صفحه 199 از 199 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,989 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Shamim1985 نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره بورسیه من هم در unisa اومد. اما زمان شروع آن را نوشته 14 فوریه. خیلی زوده. آیا میشه به تاخیر بیاندازمش؟
    لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعات دارد من را راهنمایی کند
    تبریک. به نظر من بهتره سریع افر رو اکسپت کنید تا براتون CoE صادر بشه. در همون حین هم به به دانشگاه ایمیل بزنید که به دلیل اینکه زمان زیادی برای ویزا ندارید تاریخ coe رو برای 1-2 ماه دیرتر بزنند. فکر نمیکنم مشکلی باشه در این خصوص. از همین امروز هم شروع کنید به تهیه مدارک مورد نیاز برای ویزا تا به محض صدور coe مدارکتون رو پست کنید سفارت.
    ویرایش توسط mah_pari : January 9th, 2014 در ساعت 01:27 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز نامه اسکولار شیپ من از یونی ولنگونگ اومد که شامل(25392) UPA و IPTA میشه! یعنی بیمه رو که فکر کنم 2600 میشه باید پرداخت کنم! گفته باید 31 مارچ هم اونجا باشم! فکر نمی کنم دیفر کنن چوون گفتن اگه نمیاید اطلاع بدید تا بدیمش یکی دیگه! آخه مگه میشه به این زودی ویزا گرفت؟
    هفته پیش هم نامه فول فاندم از دانشگاه ساسکچون کانادا اومد! که 22000 هزارتا سالیانه است و بیمه رایگان! حالا نمی دونم چکار کنم! دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید!!! نمی دونم چکار کنم!!
    دیفر که نمیتونید بکنید...و اون تاریخ 31 مارچ هم شاید آخرین مهلت شما برای ثبت نام در دانشگاه باشه...واسه من 24 فوریه بوده و دانشگاه گفته آخرین مهلتت 31 مارچه...فکر کنم برای شما هم همین طور باشه....ولی به نظرم شما تماس بگیر و همین قضیه رو بگو که برای ویزا وقت کم دارم...میخوام آفر رو اکسپت کنم ولی شما (دانشگاه) تاریخ شروع CoE رو براتون یک ماه بعد از 31 مارچ بزنه که فرصت کافی داشته باشین...
    پیشنهاد من به شما اینکه شما پروسه هر 2 تا ویزا رو پیش ببرین هم استرالیا هم کانادا....فقط خرجش هزینه بیمه هست....شما اول تماس بگیر ببین بهت وقت اضافه میدن واسه 1 ماه بعد از 31 مارچ یا نه..اگه دادن اون موقع افر رو اکسپت کن و پول بیمه رو بده...به نظرم برای اینکه کارت سریع پیش بره به اداره بورس دانشگاه تماس تلفنی بگیر تا معطل نشی

یا هم کلا مشورت کن با استادات که اگه ببینی دانشگاه کانادا برای خودت و رشتت و آیندت بهتره کلا قید استرالیا رو بزنی...فقط اینو بهت بگم که فقط به خاطر پول بیمه دانشگاه استرالیا رو نادیده نگیر..
    این 22 هزار تا واسه کانادا غیر از حذف پول شهریه هست؟یا با همین 22 هزار تا باید شهریه هم بدی؟
    ویرایش توسط orang : January 9th, 2014 در ساعت 05:48 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، شریف

از دوستان کسی هست که از دانشگاه ملبورن فاند گرفته باشه؟ من رفتم تو لیست انتظار و میخوام بدونم چجوری میشه فهمید که چقد میشه رو گرفتن فاند حساب کرد.
    شرایط من : ارشد مهندسی شیمی دانشگاه شریف و معدل 18
    معدل کارشناسی 15.3
    یک مقاله با ایمپکت بالا

ApplyAbroad Superstar

Post پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    این دانشگاهایی که نام بردید اگه استاد پیدا کنم با بورس هست یا باید به هزینه شخصی فکر کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    دوست عزیزبا این شرایط و اینکه بدون gre به کجا فکر کنم حالا یا در استرالیا و یا در اروپا که شانسم بیشتر باشه. بیشتر با استاد مکاتبه کنم؟ نظرت در مورد NHH نروژ چیه؟
    دوست گرامی با شرایط شما اصلا استرالیا و نیوزلند هیچ دانشگاهی حتی با جی ار ای بورس نمی شوید دو راه دارید:
    1- گرفتن پذیرش از دانشگاه هایی که اسم بردم و پرداخت شهریه حدودی 95000 دلار برای دکتری + هزینه زندگی بین ماهی 1400 تا 2000 دلار برای 3 سال
    2- اپلای برای مستر استرالیا و گرفتن مستر مجدد با هزینه کمتر از دکتری و پس از فارغ التحصیلی با معدل بالا برای بورس دکتری اقدام کنید
    در مورد سایر کشورها به بخش مربوطه در فروم مراجعه نمایید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی پذیرش شما بنظر من از همه دانشگاه های استرالیا برای مقطع مستر امکانپذیر هست اما فاند اصلا شانسی ندارید
    بحث تحریم بیشتر در مورد دکتری مطرح می باشد چون در مستر فاندی وجود ندارد متاسفانه!
    پس انواع فاندهای که برای دکترا و مستر گذاشتن چیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamzr نمایش پست ها
    پس انواع فاندهای که برای دکترا و مستر گذاشتن چیه؟
    دوست گرامی
    با توجه به معدل شما نظر دادم و توجه داشته باشید در استرالیا به دوره های بای ریسرچ بورس می دهند و اولویت بورس به دانشجویان دکتری می باشد و تعداد بورس مستر بسیار کم هست و رقابت بسیار فشرده
    تا این لحظه یکی از دوستان با معدل 19.5 بورس مستر ان هم فقط شهریه شدند حال خود خوان قصه این....
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط armin05 نمایش پست ها
    salam

I am in urgant needs of some info about phd application, assessment and the process of acceptance in Melbourne University. I would be most grateful if someone replies me as soon as convenient. in the following I will write my educational background and past experience

Tongji University, China
    Master of Engineering (MEng) in Advanced Urbanism
    Total GPA: 86% Until present

Bauhaus-Universität Weimar, Germany
    Master of Science (M.Sc.) in Advanced Urbanism
    Total GPA: 89%

Shahid Beheshti University, Iran
    Bachelor in Architecture (B.Arch.), Architecture
    Total GPA: 13.57

6journal articles and 2 conference papers
    Research experience at Urban Planning & Architecture Design Institute, Shanghai, China

Meanwhile, I have contacted couple of prof. at Melbourne and one of them has confirmed my research proposal
    kheili mamnoon az rahnamaeetun
    دوست گرامی
    اینکه شما دو فوق لیسانس دارید از دو دانشگاه معتبر امتیاز خوبی هست برای شما + مقالات چاپ شده شما هم بستگی به سطح انها موثر هست اما واقعیت اینجاست که:
    1- معدل لیسانس شما خیلی کم هم و ملبورن به شدت معدل محور هست
    2- کیفیت مقالات شما مشخص نکردید اگر در مجلات دارای ایمپکت فاکتور بالا باشند میشود امید داشت
    بنظر من شما رو 20 درصد شانس حساب کنید

Junior Member

سلام دوستان. مطمئن نیستم سوالم دقیقا مرتبط با موضوع اینجا باشه اما مطمئنن بی ربط هم نیست. سوال بنده این است که وقتی پذیرش با اسکولارشیپ میدهند آیا هزینه سفر خانواده را نیز پرداخت می کنند؟ اینکه هزینه بلیط دانشجو را میدهند مطمئن هستم اما آیا هزینه بلیط سفر همسر دانشجو به استرالیا را نیز میدهند؟ کسی در این زمینه تجربه قبلی داشته یا اطلاعات دقیق؟ با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asadollah نمایش پست ها
    سلام دوستان. مطمئن نیستم سوالم دقیقا مرتبط با موضوع اینجا باشه اما مطمئنن بی ربط هم نیست. سوال بنده این است که وقتی پذیرش با اسکولارشیپ میدهند آیا هزینه سفر خانواده را نیز پرداخت می کنند؟ اینکه هزینه بلیط دانشجو را میدهند مطمئن هستم اما آیا هزینه بلیط سفر همسر دانشجو به استرالیا را نیز میدهند؟ کسی در این زمینه تجربه قبلی داشته یا اطلاعات دقیق؟ با تشکر.
    اینطور نیست که همه اسکولارشیپ ها هزینه جابجایی دانشجوی خارجی را پوشش دهد. همین IPRS که بورس دولتی است در دانشگاه های مختلف به گونه های مختلف اجرا میشود. در هر صورت در نامه آفر به طور دقیق می نویسند که چه چیزی را پوشش می دهد. من بورس های کمی دیدم که هزینه Relocation رو کاور کنه
    subclass: 574, lodged on Dec 8th 2013, More Documents Jan 8th 2014, Grant: 16 Feb 2014
    دوستان متقاضی ویزای دانشجویی استرالیا لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر به اشتراک بگذارید:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)