صفحه 53 از 199 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

استاد راهنما ایمیل زده که موضوع شما توی صنایع ..... هم کاربرد داره لطفا این قسمت را لاک بگیر.
    حواستون باشه چه موضوعی پیشنهاد میدین.
    موفق باشین.

Junior Member

سلام
    لطفا دوستان بگن می شه با شرایط زیر می شه از دانشگاه های استرالیا و کانادا فاند گرفت:
    لیسانس برق قدرت:12.70
    ارشدمهندسی پزشکی:16
    2ISI
    3کنفرانس بین المللی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ap نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستان بگن می شه با شرایط زیر می شه از دانشگاه های استرالیا و کانادا فاند گرفت:
    لیسانس برق قدرت:12.70
    ارشدمهندسی پزشکی:16
    2ISI
    3کنفرانس بین المللی
    برای استرالیا منظورم هست در ارتباط با کانادا خبر ندارم: معدل لیسانستون پائینه و همین کارو سخت میکنه...بستگی به دانشگاه محل تحصیلتون (تهران، امیرکبیر، شریف و ...) و کیفیت مقالاتتون داره هرچند که با این معدل پایین باید تعداد قابل توجهی مقاله داشته باشین. با زیاد کردن تعداد و کیفیت ژورنال هاتون شانستون رو میتونین افزایش بدین...با این رزومه الانتون واقعا شانستون پائینه....

ApplyAbroad Superstar

Unhappy پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

شانس گرفتن پذیرش و بورس

دانشگاه مورد نظر: دانشگاه استرالیای جنوبی - ادلاید
    رشته: دکتری مدیریت مالی
    فوق لیسانس: مدیریت گرایش مالی 17 ازاد تهران
    لیسانس سراسری مرتبط 13.50
    مقالات انگلیسی 18 عدد آی اس ای 7 عدد
    مقالات فارسی علمی پژوهشی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی تروبجی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی 5 عدد
    کنفرانس بین المللی 2 عدد
    کنفرانس ملی و داخلی 2 عدد
    کتاب تالیفی 4 عدد
    ریس دپارتمان گفت اپلای کن خودم سوپر وایزرت میشم!!!!
    توصیه نامه 2 عدد عالی دارم
    آیلتس 6.5

بنظر شما با توجه به رزومه من بورس میشم؟ معدل لیسانس گیر نمی دن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    شانس گرفتن پذیرش و بورس

دانشگاه مورد نظر: دانشگاه استرالیای جنوبی - ادلاید
    رشته: دکتری مدیریت مالی
    فوق لیسانس: مدیریت گرایش مالی 17 ازاد تهران
    لیسانس سراسری مرتبط 13.50
    مقالات انگلیسی 18 عدد آی اس ای 7 عدد
    مقالات فارسی علمی پژوهشی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی تروبجی 5 عدد
    مقالات فارسی علمی 5 عدد
    کنفرانس بین المللی 2 عدد
    کنفرانس ملی و داخلی 2 عدد
    کتاب تالیفی 4 عدد
    ریس دپارتمان گفت اپلای کن خودم سوپر وایزرت میشم!!!!
    توصیه نامه 2 عدد عالی دارم
    آیلتس 6.5

بنظر شما با توجه به رزومه من بورس میشم؟ معدل لیسانس گیر نمی دن؟
    با شرایطی که گفتین برای دانشگاه های غیر جی 8 مثل همون گریفیث، استرالیای جنوبی و... شانس بالایی دارین در مورد آدلاید معدل لیسانستون شانستون رو کاهش میده.
    البته به صورت خیلی کلی هم حواستون (حواسمون) به اوضاع تحریم های دانشگاه ها هم باشه.
    دانشگاه های سیدنی و NUSW به معدل خیلی حساس هستن. برای دانشگاه های جی 8 به نظرم با اساتید موناش و ملبورن مکاتبه کنید.
    در مورد مدرک آیلتستون هم مطمئن بشین که برای رشته مدیریت آیلتس 7 لازم نداشته باشه (که احتمالا 7 باشه)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    با شرایطی که گفتین برای دانشگاه های غیر جی 8 مثل همون گریفیث، استرالیای جنوبی و... شانس بالایی دارین در مورد آدلاید معدل لیسانستون شانستون رو کاهش میده.
    البته به صورت خیلی کلی هم حواستون (حواسمون) به اوضاع تحریم های دانشگاه ها هم باشه.
    دانشگاه های سیدنی و NUSW به معدل خیلی حساس هستن. برای دانشگاه های جی 8 به نظرم با اساتید موناش و ملبورن مکاتبه کنید.
    در مورد مدرک آیلتستون هم مطمئن بشین که برای رشته مدیریت آیلتس 7 لازم نداشته باشه (که احتمالا 7 باشه)
    ممنون از راهنمایی شما متاسفانه دانشگاه ملبورن ارسال نمره جی ار ای برای رشته مدیریت مالی اجباری هست و دانشگاه موناش نمره 7 ایلتس بدون داشتن نمره بند اسکور کمتر از 6.5!
    دانشگاه گریفیت نمره ایلتس 6.5 و دانشگاه استرالیای جنوبی 7 میخواد البته گفتند که تبصره دارند کسانی که حداقل دو مقاله به زبان انگلیسی در جرنال های معتبر داشته باشند معاف از نمره زبان هستند!

ApplyAbroad Hero

ممنون از راهنمایی شما متاسفانه دانشگاه ملبورن ارسال نمره جی ار ای برای رشته مدیریت مالی اجباری هست و دانشگاه موناش نمره 7 ایلتس بدون داشتن نمره بند اسکور کمتر از 6.5!
    دانشگاه گریفیت نمره ایلتس 6.5 و دانشگاه استرالیای جنوبی 7 میخواد البته گفتند که تبصره دارند کسانی که حداقل دو مقاله به زبان انگلیسی در جرنال های معتبر داشته باشند معاف از نمره زبان هستند!
    این قضیه تبصره ها برای پذیرش هستش، برای وارد شدن به رقابت بورس نیاز به مینیمم نمره مورد نیاز زبانهست اگه اشتباه نکنم......
    ویرایش توسط orang : April 14th, 2013 در ساعت 11:34 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    این قضیه تبصره ها برای پذیرش هستش، برای وارد شدن به رقابت بورس بلاشک نیاز به مینیمم نمره مورد نیاز زبان هست.
    والا با ریس دپارتمان و مسئول بورسیه صحبت کردم گفتن این تبصره اگر شامل شما بشود دیگر نیازی به ارائه نمره زبان نیست و همان نمره زبان 6.5 شما کافی هست و موارد دیگر رزومه شما آن را پوشش می دهد حالا ببینیم خدا چه می خواهد!

راستی دوست عزیز دانشگاه وسترن سیدنی که فکر کنم جزو گروه هشت هست ریس دپارتمان به من ایمیل زد که اپلای کن دو نفر سوپر وایزر هم برای من جور کرد! چک کردم نمره زبانم می خورد به نظر شما بزنم؟ یا اینکه چون معدل زیاد بالایی ندارم شانسی ندارم؟ جالبه همه دانشگاه های استرالیا میگن فلان شخص علاقه مند سوپر وایزرت بشه حتی مصاحبه هم کردم نمی دونم چه کار کنم؟ شانس بورس دارم یا نه!

ApplyAbroad Hero

والا با ریس دپارتمان و مسئول بورسیه صحبت کردم گفتن این تبصره اگر شامل شما بشود دیگر نیازی به ارائه نمره زبان نیست و همان نمره زبان 6.5 شما کافی هست و موارد دیگر رزومه شما آن را پوشش می دهد حالا ببینیم خدا چه می خواهد!

راستی دوست عزیز دانشگاه وسترن سیدنی که فکر کنم جزو گروه هشت هست ریس دپارتمان به من ایمیل زد که اپلای کن دو نفر سوپر وایزر هم برای من جور کرد! چک کردم نمره زبانم می خورد به نظر شما بزنم؟ یا اینکه چون معدل زیاد بالایی ندارم شانسی ندارم؟ جالبه همه دانشگاه های استرالیا میگن فلان شخص علاقه مند سوپر وایزرت بشه حتی مصاحبه هم کردم نمی دونم چه کار کنم؟ شانس بورس دارم یا نه!
    وسترن سیدنی جزو دانشگاه های جی 8 نیست http://www.go8.edu.au
    به هر حال اولین قدم برای پذیرش جواب مثبت استاد هست. در مورد بورس چون خیلی رقابتی هست به بقیه اپلیکنت ها هم بستگی داره. با توجه به رزومتون و اینکه استادا جوابهای امیدوار کننده دادن شانستون برای بورس این دانشگاه هایی که گفتین خیلی زیاده. با این وجود باید اپلی کرد تا ببینین چی پیش میاد...به نظرم شما چند تا دانشگاه رو اپلی کن و به یکی اکتفا نکن..

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم شانس من برای گرفتن ادمیشن با فاند برای کدوم یکی از دانشگاههای استرالیا بیشتره:
    معدل لیسانس: 14.02
    معدل فوق لیسانس: 15.63
    مقاله آی اس آی: 3 تا
    مقاله داخلی و کنفرانس : 3
    سایقه کار 8 سال مرتبط
    زبان: 6.5: یکی از اسکیل ها 5.5 که دارم آماده میشم دوباره امتحان بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)