صفحه 136 از 158 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائ

سلام دوستان، کسی می دونه که اگزمینر ریپورت چی هست؟ ماها معمولا برای پایان نامه خودمون توی ایران اینو نداریم. حالا که دانشگاه از من پایان نامه ارشد با اگزمینر ریپورت رو خواسته چه جوابی بهشون بدم؟ اینم متن نامه هست که مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده برام فرستاده.

Dear XXX,

Could you please provide a Word copy of your thesis along with the examiners reports.

Thank you for your time,

XXXX

Monash Business School

Monash University
    Level 11, Menzies Building, Clayton Campus
    20 Chancellors Walk
    Wellington Road
    Clayton VIC 3800
    Australia
    The future is already here – it's just not evenly distributed

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی می دونه که اگزمینر ریپورت چی هست؟ ماها معمولا برای پایان نامه خودمون توی ایران اینو نداریم. حالا که دانشگاه از من پایان نامه ارشد با اگزمینر ریپورت رو خواسته چه جوابی بهشون بدم؟ اینم متن نامه هست که مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده برام فرستاده.

Dear XXX,

Could you please provide a Word copy of your thesis along with the examiners reports.

Thank you for your time,

XXXX

Monash Business School

Monash University
    Level 11, Menzies Building, Clayton Campus
    20 Chancellors Walk
    Wellington Road
    Clayton VIC 3800
    Australia
    از بخش تحصیلات تکمیلی دانشکده خودتون درخواست بدید یا گروه خودتون... معمولا برای پایان نامه همون نمره ای که استاد ممتحن داخلی و خارجی میدن رو میتونید به عنوان سند واسشون بفرستید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام..

من اواخر January 2017 برای دانشگاه RMIT اپلای کردم که بعد از سه هفته وارد پروسه ارزیابی شد. الان حدود 6 ماه گذشته و فهمیدم که سوپروایزر اصلی متاسفانه فایل ارزیابی تحریم ها رو همین چند هفته قبل فرستاده.
    بعد از پیگیری متوجه شدم که مدارک از دانشکده رفته دست خود دانشگاه. کسی میدونه پروسه ارزیابی اپلای چطوریه کلن؟ و اینکه بنظرتون با این شرایط چقدر دیگه طول میکشه؟
    خود دانشگاه که جواب سربالا میده و سوپروایزر هم کلن تو باغ نیست..

Junior Member

با سلام. من و همسرم قصد اقدام برای مهاجرت دائم استرالیا را داریم و پس از آن می خواهم از همانجا در دانشگاه سیدنی برای ارشد جامعه شناسی اپلای کنم. منتها نمی دانم تفاوت روند این پذیرش با کسانی که از خارج از استرالیا و بدون اقامت اقدام می کنند چیست و من آنجا باید از کجا شروع کنم و چه کار کنم؟ آیا برای ارشد هم باید از قبل پروپزال آماده کنم یا خیر؟ و در آخر اینکه زمان مناسب جهت اقدام برای ارشد چه ماه هایی از سال است؟ بسیار ممنون می شوم اگر ممکن است من را راهنمایی کنید. با تشکر

Junior Member

سلام
    یکی از اساتید دانشگاه تاسمانیا بمن گفته که برای دانشگاه اپلای کن ولی راند بعدی اسکالرشیپ ماه نوامبر بررسی میشه. من مدرک آیلتسم تا 26 سپتامبر وقت داره. اینکه قبلش برای اپلای اقدام میکنم ممکنه برای اسکالرشیپ بگن که آیلتس من منقضی شده و منو تو روند بورس قرار ندن؟

Junior Member

سلام

معمولا اعتبار مدرک زبان در هنگام ورود و ثبت نام در دانشگاه باید اعتبار داشته باشه، بازم سوال کنین از دیگران شاید دانشگاه به دانشگاه فرق داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از اساتید دانشگاه تاسمانیا بمن گفته که برای دانشگاه اپلای کن ولی راند بعدی اسکالرشیپ ماه نوامبر بررسی میشه. من مدرک آیلتسم تا 26 سپتامبر وقت داره. اینکه قبلش برای اپلای اقدام میکنم ممکنه برای اسکالرشیپ بگن که آیلتس من منقضی شده و منو تو روند بورس قرار ندن؟

سلام دوستان

استاد من تو دانشگاه سیدنی ترم قبل بمن خبر داد که بورس دپارتمان مهندسی رو بردم منتها به دلیل اینکه نمره زبانم یک نمره کم بود گفت برات دیفر می کنم به ترم بعد. من امتحان زبان دادم برای این ترم فرستادم
    منتها تا حالا جواب اسکالرشیپ راند دوم 2017 مشخص نشده . هر چقدر ایمیل می زنم اینو جواب می دن

We have not yet received the approval for offering the faculty scholarships

در حالی که ترم قبل این اسکالر شیپ رو داده بودن

با استادم هم تماس گرفتم اون هم خبر نداشت. بی نظرتون چکار باید بکنم؟ اسکارشیپ از دستم پرید

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    به یکی از اساتید ادلاید ایمیل دادم و ایشون گفتن که می تونن در روند گرفتن اسکلارشیپ کمکم کنن و بعدشم این و گفتن
    "Please find attached a PhD proposal to assist you in filling out the application." و یک پروپوزال رو برام فرستادن. الان من موندم این همون پروپوزالیه که باید تو اپلیکیشن بفرستم؟ چون برداشتم از این جمله همینه. آیا این متداوله که استاد خودشون پروپوزال رو بدن. و موضوع پروپوزال هم همون موضوعیه که گفتن می خوان کار کنم روش.
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    به یکی از اساتید ادلاید ایمیل دادم و ایشون گفتن که می تونن در روند گرفتن اسکلارشیپ کمکم کنن و بعدشم این و گفتن
    "Please find attached a PhD proposal to assist you in filling out the application." و یک پروپوزال رو برام فرستادن. الان من موندم این همون پروپوزالیه که باید تو اپلیکیشن بفرستم؟ چون برداشتم از این جمله همینه. آیا این متداوله که استاد خودشون پروپوزال رو بدن. و موضوع پروپوزال هم همون موضوعیه که گفتن می خوان کار کنم روش.
    مرسی
    سلام..

اون قسمت که گفته "to assist you" شاید منظورش اینه که از ساختار و موضوع پروپوزال برای پروپوزالی که قراره خودت بنویسی ایده بگیری. بعیده گفته باشه همونو بفرست حداقل من همچین چیزی ندیدم.
    شاید بهترین کار این باشه که ازش غیر مستقیم بپرسی. اینطوری اگه منظورش این نبود بد نشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..

اون قسمت که گفته "to assist you" شاید منظورش اینه که از ساختار و موضوع پروپوزال برای پروپوزالی که قراره خودت بنویسی ایده بگیری. بعیده گفته باشه همونو بفرست حداقل من همچین چیزی ندیدم.
    شاید بهترین کار این باشه که ازش غیر مستقیم بپرسی. اینطوری اگه منظورش این نبود بد نشه.
    مرسی از جوابتون. ولی غیر مستقیمش رو نمی دونم چطوری بپرسم راستش. اخه چیزی راجع به با هم نوشتن پروپوزال نگفته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)