صفحه 81 از 158 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

اگر برای مقطع دکترا پذیرش بگیریم ویزا برای همسر همزمان میدهند؟ و اینکه آیا همسر اجازه کار خواهد داشت؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

من دانشجوی لیسانس معماری هستم سال آخر معدلم 17 دانشگاه هنر معماری تهران مرکز با آیلتس 6.به نظر شما آیا میتونم واسه مستر تو استرالیا فاند بگیرم؟

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_babaee نمایش پست ها
    اگر برای مقطع دکترا پذیرش بگیریم ویزا برای همسر همزمان میدهند؟ و اینکه آیا همسر اجازه کار خواهد داشت؟
    بله مدارک ویزا رو که باهم بفرستین با هم ویزاتون میاد. اگه ساب کلاس 574 باشین همسرتون اجازه کار تمام وقت داره.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

سلام
    من دارم تو دانشگاه های استرالیا(بر اساس لیست وزارت علوم) جستجو میکنم ولی سیستم سایتشون با دانشگاه های آمریکا خیلی فرق داره و اصلا قابل فهم نیست.
    تو دانشگاه های آمریکا مستقیما faculty و research را مشخص کرده که به راحتی میشه زمینه کاری و اعضای هیئت علمی را دید ولی تو دانشگاه های استرالیا اینجور نیست و من کاملا گیج شدم
    اگر ممکنه راهنمایی کنین
    در ضمن آیا درسته که دانشگاه های استرالیا اپلیکیشن فی نمیخوان؟

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    با این شرایط میشه پذیرش با فاند - بورس اینا گرفت؟
    لیسانس عمران 13.67
    فوق سازه 15
    سابقه کار 2 سال مرتبط
    مقاله چقدر لازمه؟ اینو میتونم جور کنم
    زبان فعلا ندارم اینم میتونم حداقل رو بیارم
    این معدلم گیر نباشه
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    میشه لطفا راهنمایی کنید که منظور از honors چی هست؟ از شرایط اولیه برای گرفتن پذیرش اینه که مثلا مستر با honors 1یا 2 داشته باشیم و یا لیسانس با honors.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه لطفا راهنمایی کنید که منظور از honors چی هست؟ از شرایط اولیه برای گرفتن پذیرش اینه که مثلا مستر با honors 1یا 2 داشته باشیم و یا لیسانس با honors.
    ممنون
    First honor یعنی معدل شما جزو 25 درصد اول باشه و 2 یعنی جزء 50 درصد باشه
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

Junior Member

ممنون از پاسختون.میشه بگید تبدیل این ۲۵٪ و ۵۰٪ به نمره های ما چطوریه؟(با توجه به این که نمره های ما از بیست هستند چطور میشه حساب کرد ؟)
    سپاس

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsol نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.میشه بگید تبدیل این ۲۵٪ و ۵۰٪ به نمره های ما چطوریه؟(با توجه به این که نمره های ما از بیست هستند چطور میشه حساب کرد ؟)
    سپاس
    first honour یعنی معدلتون بالای 80 درصد باشه. خیلی ساده معدلتون رو ضرب در 5 کنید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال داشتم .
    من پروسه اپلی رو شروع کردم و دارم با استاد ها سر پروپوزال صحبت می کنم ، تاریخ فارغ لتحصیلی ام هم تو تیر هست و فقط باید تز رو دفاع کنم اون موقع.
    آیا بدون داشتن مدرک نهایی و پاس کردن تز می تونم اپلای کنم واسه خود دانشگاه و اسکولار شیپ و پذیزش ام بگیرم ،با همین ریز نمرات یا نه؟(و تو تابستون دانشنامه و این ها رو بهشوم براشون بفرستم -وقتی که حاضر شد-)
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)