صفحه 8 از 199 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

با شلام به دوستان لطفا راهنمایی کنید. می خواستم شانس خودمو برای بورسیه دکتری استرالیا بدونم. شرایطم:
    لیسانس مکانیک 15.08 آزاد تبریز
    ارشد مکانیک 17.02 آزاد تبریز
    الانم ایران سال 3 دکترام ولی می خوام ول کنم برم.
    3 سال سابقه تدریس دانشگاهی
    3 مقاله ISI معتبر 2 تا کنفرانس 2 تا ISI سابمیت (2 تا از مقاله هام تو سایت ناسا نمایه شده)

ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aero نمایش پست ها
    با شلام به دوستان لطفا راهنمایی کنید. می خواستم شانس خودمو برای بورسیه دکتری استرالیا بدونم. شرایطم:
    لیسانس مکانیک 15.08 آزاد تبریز
    ارشد مکانیک 17.02 آزاد تبریز
    الانم ایران سال 3 دکترام ولی می خوام ول کنم برم.
    3 سال سابقه تدریس دانشگاهی
    3 مقاله ISI معتبر 2 تا کنفرانس 2 تا ISI سابمیت (2 تا از مقاله هام تو سایت ناسا نمایه شده)

ممنون.
    شانستون برای دانشگاههای موناش، کوئنزلند و آدلاید متوسط هست. ممکن هست اگر مقالات خیلی خوبی باشه اسکالرشیپ بگیرید و ممکن هست هم که خیر.
    برای غیر جی 8 هم اقدام کنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

ممنون از راهنماییت. من از دانشگاه جیمز کوک آفرم اومده و منتظر نتیجه بورسیه هستم. واسه IPRS شانس دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    شانستون برای دانشگاههای موناش، کوئنزلند و آدلاید متوسط هست. ممکن هست اگر مقالات خیلی خوبی باشه اسکالرشیپ بگیرید و ممکن هست هم که خیر.
    برای غیر جی 8 هم اقدام کنید.
    ممنون از راهنماییت. من از دانشگاه جیمز کوک آفرم اومده و منتظر نتیجه بورسیه هستم. واسه IPRS شانس دارم؟

تا دير نشده اپلاي كنيد ....من جاي شما بودم اپلاي ميكردم...زمينه و معدلتون خوبه ..استاد هم به نظر موافق مياد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Atriya نمایش پست ها
    با سلام. دوستان من به تازگی به این پیج اومدم و کلا زیاد با پروسه اپلای برای استرالیا آشنا نیستم. می خواستم ازتون بپرسم با توجه با جوابی که یکی از اساتید دانشگاه

Western Australia
    حدود دو ماه پیش به من دادن و من اون موقع به دلیل معطل شدن برای امتحان IELTS و مسایل مربوط به اون فقط تونستم بهشون پاسخ بدم که انجامش می دم
    و با توجه به سوابق تحصیلی که خدمتتون می گم آیا شانس گرفتن پذیرش با فاند رو دارم از اون دانشگاه؟ با توجه به اینکه 5 روز
    دیگه بیشتر تا پایان زمان اپلای نمونده آیا پیشنهاد می دین که به استاد بگم روند بعدی اپلای می کنم تا به خوبی بتونیم با هم متن پروپزال رو اونجوری که
    من از ایمیلش برداشت کردم درست کنیم یا اینکه همین دو روز آینده براش بفرستم؟
    جواب ایشون به من این بوده:
    Your background and experience suit our lab very well. The information about how to apply is here http://www.scholarships...... Please check whether you are eligible and prepare your application asap. Please email me the complete application before the deadline -> I will give you feedback so that your submission will be near perfect.
    در ضمن من مهندسی مکاترونیک خوندم واسه ارشد از دانشگاه خواجه نصیر با معدل 16.50 و لیسانسم مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شیراز بوده و معدل 14.21 و فقط یک مقاله کنفرانس IEEE و یک ژورنال ISI دارم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aero نمایش پست ها
    درود
    اگر کاندیشنال نباشه یعنی مشکل نمره زبان نداشته باشید تقریبا شانستون بالای 90 درصده
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

باسلام

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

من اطلاعات زیادی در مورد دانشگاه های استرالیا ندارم

لیسانس IT دانشگاه آزاد اسلامی - واحد پرند

فوق لیسانس software engineering - security دانشگاه New Castle انگلستان با معدل distinguished

آیا با داشتن این شرایط احتمال گرفتن فاند وجود دارد ؟!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ishh نمایش پست ها
    باسلام

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

من اطلاعات زیادی در مورد دانشگاه های استرالیا ندارم

لیسانس IT دانشگاه آزاد اسلامی - واحد پرند

فوق لیسانس software engineering - security دانشگاه New Castle انگلستان با معدل distinguished

آیا با داشتن این شرایط احتمال گرفتن فاند وجود دارد ؟!
    شانس دارین.....ولی از معدل لیسانس چیزی نگفتین.....چند تا مقاله دارین؟........البته به مدرک زبان فکر کنم نیازی نباشه چون دانشگاهت انگلیسی بوده ولی باز چک کن.......بعد سابقه کار چی؟ .....اینا عواملی هستند که میتونه خیلی کمک کنه
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سابقه کار با بیمه 1 سال و معدل لیسانس بالا نیست ، 14 ....مقاله هم ندارم ....

Junior Member

سلام.اميدوارم همگي خوب باشيد.من سوالي داشتم اگه كسي ميتونه كمكم كنه
    من ليسانس حقوق از دانشگاه پيام نوردارم اونم ازيكي از شهرستانها نه از حتي مركزتهران.كسي ميتونه بگه شانس گرفتم فاند رو دارم از دانشگاه سيدني يا از ديگر دانشگاههاي ديگه استراليا ؟چون من مقصدم فقط استرالياست .يكي از اقوامم اونجا زندگي ميكنه و منم ميخام بخاطر همين اونجا برم.من معدلم15.92 صدمه .ميخام بپرسم كه چطور واز كجا بايد شروع كنم؟من ايا 92 صدم معدلم در نظر گرفته ميشه يانه؟ واينكه اصلا اين معدل با 16تفاوتي داره يا اصلا با اين معدل ميشه برا رشتهخودم از اونجابورسيه بگيرم؟
    لطفا من رو راهنمايي كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)