صفحه 4 از 158 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من کارشناسی تغذیه از دانشگاه شهید بهشتی دارم .
    با توجه به اینکه 10 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و مقاله هم ندارم میدونم که باید با هزینه شخصی پذیرش بگیرم. 1-ممکنه راهنماییم کنید که چطور اقدام کنم؟ و چه دانشگاهی برام بهتره؟ هیچکس هم رشته من هست که راهنماییم کنه؟ در ضمن ایلتس 6 هم دارم.
    2- از یه شرکتی پرسیدم بهم گفت علاوه بر هزینه ثبت نام دانشگاه که حد اقل 18000 $ هست باید 15000$ هم بابت ثبت نام مدرسه دخترم بپردازم این قضیه زاقعیت داره؟
    3- رشته همسرم کارشناسی ارشد مهندسی پالایش نفت هست ایا شرایط کاری خوب براش هست؟
    ممنون میشم که جوابم رو بدید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط armaghan_nutr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه 10 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و مقاله هم ندارم میدونم که باید با هزینه شخصی پذیرش بگیرم. 1-ممکنه راهنماییم کنید که چطور اقدام کنم؟ و چه دانشگاهی برام بهتره؟ هیچکس هم رشته من هست که راهنماییم کنه؟ در ضمن ایلتس 6 هم دارم.
    2- از یه شرکتی پرسیدم بهم گفت علاوه بر هزینه ثبت نام دانشگاه که حد اقل 18000 $ هست باید 15000$ هم بابت ثبت نام مدرسه دخترم بپردازم این قضیه زاقعیت داره؟
    در کل برای استرلیا آیلس 6 کم هست. مخصوصا برای کارکردن که دیگه خیلی کم هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

I think the school here is free, even for international students' children.
    نقل قول نوشته اصلی توسط armaghan_nutr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Mostafa

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    برای اپلای کردن در دانشگاه های استرالیا اصل مدرک کارسناسی و ارشد رو در چه مرحله ای باید ارائه کرد؟ آیا موقع اپلای کردن میخوان یا میشه ازشون وقت گرفت دیرتر مدارکو بدیم؟ موقع گرفتن ویزا چی، حتما اصل مدارکو میخوان؟
    با تشکر
    سلام
    چون معمولا فرایند اپلی‌ آنلاین هست، اصل مدرک معمولا لازم نیست.
    اما برای ویزا ریزنمرات لازم هست. حالا اینکه باید حتما رسمی‌ باش یا نه رو نمی‌دونم. اگه میتونین بهتره در مورد ویزا ریسک نکنین.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    سلام
    چون معمولا فرایند اپلی‌ آنلاین هست، اصل مدرک معمولا لازم نیست.
    اما برای ویزا ریزنمرات لازم هست. حالا اینکه باید حتما رسمی‌ باش یا نه رو نمی‌دونم. اگه میتونین بهتره در مورد ویزا ریسک نکنین.
    سلام ممنون از پاسختون
    یعنی برای اپلای همون کارنامه انگلیسی که دانشگاه میده و گواهی موقت و ترجمش کفایت میکنه؟ چون من اصل مدرکم حدود 2 ماه بعد از پایان مهلت اپلای آزاد میشه و نمیدونم باید قبل از اپلای این رو بهشون بگم یا نه؟ و اصلا آیا قبول میکنن که من ترجمه اصل مدرک رو دیرتر ارائه بدم ؟ تا موقع گرفنتن ویزا (البته اگه اصلا پذیرش بگیرم!) مدرکم آماده میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون
    یعنی برای اپلای همون کارنامه انگلیسی که دانشگاه میده و گواهی موقت و ترجمش کفایت میکنه؟ چون من اصل مدرکم حدود 2 ماه بعد از پایان مهلت اپلای آزاد میشه و نمیدونم باید قبل از اپلای این رو بهشون بگم یا نه؟ و اصلا آیا قبول میکنن که من ترجمه اصل مدرک رو دیرتر ارائه بدم ؟ تا موقع گرفنتن ویزا (البته اگه اصلا پذیرش بگیرم!) مدرکم آماده میشه.

خواهش می‌کنم
    همون کارنامه انگلیسی‌ معمولا کافیه. بازم میگم بستگی به دانشگاه مقصد داره.
    یه جا ممکن ازتون اصلشو بخوان. ولی‌ شما که الان چارهٔ دیگری ندارین. گواهی موقت رو اصلا نمیخواد بفرستین.

همون کارنامه لاتین رو بفرستین، هیچی‌ هم نگین. اگه ایراد گرفتن بگین که اصلش بعدن آماده می‌شه.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    خواهش می‌کنم
    همون کارنامه انگلیسی‌ معمولا کافیه. بازم میگم بستگی به دانشگاه مقصد داره.
    یه جا ممکن ازتون اصلشو بخوان. ولی‌ شما که الان چارهٔ دیگری ندارین. گواهی موقت رو اصلا نمیخواد بفرستین.

همون کارنامه لاتین رو بفرستین، هیچی‌ هم نگین. اگه ایراد گرفتن بگین که اصلش بعدن آماده می‌شه.
    امیدوارم ایراد نگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    در کل برای استرلیا آیلس 6 کم هست. مخصوصا برای کارکردن که دیگه خیلی کم هست.
    اگر بخواهید که برای مستر یا دکترا اقدام کنید بسته به دانشگاهی که میخاهید برید نمره آیلتس متغیره مثلا ممکن هست که یک دانشگاهی ۶.۵ اورال بخواهد و دانشگاه دیگه همه نمره ها رو بگه که زیر ۶.۵ نمیخواهد.
    برای شروع باید عنوان رشته ای رو که میخواهید اقدام کنید توی دانشگاه های مختلف بگردید بعضی ها بر اساس شهری که میخواهن توش باشند دانشگاه ها رو انتخاب میکنند و بعضی ها براشون مکان زندگی به نسبت دانشگاه مهم نیست و بر اساس رنک دانشگاه انتخاب میکنند بعضی ها هم هیچ کدوم از این ۲ تا فاکتور براشون مهم نیست و هر دانشگاهیی که شرایط مالیش و شرایط ورودش بهتر باشه انتخاب میکنند. شما باید اول معلوم کنی که کدوم فاکتورها برات مهمه
    ۲) هزینه دانشگاه هایی که توی لیست وزارت علوم هستند دست کم ۱۸۰۰۰ تا در ساله ولی باید بدونید که متسط این عدد روی ۲۲۰۰۰ تاست نه ۱۸۰۰۰ تا و احتمال این که رشته‌ی ۱۸۰۰۰ تایی پیدا کنید که دانشگاه مد نظرتون هم باشه یکمی سخت میکنه کار رو
    در مورد ثبت نام دخترتون اطلاعی ندارم- چند سالشه چه مقطعی هستش؟
    ۳) در مورد شرایط کاری حتما باید وب سایت هایی رو که برای کاریابی هستند با توجه به تخصص همسرتون نگاه کنید اما به طور کلی پیدا کردن کار برای کسی که وارد استرالیا هنوز نشده سخت هستش
    بهترین کاری که میشه انجام داد پیش از اومدن اینه که مدارک تحصیلی و سابقه کار همسرتون برای ارزیابی به سازمان مربوطه استرالیای فرستاده بشه و اون ها ارزیابی کنند مدارک رو و اگر مدارک اریابی شد شانس پیدا کردن کار به صورت بالقوه افزایش پیدا میکنه
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

Junior Member

دوستان سلام.
    امیدوارم سوالمو در تاپیک درستی مطرح کرده باشم:
    برای پاسخ به offer of admission ,و کامل کردن فرم SVP باید حتما همین ابتدا شهریه و سایر هزینه ها رو بپردازیم؟ چون استاد من برام تقاضای بورسیه داده که معاف از پرداخت شهریه باشم اما هنوز جوابش نیومده میشه لطفا راهنماییم کنید که من الان باید چکار کنم با این فرم ها ؟ orientation date هم 21june است که خوب بسیار نزدیک با توجه به زمان لازم برای ویزا. مقطع دکترا
    پیشاپیش مرسی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط anita67 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    امیدوارم سوالمو در تاپیک درستی مطرح کرده باشم:
    برای پاسخ به offer of admission ,و کامل کردن فرم SVP باید حتما همین ابتدا شهریه و سایر هزینه ها رو بپردازیم؟ چون استاد من برام تقاضای بورسیه داده که معاف از پرداخت شهریه باشم اما هنوز جوابش نیومده میشه لطفا راهنماییم کنید که من الان باید چکار کنم با این فرم ها ؟ orientation date هم 21june است که خوب بسیار نزدیک با توجه به زمان لازم برای ویزا. مقطع دکترا
    پیشاپیش مرسی
    به دانشگاه ایمیل بزنین و بگین که میخواین منتظر جواب اسکولارشیپ بمونین. خیلی بعیده که لازم باشه شهریه و بقیه هزینه ها رو بپردازین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)