and I can advise that you will be made an offer shortly.

I will ask my staff to generate the offer documentation as soon as possible.

Thank you for your patience.

Yours sincerely

این بستگی به نوع اپلیکیشن شما داره. اگه درخواست شما صرفاً پذیرش با بورس بوده، بورس گرفتید! اگه بهشون گفتید که پذیرش بدون بورس هم میخواید چیزی معلوم نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)