صفحه 26 از 199 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط p_e163 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید. ممنون می شم بگید به نظرتون چقدر شانس پذیرش همراه با IPRS در دانشگاه های g8 دارم
    لیسانس متالورژی دانشگاه تهران معدل 15/26
    فوق لیسانس متالورژی شریف معدل 16/46
    1 مقاله ISI
    TOEFL iBT=105
    هر چقدر تعداد مقاله های ISIتون رو بیشتر کنین شانستون بیشتر میشه. اگه بتونین دو تا مقاله ISI دیگه (اسمتون اول باشه) بدید فکر میکنم شانس خوبی برای بیشتر دانشگاههای g8 داشته باشین.

با سلام، می خواستم ببینم شانسم برای دریافت اسکالرشیپ از دانشگاه های زیر چقدره. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن از USQ پذیرش گرفتم. آیا برای راند فرعی شانسی دارم. با تشکر.

دانشگاه کارشناسی : غیرانتفاعی
    معدل کارشناسی : 15.23
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی صنایع
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد قزوین
    معدل کارشناسی ارشد : 17.89
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی صنایع
    تعداد مقالات :6
    ISI ، در همگی به عنوان نفر اول، مطابق با رتبه بندی Australian Research Council 4 تا دارای رنک A و 2 تا دارای رنک C
    تعداد توصیه نامه: 3
    سابقه کار: 1 سال در یک شرکت قطعه ساز خودرو
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی:
    IELTS 6
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: RMIT – USQ – Griffith – Monash - Victoria – ACU همگی در faculty of business
    طرح پزوهشی گرانت: 1 طرح
    کنفرانس: -

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_mir نمایش پست ها
    با سلام، می خواستم ببینم شانسم برای دریافت اسکالرشیپ از دانشگاه های زیر چقدره. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن از USQ پذیرش گرفتم. آیا برای راند فرعی شانسی دارم. با تشکر.

دانشگاه کارشناسی : غیرانتفاعی
    معدل کارشناسی : 15.23
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی صنایع
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد قزوین
    معدل کارشناسی ارشد : 17.89
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی صنایع
    تعداد مقالات :6
    ISI ، در همگی به عنوان نفر اول، مطابق با رتبه بندی Australian Research Council 4 تا دارای رنک A و 2 تا دارای رنک C
    تعداد توصیه نامه: 3
    سابقه کار: 1 سال در یک شرکت قطعه ساز خودرو
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی:
    IELTS 6
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: RMIT – USQ – Griffith – Monash - Victoria – ACU همگی در faculty of business
    طرح پزوهشی گرانت: 1 طرح
    کنفرانس: -
    شما وضع معدلی به نسبت خوبی دارین...اگر چه معدل کارشناسی تون یه خورده کمه....مقاله های شما هم نقطه قوت پرونده شماست...تنها مشکل شما زبانه.....تو اون مدرسه حداقل باید آیلتس 7 داشته باشید...تا وارد راند بورستون کنن...شما با دانشگاه ها تماس بگیرید یا چک کنید سایتشونو و ببینید با این نمره آیلتس کنار میان....
    دور فرعی بورسیه....رقابتی تر هست و تعداد بورس ها کمه....شما باید حداقل ها رو داشته باشید تا بتونید تو این دور رقابتی سنگین شرکت کنید...در کل سعی کنید تمام دانشگاه های ممکن رو ثبت نام کنید...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    من از کوئنزلند اسکالرشیپ IPRSگرفتم. خیر این خبر صحت نداره.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام دوستان

میخوام یه درد دل باهاتون بکنم...ما یه اشتباهی کردیم دوره لیسانس درس نخوندیم، معدلمونم شد 13.25..الان هرجا ما میل میزنیم هی میگن رزومت خوبه ولی معدل...
    خلاصه رزومهرشته مهندسی مکانیک)
    1)نویسنده یه کتاب نرم افزار در مهندسی.
    2) 3 مقاله ISI با ایمپکتهای بالا.
    3) 2 مقاله علمی پژوهشی انگلیسی
    4) 3 کنفرانس بین المللی
    5) 2 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد
    6) معدل قوق هم 16:00 از دانشگاه سراسری(لیساسمم سراسری بوده)
    7) IELTS = 7
    میشه تروخدا منو راهنمایی کنید من یه جایی پیدا کنم با این شرایطی که عرض کردم از یجا بورس بگیرمو برم؟؟؟ من واسه چه کشورهایی شانس دارم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخوام یه درد دل باهاتون بکنم...ما یه اشتباهی کردیم دوره لیسانس درس نخوندیم، معدلمونم شد 13.25..الان هرجا ما میل میزنیم هی میگن رزومت خوبه ولی معدل...
    4) 3 کنفرانس بین المللی
    7) IELTS = 7
    میشه تروخدا منو راهنمایی کنید من یه جایی پیدا کنم با این شرایطی که عرض کردم از یجا بورس بگیرمو برم؟؟؟ من واسه چه کشورهایی شانس دارم؟
    دوست خوبم.....شما رزومه خوبی دارین....ولی همانطور که خودتون گفتین.....معدل دوره کارشناسی شما کم هست.....و این یه خورده دردسرساز هست....البته یکی از دوست ها با معدل شبیه شما ولی تعداد مقاله های خیلی خیلی بیشتر از یه دانشگاه خوب پذیرش گرفته......شما هم شانستون با این وصف متوسطه....سعی کنید برای هر دو گروه دانشگاه جی هشت و غیر جی هشت اپلای کنید....ولی توجه کنید که بعضی دانشگاه های جی هشت به معدل خیلی خیلی حساسن....مثل ملبورن و unsw....در نتیجه شانس شما برای این دانشگاه ها کم هستش...به هر حال شما سعی کنید تا اونجا که میتونید استادی رو پیدا کنید که خیلی با کارهای شما نزدیک باشه و پروژه شما هم همین طور....این فرایند بورس تا حدودی هم شانسی هستش و بسته به سایر کسایی که با شما رقابت میدن هم هست....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان

4) 3 کنفرانس بین المللی
    7) IELTS = 7
    سلام دوست عزیز
    نگران نباش، 2 تا از نزدیک ترین دوستانم اخیرا با معدل لیسانس 13 و ارشد 15 و 4-5 تا مقاله ISI خوب تونستن از غیر جی 8 بورس بگیرن پس مطمئنا شما هم میتونی. سعی کن تعداد مقالات ISI با کیفیتتو زیاد کنی

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    بعید می دونم. ولی شما شانستون رو امتحان کنید. فقط به جی 8 اکتفا نکنید البته.
    بر خلاف نظر آقای شهروز به نظرم شانست کم نیست. اما اگه آی اس آی هات بیشتر بود دیگه میشه گفت شانست خوب میشه.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    بر خلاف نظر آقای شهروز به نظرم شانست کم نیست. اما اگه آی اس آی هات بیشتر بود دیگه میشه گفت شانست خوب میشه.
    درود

رضا جان ممنون می شم نکته قوت رزومه ایشون رو البته برای جی 8 بفرمایید. با این توضیح که اسکالرشیپ گرفتن از جی 8 (از نظر رزومه منهای عامل جی ار ای) از بهترین دانشگاههای آمریکا سخت تره(بازم عرض می کنم منهای جی ار ای خیلی بالا در حدود 1400 لازم برای دانشگاهای عالی آمریکا). یعنی از نظر مقالات و معدل و.. عرض می کنم. معدل بسیار عالی(معمولا بالای 17-18 حداقل ) و یا معدل خوب (ّبالای 16-17 و 2-3 مقاله isi) و یا معدل متوسط پایین کارشناسی و خوب یا بسیار خوب ارشد (13.5-14 کارشناسی و 17-18 ارشد و 5-6 مقاله معتبر ISI) نرم متوسط اسکالرشیپ در دانشگاههای جی 8 هست. بدون اون معمولا لااقل اسکالرشیپ IPrs بسیار سخته و البته همیشه شانس هم دخیله. ولی در استرالیا فاکتور شانس کمتر از آمریکاست.
    برای مقایسه من لینک رزومه دوستان جی 8 رو براتون می ذارم.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%DB%8C%D8%AF-)
    ویرایش توسط shahrouz : February 23rd, 2013 در ساعت 03:36 AM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من شرایط دو تا از دوستام رو براتون مینویسم اگر زحمت بکشید بگید شرایطشون برای گرفتن فول فاند چطوره واقعا ممنونتون میشم:

شماره ۱:
    لیسانس عمران- دانشگاه امیرکبیر- معدل 17.75- نفر دوم دوره
    فوق زلزله-دانشگاه امیرکبیر- معدل 18.4- نفر اول
    2 مقاله ISI و ۲ مقاله کنفرانس بین المللی
    ibt: 95
    شماره ۲:
    لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه- معدل 18.23
    فوق لیسانس اقتصاد محض از دانشگاه تهران- معدل 18.6
    1 مقاله کنفرانس بین المللی-1 مقاله کنفرانس داخلی
    ibt: 95
    به نظرتون شانسشون برای گرفتن فاند از یک دانشگاه یا دانشگاه های یک شهر چطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)