صفحه 131 از 158 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط parvardi نمایش پست ها
    دوستان، تا جایی که فهمیدم دانشگاه‌های استرالیا خیلی روی تعداد مقاله گیر هستن. خواستم بپرسم اگه کسی مقاله‌هایی داشته باشه که فقط آنلاین هستن (یعنی تو ژورنالی چاپ نشده باشن) و یا منتظر جواب Reviewی ژورنال‌ها هستن، بازم شانسی هست؟

ممنون.
    توی استرالیا فقط مقالات پدیرفته شده یا چاپ شده در نظر گرفته میشه. همینطور برای دانشگاه مقالاتی اهمیت داره که Peer review هستن. تو مرحله بعدی، IF مجلات هرچی بالاتر باشه بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام.
    دوستان آیا میشه در دانشگاههای استرالیا بخاطر زبان پذیرش مشروط کنن؟؟؟ یا زبان باید حتماً قبلش ارائه بشه؟
    من هر دانشگاهی رو میخونم نمره 100 زبان میخواد.
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

پذیرش بله تقریبا همشون قبول می کنند اما فاند خیر. قبلا دیکین پذیرش با فاند مشروط هم میداد اما الان خبر ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان آیا میشه در دانشگاههای استرالیا بخاطر زبان پذیرش مشروط کنن؟؟؟ یا زبان باید حتماً قبلش ارائه بشه؟
    من هر دانشگاهی رو میخونم نمره 100 زبان میخواد.

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    دوستان ممنون می شم جواب بدهید
    من مستر را از دانشگاهی در انگلیس با معدل B دارم می گیرم ( در حال دفاع از پایان نامه هستم )در رشته مدیریت
    آیلتس 7 دارم که 20 روز پیش منقضی شد
    رشته من را در دکتری دانشگاه RMIT فقط داره که Supply Chain Management است
    مقاله و جی مت و جی آر ای ندارم
    می خواهم ببینم شانس پذیرش دارم برای دکتری از این دانشگاه یانه؟
    ممنون می شم زودتر جوابم رو بدهید
    موفق باشید

کدوم دانشگاه ها کاندیشنال ادمیشن ندارند؟ آیا میشه بدون مدرک زبان اپلای کرد؟ ضمنا چند صفحه پروپوزال نیاز هست؟

کدوم دانشگاه ها کاندیشنال ادمیشن ندارند؟ آیا میشه بدون مدرک زبان اپلای کرد؟ ضمنا چند صفحه پروپوزال نیاز هست؟

ضمنا این referee ها که باید فرم ها رو پر کنند حتما لازم هست که از طریق اینترنت قابل ردیابی باشند؟مثلا نمیشه یک استاد حق التدریس پر کنه؟

Junior Member

سلام دوست عزیز. من سپتامبر برای دانشگاه swinburne برای دکتری معماری در center of desig and innovation اقدام کردم، استادم اکی داد بهم و گفت علاوه بر هزینه تحصیل بهم هزینه زندگی رو هم میدن منتها الان بهمن ماه هست و خبری نشده ازشون میخواستم ازتون بپرسم کی جواب بورسیه هاشون میاد؟این استادم به من گفت کهSUPRA قراره برام بگیره. میشه لطفا راهنماییم کنین
    در ثانی امروز برام از بخش دانشجویان بین الملی ایمیل اومده که شما اگه هزینه دانشگاهتون رو بدیم آیا میتونی خودتو هزینه زندگی رو بدین و اگه اضن جواب بورسیه سوپرا اومد و شما اکسپت نشدین میاین یا نه؟ این سوالارو چی جواب بدم به ظرتون؟حدسم اینه هنوز جواب بورسا نیومده و خب بهتره هی بگم من اصلا نمیتونم پول بدم که احتمال گرفتن بورسم بره بالا؟

Junior Member

با سلام. میشه شانس منو برای دانشگاه سیدنی با رزومه زیر اعلام نمایید:

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تبریز - مهندسی برق- 15.69
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه ازاد - مهندسی برق قدرت - 18.80
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 80 تافل writing=24
    ۴- نمره (GRE (3/155/139
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): در مجموع 16 مقاله
    10 مقاله ژورنال که 7 تا ISI هستن (wiley-tailor and francis- elsevier- IET- IEEE transactions on smart grid)
    6 تا هم مقاله کنفرانس بین المللی که یکیش اخیرا در اروپا شفاهی ارائه شد.

6- دانشگاه های مورد نظر :
    - University of Sydney استرالیا (موافقت استاد از طریق ایمیل منوط به گرفتن scholarship)
    7- نیم‌سال مورد نظر: پاییز
    8- میزان فاند مورد انتظار
    Full Fund

ممنون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    با سلام. میشه شانس منو برای دانشگاه سیدنی با رزومه زیر اعلام نمایید:

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تبریز - مهندسی برق- 15.69
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه ازاد - مهندسی برق قدرت - 18.80
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 80 تافل writing=24
    ۴- نمره (GRE (3/155/139
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): در مجموع 16 مقاله
    10 مقاله ژورنال که 7 تا ISI هستن (wiley-tailor and francis- elsevier- IET- IEEE transactions on smart grid)
    6 تا هم مقاله کنفرانس بین المللی که یکیش اخیرا در اروپا شفاهی ارائه شد.

6- دانشگاه های مورد نظر :
    - University of Sydney استرالیا (موافقت استاد از طریق ایمیل منوط به گرفتن scholarship)
    7- نیم‌سال مورد نظر: پاییز
    8- میزان فاند مورد انتظار
    Full Fund

ممنون
    سلام
    رزومه به این خوبی سوال کردن نداره که .. ولی اسکالرشیپ جدا از رقابتی بودنش شانسی هم هست. پس حتما به جز این دانشگاه دانشگاهای دیگه هم در صورت توان اپلای کنید.
    البته نمره تافلتون رو با حداقل دانشگاه چک کنید که پایینتر نباشه. چون در غیر این صورت اصلا برای اسکالرشیپ لحاظتون نمیکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    رزومه به این خوبی سوال کردن نداره که .. ولی اسکالرشیپ جدا از رقابتی بودنش شانسی هم هست. پس حتما به جز این دانشگاه دانشگاهای دیگه هم در صورت توان اپلای کنید.
    البته نمره تافلتون رو با حداقل دانشگاه چک کنید که پایینتر نباشه. چون در غیر این صورت اصلا برای اسکالرشیپ لحاظتون نمیکنن.
    ممنون بابت پاسختون.
    در واقع من انرژی و زمان رو گذاشته بودم واسه آمریکا و دانشگاههای اونجا رو اپلای کرده بودم و حتی استادهایی رو راضی کرده بودم ولی متاسفانه به خاطر اقدامات اخیر عمو ترامپ بابت ویزا نه تنها من بلکه خیلی ها شانس امریکا رو از دست دادن.
    الان شدیدا افسوس می خورم که چرا فقط واسه دانشگاه سیدنی اقدام کردم. سوالی که دارم اینکه آیا میشه الانم برای fall۲۰۱۷ برای دانشگاههای دیگه استرالیا اپلای با اسکولارشیپ کرد یا باید منتظر راند بعدی باشم؟
    ممنون دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)