صفحه 7 از 199 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همه خصوصا دوست عزیز mojtabarasti.
    من بیشتر دانشگاههای کانادا روبیشتر راجبش تحقیق کردم با چیزی که شما گفتید حتما یه جستوجوی اساسی برای دانشگاههای استرالیا خواهم کرد.
    اما گذشته ازین دوستان محبت کنید وراجبه سوالایی که پرسیدم یکم بیشترراهنمایی کنید ممنون
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    شما برای پذیرش شانس خیلی خوبی دارید ولی برای اسکالرشیپ شانستون خیلی اندکه.
    نه پذیرش از این دانشگاه مشابه بقیه جی 8 هست. فقط برخی از دانشگاهها مثل UNSW , SYDNEY , ANU ارزش معدل به مراتب بیشتره. در دانشگاههای مثل موناش، کوئنزلند آدلاید تاثیر مقاله بیشتر می شه.
    چرا برای اسکالرشیپ شانسم خیلی کمه؟ اینو یادم رفت که بگم...استادی بهم اکی داده که ریس یه بخش تحقیقاتی در دپارتمان رشته ایه که میخوام اپلای کنم...آیا باز شانسی برای فاند در مستر ندارم؟....معدل 15.6 دولتی معتبر (شناخته شده ترین دانشگاه ایرانی در رشته ی من) 3 سال سابقه کار صنعتی مرتبط، تافل 85 و جی.آر.ای 1120

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    چرا برای اسکالرشیپ شانسم خیلی کمه؟ اینو یادم رفت که بگم...استادی بهم اکی داده که ریس یه بخش تحقیقاتی در دپارتمان رشته ایه که میخوام اپلای کنم...آیا باز شانسی برای فاند در مستر ندارم؟....معدل 15.6 دولتی معتبر (شناخته شده ترین دانشگاه ایرانی در رشته ی من) 3 سال سابقه کار صنعتی مرتبط، تافل 85 و جی.آر.ای 1120
    بحث بر سر اینه که تعداد بورس برای ارشد تو استرالیا کمه...دانشجوهای بومی هم یه لیسانس با تز میگیرن.....دیگه مستقیم میرن دکترا....برای همین کسی چندان رغبتی به ارشد نداره تو استرالیا ....با این حال خوبه شانستو امتحان کنی....اگه این شخصی که میگه بتونه کاری بکنه...حتمن میکنه.....یعنی بورسو جور میکنه....ولی شما تافلت یه خورده کم نیست برای استرالیا....زبان فاکتور مهمیه و دروازه ورود به بورسه...اما هیچ نقشی در دادن بورس بازی نمی کنه...ولی یه فاکتوری هست که استاد رو تحت تاثیر قرار میده....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    بحث بر سر اینه که تعداد بورس برای ارشد تو استرالیا کمه...دانشجوهای بومی هم یه لیسانس با تز میگیرن.....دیگه مستقیم میرن دکترا....برای همین کسی چندان رغبتی به ارشد نداره تو استرالیا ....با این حال خوبه شانستو امتحان کنی....اگه این شخصی که میگه بتونه کاری بکنه...حتمن میکنه.....یعنی بورسو جور میکنه....ولی شما تافلت یه خورده کم نیست برای استرالیا....زبان فاکتور مهمیه و دروازه ورود به بورسه...اما هیچ نقشی در دادن بورس بازی نمی کنه...ولی یه فاکتوری هست که استاد رو تحت تاثیر قرار میده....
    بله استرالیا سیستمش آیلتسیه ولی استاد رزوممو دیده که توش من به نمره ی زبانمم اشاره کرده بودم! حالا نمیدونم باید چیکار کنم....این استادم خیلی دیر ایمیلارو جواب میده! نمیدونم که میتونه فاند بده یا نه ولی تو آمریکا و کانادا اگه استاد پیدا کردی دیگه فاندم گرفتی اما نمیدونم استرالیا شرایطش چیه!

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

دوستان عزیز لطفا در این تاپیک تنها به میاحث مرتبط با شانس پذیرش بپردازید . ارسال های نامرتبط حذف شدند . برای سوالات دیگر تاپیک هست اگر نیست ایجاد کنین . دوستان کاردان نیز به سوالات نامرتبط با تاپیک پاسخ ندهند و گزارش نمایند .
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

سلام دوستان. کدوم دانشگاه ها به ایرانیا دیگه IPRS نمیدن؟ اسماشو بگین که ما دیگه واسش سرچ نکنیم بیخودی......ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_m_b نمایش پست ها
    سلام دوستان. کدوم دانشگاه ها به ایرانیا دیگه IPRS نمیدن؟ اسماشو بگین که ما دیگه واسش سرچ نکنیم بیخودی......ممنون
    دوست خوبم....این تصمیمی بوده که بعضی از دانشگاه ها برای راند اصلی بورس گرفتن....و ممکنه دیگه اعتبار نداشته باشه....بهترین کار اینه با دانشگاه تماس گیری و این موضوع رو بپرسی....با این حال برای اسم دانشگاه ها میتونی به پتیشن اعتراضی که بچه ها درست کردن سر بزنی...اسم بعضی دانشگاه ها اومده...

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    دوست خوبم....این تصمیمی بوده که بعضی از دانشگاه ها برای راند اصلی بورس گرفتن....و ممکنه دیگه اعتبار نداشته باشه....بهترین کار اینه با دانشگاه تماس گیری و این موضوع رو بپرسی....با این حال برای اسم دانشگاه ها میتونی به پتیشن اعتراضی که بچه ها درست کردن سر بزنی...اسم بعضی دانشگاه ها اومده...
    ممنون میشم اسم دانشگاه هایی که توی اون پتیشن اعتراضی اومده رو بگی، چون من گشتم پیدا نکردم......تنکس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_m_b نمایش پست ها
    ممنون میشم اسم دانشگاه هایی که توی اون پتیشن اعتراضی اومده رو بگی، چون من گشتم پیدا نکردم......تنکس
    لینکشو برات میزارم...

http://www.ipetitions.com/petition/e...applicants-in/

با سلام. دوستان من به تازگی به این پیج اومدم و کلا زیاد با پروسه اپلای برای استرالیا آشنا نیستم. می خواستم ازتون بپرسم با توجه با جوابی که یکی از اساتید دانشگاه

Western Australia
    حدود دو ماه پیش به من دادن و من اون موقع به دلیل معطل شدن برای امتحان IELTS و مسایل مربوط به اون فقط تونستم بهشون پاسخ بدم که انجامش می دم
    و با توجه به سوابق تحصیلی که خدمتتون می گم آیا شانس گرفتن پذیرش با فاند رو دارم از اون دانشگاه؟ با توجه به اینکه 5 روز
    دیگه بیشتر تا پایان زمان اپلای نمونده آیا پیشنهاد می دین که به استاد بگم روند بعدی اپلای می کنم تا به خوبی بتونیم با هم متن پروپزال رو اونجوری که
    من از ایمیلش برداشت کردم درست کنیم یا اینکه همین دو روز آینده براش بفرستم؟
    جواب ایشون به من این بوده:
    Your background and experience suit our lab very well. The information about how to apply is here http://www.scholarships...... Please check whether you are eligible and prepare your application asap. Please email me the complete application before the deadline -> I will give you feedback so that your submission will be near perfect.
    در ضمن من مهندسی مکاترونیک خوندم واسه ارشد از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 16.50 و لیسانسم مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شیراز بوده و معدل 14.21 و فقط یک مقاله کنفرانس IEEE و یک ژورنال ISI دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)