صفحه 6 از 199 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام یه همه دوستان
    شرایط من اینه
    لیسانس دانشگاه تهران : 16.70
    فوق لیسانس دانشگاه ازاد تهران مرکزی: 17.73
    تاقل: 85
    1 مقاله ISI چند تا هم کنفرانس بین المللی و داخلی دارم
    دو تا کار پژوهشی کردم و کمیته فنی چند تا کتاب بودم
    یه مقاله isi هم دارم مینویسم
    فقط اینکه هنوز واسه جایی اقدام نکردم
    سنم 27 ساله خواستم بدونم اگه دیر اقدام کنم شرایط سنی منو در نظر میگیرن؟ یعنی براشون مهمه؟؟
    مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییی
    درود
    شانستون برای جی 8 متوسطه. ممکنه برای دانشگاههای ملبورن یا سیدنی شانس داشته باشید. دانشگاه ارشدتون یک مقدار تاثیر معدل خوبتون رو کمتر می کنه. ولی بازم شانس دارید. فقط نمره تافل مینمم رو چک کنید.
    سنتون مشکل خاصی رو ایجاد نمی کنه.
    برای غیر جی 8 هم به موازات برنامه ریزی کنید. اونجا شانس خوبی خواهید داشت. ولی کلا بازه گسترده ای از دانشگاهها رو لحاظ کنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

سلام

کسی میتونه شرایط منو برای دوره دکترای استرالیا برام ارزیابی کنه:

رشته: مکانیک (دانشگاه دولتی)

معدل کارشناسی 14.5 ---- معدل ارشد 17

مقاله آی اس آی: 6 تا با ایمپکتهای 1.3 و 1 و 1 و 0.5 و 0.3 و 0.2

مقاله کنفرانس داخلی: 5 تا که دوتاش بین المللی هم بود

مقاله کنفرانس خارجی: یه دونه

نمره زبان: آیلتس 6.5

برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام

کسی میتونه شرایط منو برای دوره دکترای استرالیا برام ارزیابی کنه:

رشته: مکانیک (دانشگاه دولتی)

معدل کارشناسی 14.5 ---- معدل ارشد 17

مقاله آی اس آی: 6 تا با ایمپکتهای 1.3 و 1 و 1 و 0.5 و 0.3 و 0.2

مقاله کنفرانس داخلی: 5 تا که دوتاش بین المللی هم بود

مقاله کنفرانس خارجی: یه دونه

نمره زبان: آیلتس 6.5

برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم؟
    شما شانس خوبی دارین....بعضی دانشگاه های جی هشت روی معدل دوره لیسانس حساس هستد مثل unsw.....ممکنه شانس شما کم باشه.....ولی از هر دوگروه جی هشت و غیر جی هشت میتونید انتخاب کنید...ولی به هر حال اینو مدنظر داشته باشید که تعداد بورس ها در راند فرعی کمتر هستش و شما نباید هیچ گزینه ای رو دستکم بگیرید
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

با تشکر از Mani254 عزیز

دو سوال داشتم:

1. آیا مقالاتم میتونه معدل پایین کارشناسی برام جبران کنه؟
    2. شما شنیدین کسی با حدود معدل من و مقاله زیاد از unsw پذیرش گرفته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام به همه.
    دوستان من بیرجندصنایع خوندم معدل کلم 14.50 هستش .باکمک یکی ازاستادم نوشتن یه مقاله ی قوی روشروع کردم که شاید تا تابستون بتونم تمومش کنم معدل دوسال اخرم 17 هستش که البته برای استرالیا تا جایی که میدونم خیلی فرقی نداره وبه معدل کل توجه میکنن منم بیشتریه مقدارامیدم به کاناداست.دوستان اگه تصورکنیم که مقلم isi بشه ونمره ی تافلم بالای 100 بشه شانسم برای پذیرش همراه بافاند چقدره؟
    ممنون موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    شما شانس خوبی دارین....بعضی دانشگاه های جی هشت روی معدل دوره لیسانس حساس هستد مثل unsw.....ممکنه شانس شما کم باشه.....ولی از هر دوگروه جی هشت و غیر جی هشت میتونید انتخاب کنید...ولی به هر حال اینو مدنظر داشته باشید که تعداد بورس ها در راند فرعی کمتر هستش و شما نباید هیچ گزینه ای رو دستکم بگیرید
    مثلا دانشگاه UNSW تا چه حد روی معدل لیسانس حساسه؟ آیا معدلی مثل 15.6 از دانشگاه معتبر دولتی هم از نظر اونا کمه حتی اگه استادی بهت چراغ سبز بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical virology,Jundishapur university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad67 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    دوستان من بیرجندصنایع خوندم معدل کلم 14.50 هستش .باکمک یکی ازاستادم نوشتن یه مقاله ی قوی روشروع کردم که شاید تا تابستون بتونم تمومش کنم معدل دوسال اخرم 17 هستش که البته برای استرالیا تا جایی که میدونم خیلی فرقی نداره وبه معدل کل توجه میکنن منم بیشتریه مقدارامیدم به کاناداست.دوستان اگه تصورکنیم که مقلم isi بشه ونمره ی تافلم بالای 100 بشه شانسم برای پذیرش همراه بافاند چقدره؟
    ممنون موفق باشید.
    mohamad67 عزیز با سلام
    در مورد معدل فکر نمی کنم دقیقا اون طوری که گفتید باشه، منظورم اینه که حداقل در مورد بعضی دانشگاه ها مثل نیوکاسل استرالیا صراحتا اشاره کرده که "A Grade Point Average (GPA) in the last two years of Bachelors of at least 5.25 out of 7 "برای شرکت شما در رقابت برای اسکولار شیپ لازمه. بنابراین حداقل برای این دانشگاه معدل دو سال آخر مهمه. http://www.applyabroad.org/forum/sho...2012-)/page262

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    مثلا دانشگاه UNSW تا چه حد روی معدل لیسانس حساسه؟ آیا معدلی مثل 15.6 از دانشگاه معتبر دولتی هم از نظر اونا کمه حتی اگه استادی بهت چراغ سبز بده؟
    درود
    حدودهای این معدل خط قرمز اونها محسوب می شه اگر معدل ارشد خیلی خوب(بالای 18) دارید شانس متوسطی در صورت داشتن مقاله دارید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    حدودهای این معدل خط قرمز اونها محسوب می شه اگر معدل ارشد خیلی خوب(بالای 18) دارید شانس متوسطی در صورت داشتن مقاله دارید.
    واو...پس خیلی سخته از این دانشگاه پذیرش بگیری! حالا استادی اگه بهتون اکی بده چی؟ (معدل کارشناسی 15.6 و برای ارشد یا دایرکت دکتری بخواین پذیرش بگیرین)

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما برای پذیرش شانس خیلی خوبی دارید ولی برای اسکالرشیپ شانستون خیلی اندکه.
    نه پذیرش از این دانشگاه مشابه بقیه جی 8 هست. فقط برخی از دانشگاهها مثل UNSW , SYDNEY , ANU ارزش معدل به مراتب بیشتره. در دانشگاههای مثل موناش، کوئنزلند آدلاید تاثیر مقاله بیشتر می شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)