صفحه 2 از 199 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sinajafari88 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. من شرایط دو تا از دوستام رو براتون مینویسم اگر زحمت بکشید بگید شرایطشون برای گرفتن فول فاند چطوره واقعا ممنونتون میشم:

شماره ۱:
    لیسانس عمران- دانشگاه امیرکبیر- معدل 17.75- نفر دوم دوره
    فوق زلزله-دانشگاه امیرکبیر- معدل 18.4- نفر اول
    2 مقاله ISI و ۲ مقاله کنفرانس بین المللی
    ibt: 95
    شماره ۲:
    لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه- معدل 18.23
    فوق لیسانس اقتصاد محض از دانشگاه تهران- معدل 18.6
    1 مقاله کنفرانس بین المللی-1 مقاله کنفرانس داخلی
    ibt: 95
    به نظرتون شانسشون برای گرفتن فاند از یک دانشگاه یا دانشگاه های یک شهر چطوره؟
    درود
    به نظرم اگر قصد دارند که در یک شهر باشند با توجه به معدل محور بودن دانشگاههای سیدنی و UNSW برای هر دوی این دانشگاهها در راند اصلی شانس بسیار بالایی برای اسکالرشیپ دارند.
    در مورد دانشگاه ملبورن هم وضع از همین قراره. ولی باید در نظر بگیرید فقط دانشگاه ملبورن در میان دانشگاههای جی 8 شهر ملبورن هست که بدون مقاله هم شانس اسکالرشیپ دارند.(یعنی نفر دوم به نظرم شانس اسکالرشیپی از موناش نداره)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haghili نمایش پست ها
    سلام دوستان، به نظر شما با شرایط من چقدر و بیشتر تو چه دانشگاههایی تو mid year شانس گرفتن بورس دارم:
    معدل کارشناسی 13.70، ارشد 17.40، 5 سال سابقه کار مرتبط (گزارش ارایه شده به محیط زیست)،1 مقاله ژورنال isi، کنفرانس 7 تا، کار تو پروژه تحقیقاتی دانشگاهی و گزارش ارایه شده به محیط زیست ایران(فارسی ولی نشون دهنده کار تحقیقاتی مرتبط هست)، چند تا استاد تو g8 و غیر g8 نظر نسبتا مثبت دادن و گفتن اقدام کن، زبان April امتحان میدم
    و یک سوال دیگه درباره زبان، آیا واقعا امتحان IELTS به نسبت TOEFL واسه استرالیا ارجحیت داره؟؟
    با تشکر
    درود
    برای جی 8 و بوِیژه mid year بسیار بعیده اسکالرشیپ بگیرید. برای غیر جی 8 با این حال شانس نسبتا خوبی دارید. البته مطمئن بشید که رو معدل حساس نیستند. من با وجود اینکه معدل ارشدم خوب بود و مشکل کارشناسی (معدل حدود 13.5) من هم بیشتر پزشکی بود و نامه از بیمارسنان و دانشگاه هم داشتم دانشگاه UNSW ریجکت شدم! حتی پذیرش هم ندادند!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

سلام
    فارغ التحصیل دانشگاه Griffith university ، و سابقه کار مفید هم دارم آیا امکانش هست که برای مستر بهم فاند بدن؟؟ یا باید از طریق استاد اقدام کنم؟ شانس فاند گرفتن دارم؟؟ با توجه به اینکه نزدیک 1 سال ایران هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    occupational hygiene/Tehran university

با سلام
    فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته مهندسی ایمنی
    معدل 13.75
    سه سال سابقه کار در شرکتهای نفتی و سکوهای نفتی
    ایلتس 5
    آیا شانسی دارم برای اخذ پذیرش یکی از دانشگاههای استرالیا فرقی نمیکنه کدو دانشگاه و شهر باشه برای مقطع فوق لیسانس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2012 نمایش پست ها
    با سلام
    فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته مهندسی ایمنی
    معدل 13.75
    سه سال سابقه کار در شرکتهای نفتی و سکوهای نفتی
    ایلتس 5
    آیا شانسی دارم برای اخذ پذیرش یکی از دانشگاههای استرالیا فرقی نمیکنه کدو دانشگاه و شهر باشه برای مقطع فوق لیسانس
    اولین نکته اینه که با این آیلتس بعید بدونم شانسی برای گرفتن بورس داشته باشید....هر چند تعداد بورس برای ارشد بسیار کم هستش و اگر هم بخواین مستقیم برید واسه دکترا...باید تز پاس کرده باشین.....شما اول از همه باید فکری به حال زبانتون بکنید....بخصوص برای ترم دوم که رقابت شدیدتر هستش......

دومین مورد معدل پایینتون هست....حالا شاید معدل درس ههای تخصصی تون بالاتر باشه....یا دو ترم آخر....ولی این یه خورده کارو مشکل میکنه.....شما باید رزومه تون رو قوی کنید با چاپ چند تا مقاله...تا یر به یر بشه.....هر چند استاد در نهایت شاید با دیدن 5 سال سابقه کار از رزومه شما خوشش بیاد

بازم میگم اگه برای ارشد میرن....با هزینه شخصی....این میتونه یه امتیاز باشه....چون دانشگاه به پول هم توجه می کنند.......نکنه آخر شما باید دانشگاه های غیر جی هشت رو بیشتر مدنظر قرار بدید.........

دوست خوبم...چیزایی که بالا آوردم بر حسب تجربه خودم و سایر بچه ها هست.....شما خودتون در نهایت باید وارد عمل شید و شانس خودتون با اپلای کردن تو چندتا دانشگاه بسنجید....اینجوری واقعیت رو بهتر لمس می کنید....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    برای جی 8 و بوِیژه mid year بسیار بعیده اسکالرشیپ بگیرید. برای غیر جی 8 با این حال شانس نسبتا خوبی دارید. البته مطمئن بشید که رو معدل حساس نیستند. من با وجود اینکه معدل ارشدم خوب بود و مشکل کارشناسی (معدل حدود 13.5) من هم بیشتر پزشکی بود و نامه از بیمارسنان و دانشگاه هم داشتم دانشگاه UNSW ریجکت شدم! حتی پذیرش هم ندادند!
    درووود شهروز جان
    من تو اين مدت كه فروم استراليا رو از دور پي گيري مي كنم به نظرم تو و چند تا از بچه هاي ديگه خيلي تجربه و مهارت تو پروسه استراليا پيدا كردين و به قولي دكتراي افتخاري apply گرفتين (: ، بهت تبريكم ميگم واسه بورس موناش و نگرشت كه بعد از گرفتن بورس به بچه هاي ديگه كمك ميكني به نظرم قابل تحسينه،
    راستش من واسه اروپا اقدام كردم و با اينكه واسه دو جا خيلي شانس داشتم و كلي زمان گذاشته بودم حتي جواب reject ندادن!!!
    واسه غير g8 بيشتر ولي واسه g8 هم شانسم امتحان مي كنم، مثلا همين UNSW استاد بهم گفت واسه iprs شانسي ندارم ولي واسه Endeavour scholarships خودش گفته اقدام كن ولي حدس نمي زدم به خاطر معدل حتي پذيرش ندن!!
    به نظر تو با تجربه شما و بقيه بچه ها ارزش وقت گذاشتن داره يا تمام وقتمو بذارم رو غير g8 كه بيشتر شانس دارم؟؟
    با تشكر

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haghili نمایش پست ها
    درووود شهروز جان
    من تو اين مدت كه فروم استراليا رو از دور پي گيري مي كنم به نظرم تو و چند تا از بچه هاي ديگه خيلي تجربه و مهارت تو پروسه استراليا پيدا كردين و به قولي دكتراي افتخاري apply گرفتين (: ، بهت تبريكم ميگم واسه بورس موناش و نگرشت كه بعد از گرفتن بورس به بچه هاي ديگه كمك ميكني به نظرم قابل تحسينه،
    راستش من واسه اروپا اقدام كردم و با اينكه واسه دو جا خيلي شانس داشتم و كلي زمان گذاشته بودم حتي جواب reject ندادن!!!
    واسه غير g8 بيشتر ولي واسه g8 هم شانسم امتحان مي كنم، مثلا همين UNSW استاد بهم گفت واسه iprs شانسي ندارم ولي واسه Endeavour scholarships خودش گفته اقدام كن ولي حدس نمي زدم به خاطر معدل حتي پذيرش ندن!!
    به نظر تو با تجربه شما و بقيه بچه ها ارزش وقت گذاشتن داره يا تمام وقتمو بذارم رو غير g8 كه بيشتر شانس دارم؟؟
    با تشكر
    درود
    سپاسگزارم از لطفت.
    در مورد unsw استادت حرف درستی زدند. شما شانس اسکالرشیپ نداری. در مورد endeavour هم یک پروسه تا حدوودی غیر مرتبط با رزومه داره. روی اون خیلی برنامه ریزی نکن. برای غیر جی 8 اقدام کن . دانشگاههای خیلی خوبی در سطح جهانی محسوب می شن. مثلا رنکینگ RMIT
    رو به عنوان یک دانشگاه غیر جی 8 مقایسه کن با دانشگاههای آمریکایی معادل. اینطوری دستت میاد که دانشگاههای خوبی هستند( از سایت USNEWS )
    http://www.usnews.com/education/worl...s-in-the-world

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    به نظرتون من با این شرایط چه شانسی برای دانشگاه های غیر جی 8 (مخصوصا تاسمانی و دیکین و صنعتی سیدنی)دارم؟ لیسانس برق معدل 18.75و ارشد 18.25و 1 مقاله ای اس ای و 2 تا کنفرانس
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_m_b نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون من با این شرایط چه شانسی برای دانشگاه های غیر جی 8 (مخصوصا تاسمانی و دیکین و صنعتی سیدنی)دارم؟ لیسانس برق معدل 18.75و ارشد 18.25و 1 مقاله ای اس ای و 2 تا کنفرانس
    ممنون
    نمره زبان و دانشگاه لیسانس و فوق شما؟

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    نمره زبان و دانشگاه لیسانس و فوق شما؟
    نمره زبان مورد نیاز (6.5)..لیسانس آزاد، ارشد دانشگاه اصفهان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)