صفحه 104 از 158 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام بچه ها من مدارک باید ترجمه کنم برای استرالیا
    آیا دارالترجمه ناتی دارلترجمه خوبی ؟ دیگه نیاز به مهر دادگستری نیست؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من مدارک باید ترجمه کنم برای استرالیا
    آیا دارالترجمه ناتی دارلترجمه خوبی ؟ دیگه نیاز به مهر دادگستری نیست؟
    this question is answered several times! please devote time to read the forum! yes NOTTI is enough
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام. ممنون میشم کمک بفرمایید

به چند تا از اساتید دانشگاه های استرالیا میل زدم و دو تا شون ابراز علاقه کردن. برای اپلای واسه منی که پایان نامه دارم و هنوز فارغ التحصیل نشدم چطوریه؟ بدون مدرک ارشد میشه اپلای کرد؟
    آیا گواهی اشتغال به تحصیل رو قبول میکنن و بهشون بگم تا چند ماه دیگه درسم تموم میشه؟
    دانشگاه آزاد اصلن برای دانشگاه های خارجی گواهی اشتغال به تحصیل میده؟

Junior Member

سلام به همه دوستان:
    من یه سوال داشتم: اگه یه نفر از یکی از دانشگاههای استرالیا آفر و بورس گرفته باشه و اونو اکسپت کنه، و بعد از اون از یه دانشگاه دیگه هم بورس بشه، با توجه به اینکه فاند ها دولتی هستند، می شه دانشگاه دومی رو اکسپت کرد و از اولی انصراف داد؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeel_ef نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان:
    من یه سوال داشتم: اگه یه نفر از یکی از دانشگاههای استرالیا آفر و بورس گرفته باشه و اونو اکسپت کنه، و بعد از اون از یه دانشگاه دیگه هم بورس بشه، با توجه به اینکه فاند ها دولتی هستند، می شه دانشگاه دومی رو اکسپت کرد و از اولی انصراف داد؟
    you must firstly cancel the first offer and then accept the second one. You will be able to have one CoE
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

سلام بر دوستان

من یه مشکل بزرگ واسم پیش اومده میخواستم که دوستان راهنماییم کنند. من برای بورس دانشگاه South Australia اپلای کردم. این دانشگاه دو بورس داره که یکیش IPRS و دیگری UPS می باشد. من زمان اپلای تیک مربوط به UPS را زدم اما IPRS را فراموش کردم. چون بار اولیه که اپلای میکنم. الان هم دو روز بیشتر باقی نمونده. تا 31 آگوست فرصت دارم. آیا میشه این مساله را حل کرد؟ میتونم دوباره فرم اپلیکیشن را پر کنم؟ چون کد گرفتم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

من یه مشکل بزرگ واسم پیش اومده میخواستم که دوستان راهنماییم کنند. من برای بورس دانشگاه South Australia اپلای کردم. این دانشگاه دو بورس داره که یکیش IPRS و دیگری UPS می باشد. من زمان اپلای تیک مربوط به UPS را زدم اما IPRS را فراموش کردم. چون بار اولیه که اپلای میکنم. الان هم دو روز بیشتر باقی نمونده. تا 31 آگوست فرصت دارم. آیا میشه این مساله را حل کرد؟ میتونم دوباره فرم اپلیکیشن را پر کنم؟ چون کد گرفتم.

ممنون
    سلام دوست عزیز

منطقی ترین راه اینه که با دانشگاه مکاتبه کنید و مشکلتونو بگید.حتما پیگیری می کنن. موفق باشید
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم کمک بفرمایید

به چند تا از اساتید دانشگاه های استرالیا میل زدم و دو تا شون ابراز علاقه کردن. برای اپلای واسه منی که پایان نامه دارم و هنوز فارغ التحصیل نشدم چطوریه؟ بدون مدرک ارشد میشه اپلای کرد؟
    آیا گواهی اشتغال به تحصیل رو قبول میکنن و بهشون بگم تا چند ماه دیگه درسم تموم میشه؟
    دانشگاه آزاد اصلن برای دانشگاه های خارجی گواهی اشتغال به تحصیل میده؟
    سلام دوست عزیز

شما اول باید درستونو تموم کنید-چون موقع اپلای باید ترجمه دانشنامتونو آپلود کنید و اینکه دانشگاه ها روی معدل خیلی حساس هستند و یکی از فاکتورهای مهم گرفتن بورس معدل هست...موفق باشید
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

Junior Member

سلام دوستان
    من از یه استاد دانشگاه وسترن سیدنی اوکی گرفتم. قراربود مدارکمو برای راند دوم یعنی Oct بفرستم ولی متاسفانه نمره زبانم 0.5 نمره کمنتر از حد لازم شد. ب استاد که گفتم گف صحبت میکنه بعد از چند روز این ایمیل رو بهم زد.
    I have spoken to the Dean of the Graduate School at UWS and he is willing to waive that small difference in ITELS score, given how strong your application will be, and allow you to submit an application for a scholarship. That is great news for us and I hope you are happy! Of course this does not guarantee a scholarship, but I am not sure who else that applies has 10 papers and a Master of Research. You are a very strong candidate !
    I am really happy. We should work toward what we need to prepare before the submission deadline for starting next year, which is October right? I have to check that as well.
    بنظرتون جای امیدواری هس؟ امکانش هس بورس بدن؟ وقتی ندارم که امتحان بدم دوباره.
    ممنون

Junior Member

یه سوال دیگه یادم رف بپرسم.
    ایا سفارت به نمره زبان گیر میده که 6 باشه یا 6.5؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)