صفحه 3 از 199 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

با سلام
    من شرایطمو بطور مختصر می نویسم، لطفاً راهنمائی کنید که آیا می تونم برای Master تو یکی از دانشگاههای استرالیا Full Fund بگیرم یا خیر. سپاس گزارم
    دانشگاه دولتی زنجان ( لیسانس مکانیک سیالات )
    معدل 12.5
    یک سال سابقه کار در شرکت Grade1 نفت و گاز
    IELTS 7

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط d4ni4l نمایش پست ها
    با سلام
    من شرایطمو بطور مختصر می نویسم، لطفاً راهنمائی کنید که آیا می تونم برای Master تو یکی از دانشگاههای استرالیا Full Fund بگیرم یا خیر. سپاس گزارم
    دانشگاه دولتی زنجان ( لیسانس مکانیک سیالات )
    معدل 12.5
    یک سال سابقه کار در شرکت Grade1 نفت و گاز
    IELTS 7
    خیر دوست عزیز. معدلتون پایینه. البته اگر حتی معدلتون هم بالا بود احتمال گرفتن فاند برای دوره مستر در استرالیا بسیار پایینه.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام.......
    به نظرتون من با این شرایط چه شانسی برای دانشگاه های غیر جی 8 (مخصوصا تاسمانی و دیکین و صنعتی سیدنی)دارم؟ لیسانس برق معدل 18.75و ارشد 18.25و 1 مقاله ای اس ای و 2 تا کنفرانس (آیلتس 6.5، لیسانس آزاد، ارشد دانشگاه اصفهان)
    ممنون
    ویرایش توسط aramesh_m_b : January 15th, 2013 در ساعت 01:29 PM

سلام دوستان، میشه لطفا راهنمایی کنید. به ویژه جناب شهروز

بنده قصد دارم واسه ویکتوریا و RMIT اپلای کنم. سوپروایزر هم پیدا کردم و مدارکم هم کلا اماده است و فقط مونده پروپوزال هام رو بنویسم. منتها من قبلا در مورد ددلاین های دانشگاه های استرالیا بی خبر بودم و متاسفانه دیر جنبیدم. حالا چندتا سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدین:

1- با توجه به اینکه نیاز به بورس دارم ، بنظرتون از کی پروسه اپلای رو شروع کنم و واسه چه ترمی اقدام کنم بهتره؟
    2-کلا در مورد بورس های استرالیا (غیر جی 8) ایا شانس mid-year round خیلی کمتر از روند اصلی هست؟؟؟ یعنی به فرض اگر بخوام اپلای کنم، فعلا دست بکشم و صبر کنم واسه round اصلی سال بعد بهتر؟؟؟
    3- در مورد بوررس IPRS که واسه دانشگاه RMIT، ایا mid-year round هم وجود داره یا باید واسه سال بعد صبر کنم.
    4- در مورد پروپوزالی که واسه اپلای کردن تهیه میشه تا چه حد باید وارد جزییات شد و چقدر باید وقت صرف کرد. منظورم اینکه ایا باید خیلی حساسیت به خرج داد و یا مثلا میشه صورت کلی و مخثصر یه هفته ای تهیه کرد؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_m_b نمایش پست ها
    سلام.......
    به نظرتون من با این شرایط چه شانسی برای دانشگاه های غیر جی 8 (مخصوصا تاسمانی و دیکین و صنعتی سیدنی)دارم؟ لیسانس برق معدل 18.75و ارشد 18.25و 1 مقاله ای اس ای و 2 تا کنفرانس (آیلتس 6.5، لیسانس آزاد، ارشد دانشگاه اصفهان)
    ممنون
    دوست عزیز....شانس خوبی برای جی هشت و غیر جی هشت دارید....معدل شما خیلی خوبه.....تعداد مقاله های آی اس آی شما کمه.....ولی همون یکی هم اگر ایمپکتش بالا باشه مجله میتونه جبران کنه......من یه دوست برقی داشتم خیلی می نالید میگفت تو رشته ما دو چیز خیلی خیلی زیاده......استاد بی.... و عدم امکانات......خوشبختانه کارش جور شد رفت آمریکا......ازش پرسیدم اونجا چطوره.....گفت تفاوت از زمین تا آسمان است.......با استادا تماس بگیرید....از اولین بازخوردها خواهید فهمید چقدر شانس دارید.....برای بالا بردن شانستون چند تا دانشگاه اپلای کنید.....از هر دو گروه..... اگه هم تونستید مقاله اضافه کنید که چه بهتر......
    ویرایش توسط FanTasTic : January 16th, 2013 در ساعت 03:11 PM دلیل: تصحیح نقل قول
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام دوستان
    رشته: مهندس کامپیوتر ( سخت افزار)
    معدل: ۱۷.۶۱
    دانشگاه : موسسه غیر انتفاعی
    مقاله: ۱ کنفرانسی ( خارجی ) و ۱ ژورنال (معتبر خارجی)

می شه راهنمایی کنین که واسه مستر چقد شانس دارم؟
    فاند می تونم بگیرم؟
    اگه نه ,هزینه دانشگاه ها و زندگی در استرالیا چقده ؟
    مرسی از دوستان

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hfarrokhbakht نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته: مهندس کامپیوتر ( سخت افزار)
    معدل: ۱۷.۶۱
    دانشگاه : موسسه غیر انتفاعی
    مقاله: ۱ کنفرانسی ( خارجی ) و ۱ ژورنال (معتبر خارجی)

می شه راهنمایی کنین که واسه مستر چقد شانس دارم؟
    فاند می تونم بگیرم؟
    اگه نه ,هزینه دانشگاه ها و زندگی در استرالیا چقده ؟
    مرسی از دوستان
    دوست خوبم

اول بگم که گرفتن فاند برای ارشد در استرالیا یه خورده سخته......چرا چون دانشگاه ها کمتر براش فاند میدن....اما دلیل نمیشه که کسی نتونسته....من چند روز پیش یه دانشجوی ایرانی پبدا کردم که مستر بای ریسرچ بود و فکر کنم فاند هم گرفته.....و الانم استاد یه پوزیشن خالی اعلام کرده بود....که همونو به عنوان دانشجوی دکترا گرفته....فقط یه خورده در مورد فاند مسترش شک دارم....اگه خواستی پ خ بده.....بهت ادرسشو میدم

معدلت خوبه.....ولی مقاله آی اس آی کم داری........شانس خوبی دارین....البته دوست های عزیز میگن که ظاهرن اعتبار دانشگاه های ایرانی ضریب داره......برای گرفتن بورس و پذیرش......شاید از این رو یه خورده نمره کم بیارید.....هزینه ها کلن بالاست.....بسته به توان مالی شما داره......ولی از لحاظ ارشد من همیشه دانشگاه های کانادا و تا حدودی آمریکا رو توصیه می کنم....چون فاند بیشتری میدن.....اگر هم که مشکل مالی ندارید.... آلمان گزینه بسیار خوبی هست...در مقایسه با استرالیا...چون شهریه نداره یا یه فی 500 یورویی برای هر ترم البته بعضی دانشگاه هاش..... در نتیجه شما باید فقط هزینه زندگی تونو داشته باشید...در صورتی که در استرالیا....هزینه شهریه و هزینه زندگی توامان باید پرداخت کنید.....

یه مساله دیگه نمره زبان شماست......چیزی ننوشتین...اونم مهمه......یه نمره زبان بالا میتونه راهگشا باشه.....یه فاکتور خوب هستش.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

مرسی از مانی عزیز
    ممکنه هزینه دانشگاه رو صرف نظر کنن؟
    من واسه این دست گذاشتم رو استرالیا چون که راحت تر میشه اقامت گرفت بعدش
    واسه کاندا شنیدم بدون فاند ویزا نمی دن
    یعنی هزینش بیشتر از آمریکا و کانادا میشه ؟؟؟

بازم ممنونم

سلام
    من لیسانس مهندسی بازرسی فنی از دانشگاه صنعت نفت هستم. با یکی از اساتید دانشگاه UNSW تو فیلد متریال مکاتبه کردم واسه مستر اما ایشون دو بار به من ایمیل زدن و گفتن که برای دکترا اقدام کنم.
    راستش نمی دونم شانسم جقدره چرا ایشون این نظر رو دارن. چون من بلافاصله بعد از فارق التحصیلی وارد کار شدم و هیچ مقاله ای ندارم! میشه راهنماییم کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی بازرسی فنی از دانشگاه صنعت نفت هستم. با یکی از اساتید دانشگاه UNSW تو فیلد متریال مکاتبه کردم واسه مستر اما ایشون دو بار به من ایمیل زدن و گفتن که برای دکترا اقدام کنم.
    راستش نمی دونم شانسم جقدره چرا ایشون این نظر رو دارن. چون من بلافاصله بعد از فارق التحصیلی وارد کار شدم و هیچ مقاله ای ندارم! میشه راهنماییم کنید؟
    سلام هم دانشگاهی خب حرفش درست بوده، البته یه چیزی که هست اینه که برای دکتری مستقیم از لیسانس باید علاوه بر معدل خوب، زبان خوب (درحد آیلتس 7 یا تافل 100) و مهمتر اینکه یه مقاله خیلی خوب داشته باشین. و حتما هم خبر دارین که اخیرا استرالیا تحریم های جدیدی رو علیه ایران وضع کرده که دانشگاههای مثل UNSW خیلی این تحریمو جدی گرفتن و احتمال پذیرش نگرفتنتون بالا میره. نکته دیگه اینکه برای مستر هم فاندی نمیده. برای آمریکا هم بخاطر تحریم ها شانسی ندارین چون منم مثه شما تو شرکت نفت شاغلم و این سابقه کاری از ویزا گرفتن ریجکتمون میکنه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)