صفحه 5 از 199 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_dream نمایش پست ها

سلام دوستان.
    رشته:مهندسي شيمي- جداسازي
    ليسانس: سراسري شهرستان- معدل 15.20
    فوق ليسانس: سراسري شهرستان- معدل 18
    آيلتس فعلا 6.5 دارم اما مي تونم 7 رو بگيرم.
    مقاله: 2 تا داخلي به زبان انگليسي- يكي isi كه IF نداره و از شانس قشنگ من تازه فهميدم كه تو ليست سياه وزارت علوم ايرانه
    تو مقطع فوقم يك سال TA بودم. 1 سال هم بطور پاره وقت با يه شركت چند تا پروژه كار كردم كه بابتش حاضرن recom بهم بدن.
    به نظرتون شانس پذيرش با فول فاند براي استراليا دارم؟
    ممنون از توجهتون
    دوست عزیز شما شانس نسبتا خوبی واسه بورس دانشگاههایی که معدل محورند داری مثل UNSW و Melborn یا ANU البته پیشنهاد می شود برای تمام دانشگاههای G8 اقدام کن

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

دورد
    سپاس حامد جان
    البته من فکر می کنم شانسشون برای unsw کم باشه. معدل کارشناسی براشون مهمتر از ارشد هست و معدل ایشون هم متوسطه. ولی برای ملبورن و سیدنی شانس دارند.
    البته اوضاع استرالیا روز به روز داره سخت تر می شه. شما که وقت دارید یک مقاله ISI هم اگر داشته باشید (با ایمپکت فکتور) شانستون افزایش پیدا می کنه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hootie نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من امروز با سایت شما آشنا شدم و واقعا بچه ها زحمت میکشن و بهم کمک میکنن.

میخواستم ببینم من با شرایط زیر میتونم جایی د ر استرالیا full fund برای ارشد بگیرم یا نه:

رشته: لیسانس مهندسی برق - گرایش مهندسی پزشکی
    دانشگاه: دانشکده فنی دانشگاه تهران
    معدل: 15.02

متاسفانه هیچ مقاله یا کار پژوهشی ندارم و میخوام مستر رو در همین رشته بگیرم.

ممنون از زحماتتون.
    درود
    خیلی بعید می دونم . شما نکته خاصی ندارید که بتونه شما رو متمایز کنه و حائز شرایط اخذ اسکالرشیپ. پیشنهاد می کنم مستر رو ایران بخونید معدل بالا بیارید و مقالات خوب. اگر قصدتون فقط استرالیاست وگرنه جی ار ای بالا و آمریکا اونم برای دکترای مستقیم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_m_b نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون من با این شرایط چه شانسی برای دانشگاه های غیر جی 8 (مخصوصا تاسمانی و دیکین و صنعتی سیدنی)دارم؟ لیسانس برق معدل 18.75و ارشد 18.25و 1 مقاله ای اس ای و 2 تا کنفرانس
    ممنون
    شما وابسته به دانشگاههای کارشناسی و ارشدتون برای جی 8 هم شانستون بین نسبتا خوب تا بسیار خوب برای دانشگاههای سیدنی، UNSW و ملبورن و ANU می تونه تغییر کنه. چرا غیر جی 8؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2012 نمایش پست ها
    با سلام
    فارغ التحصیل دانشگاه تهران در رشته مهندسی ایمنی
    معدل 13.75
    سه سال سابقه کار در شرکتهای نفتی و سکوهای نفتی
    ایلتس 5
    آیا شانسی دارم برای اخذ پذیرش یکی از دانشگاههای استرالیا فرقی نمیکنه کدو دانشگاه و شهر باشه برای مقطع فوق لیسانس
    سلام

به نظر من با توجه به اینکه فاند نمی خوای میتونی از دانشگاه نیو کسل پذیرش + دوره زبان با هم بگیری البته ویزا شنیدم سخت می دن ولی امتحانش ضرر نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم هر دو به دنبال فول فاند برای مقطع دکترا از دانشگاه های G8 هستیم ولی میخوام یه جوری اقدام کنیم که هر دو از یک دانشگاه بتونیم پذیرش و فاند بگیریم. به نظر شما آیا امکانش هست؟ شرایطمون هم این جوریه:
    من:
    رشته: مکانیک جامدات/طراحی کاربردی
    لیسانس:دانشگاه شیراز 15/62
    ارشد:امیرکبیر 17/85
    1مقاله کنفرانس داخلی و 1 مقاله کنفرانس بین المللی تا الان
    زبان 7 آیلتس
    همسرم:
    رشته: عمران/محیط زیست
    لیسانس:دانشگاه شیراز 13/12
    ارشد:علم و صنعت 17/6
    1مقاله کنفرانس داخلی تا الان
    زبان 7 آیلتس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم هر دو به دنبال فول فاند برای مقطع دکترا از دانشگاه های G8 هستیم ولی میخوام یه جوری اقدام کنیم که هر دو از یک دانشگاه بتونیم پذیرش و فاند بگیریم. به نظر شما آیا امکانش هست؟ شرایطمون هم این جوریه:
    من:
    رشته: مکانیک جامدات/طراحی کاربردی
    لیسانس:دانشگاه شیراز 15/62
    ارشد:امیرکبیر 17/85
    1مقاله کنفرانس داخلی و 1 مقاله کنفرانس بین المللی تا الان
    زبان 7 آیلتس
    همسرم:
    رشته: عمران/محیط زیست
    لیسانس:دانشگاه شیراز 13/12
    ارشد:علم و صنعت 17/6
    1مقاله کنفرانس داخلی تا الان
    زبان 7 آیلتس
    با درود

با نداشتن چندین مقاله آی اس آی ....کار سختی پیش رو دارید........امروزه هر دانشجوی خارجی با دو تا سه تا مقاله آی اس آی وارد راند بورس میشه معلوم نیست که برنده شه!......مشکل دوم پایین بودن معدل شما و به ویژه همسرتون هست....منظورم لیسانس هست....متاسفانه این ضعف میتونست با مقاله پوشونده بشه....البته این بدین معنی نیست که شما شانسی ندارین....ولی باید گزینه های دیگری رو هم مدنظر قرار بدید.....به ویژه غیر جی هشت......بعضیاشون واقعن عالین تو بعضی زمینه ها.... این فرایند بورس گرفتن از یه ترم به ترم دیگه فرق میکنه و رابطه مستقیم با میزان قوی بودن رزومه اپلیکنت ها داره.....بهتر کار اینه که همه گزینه ها رو مد نظر قرار بدید ...ولی هیچ تضمینی وجود نداره که هر دوی شما از یه دانشگاه بورس بگیرید....چون هر دوی شما دو رشته متفاوت و دو رزومه متفاوت دارید....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shahid beheshti university

سلام به همگی. اینجا اصلا بچه های انسانی نیستن!!

منم شرایطمو بنوسیم

لیسانس :علامه .16.25
    فوق لیسانس:شهید بهشتی 17.80(حقوق بین الملل)

ایلتس :7

من میخوام مجددا برای فوق اقدام کنم. برای G8 شانسی دارم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahsavarab نمایش پست ها
    سلام به همگی. اینجا اصلا بچه های انسانی نیستن!!

منم شرایطمو بنوسیم

لیسانس :علامه .16.25
    فوق لیسانس:شهید بهشتی 17.80(حقوق بین الملل)

ایلتس :7

من میخوام مجددا برای فوق اقدام کنم. برای G8 شانسی دارم؟
    شانس دارین...ولی پول هم باید داشته باشین...چون تعداد بورس ها برای دوره های ارشد کمه و رقابت شدید.....تازه ام پی تری گفتین رزومه خودتونو....یعنی مقاله ندارین؟....کنفرانس داخلی یا خارجی...مقاله داخلی یا آی اس آی یا تجربه کاری و تحقیقاتی...دوره های کارآموزی خاص رشتتون...مدرک های بین المللی......
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام یه همه دوستان
    شرایط من اینه
    لیسانس دانشگاه تهران : 16.70
    فوق لیسانس دانشگاه ازاد تهران مرکزی: 17.73
    تاقل: 85
    1 مقاله ISI چند تا هم کنفرانس بین المللی و داخلی دارم
    دو تا کار پژوهشی کردم و کمیته فنی چند تا کتاب بودم
    یه مقاله isi هم دارم مینویسم
    فقط اینکه هنوز واسه جایی اقدام نکردم
    سنم 27 ساله خواستم بدونم اگه دیر اقدام کنم شرایط سنی منو در نظر میگیرن؟ یعنی براشون مهمه؟؟
    مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)