صفحه 147 از 158 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    فارغ التحصیل رشته مترجمی همزمان از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 17 هستم می خواستم برای کارشناسی ارشد رشته Commerce پذیرش بگیرم. شنیده بودم امکان تغییر رشته برای کارشناسی ارشد نیست.
    ولی بعضی دانشگاه ها برای این کار یه course شش ماهه قبل از شروع ارشد به اسم Postgraduate degree رو می دن که بعدا 6 ماه از ارشد کسر می شه. ولی بعضی دانشگاه ها این Option رو ندارن و هر کدوم رو جداگانه باید بگذرونم و اون 6 ماه بعدا جزو ارشد حساب نمی شه.
    و شنیدم بعضی رشته ها مثل Commerce احتیاجی به این دوره ندارن و مستقیم وارد ارشد می شم و این 6 ماه رو برای رشته های تخصصی تر مثل پزشکی و یا مهندسی گذاشتن.

اینکه از کجا بفهمم کدوم دانشگاه این Option هارو داره و ... ؟

و چه رشته هایی ارشدشون احتیاجی به گذروندن این دوره ها نیست؟ اگر احتیاج هست کدوم دانشگاه بعدا این 6 ماه Postgraduate Degree رو از ارشد کم می کنن؟

اگر کسی اطلاع داره ممنون می شم راهنماییم کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان برای همه دانشگاه های استرالیا phd by research باید سوپروایز اعلام کرد داخل اپلیکیشن؟
    از هر ۱۰ نفر ۱ نفر جواب میده این طبیعیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    دوستان برای همه دانشگاه های استرالیا phd by research باید سوپروایز اعلام کرد داخل اپلیکیشن؟
    از هر ۱۰ نفر ۱ نفر جواب میده این طبیعیه؟
    برای اکثر رشته ها (فنی و علوم پایه (اگه اشتباه نکنم)) بجز Business school های دانشگاه های G8 بله سوپروایزر لازمه..

آره معمولن اکثرن جواب نمیدن.. اگه این روزا ایمیل میزنید ممکنه بخاطر این باشه که ددلاین اپلای ها تموم شده.
    حالا امیدوارم اون یه نفره حداقل پاسخ مثبت بده. من به 10 نفر ایمیل میزدم، 3 تا شون میگفتن دانشجو نمیگیرم، دو تا میگفتن فاند نداریم بقیه هم ازین ایمیل های اتومات که فعلن نیستم و در اولین فرصت تماس میگیرم (و هیچوقت هم تماس نگرفتن ).

از دوستان برای نحوه تماس با استاد (در اینجا) مشورت بگیرید شاید نتیجه بهتری داد..

سلام دوستان
    من اطلاعات زیادی در مورد پذیرش استرالیا ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین.

دانشگاه کارشناسی = امیرکبیر
    معدل کارشناسی = 16.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی = علوم کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد = امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد = 18.02
    رشته ارشد = علوم کامپیوتر
    تعداد مقالات = یک مقاله ی ISI ، یک مقاله ISC ، یک مقاله کنفرانس
    سابقه کار = 4 سال تدریس در دانشگاه های دولتی
    تالیف و ترجمه کتاب = ندارم
    نمره زبان = تافل 95
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: پایین توضیح دادم
    اسکالرشیپ = فول فاند

مساله ای که من دارم اینه که زمینه ای که تو ارشد کار کردم رو نمی خوام ادامه بدم. قصدم اینه که Data Science کار کنم و برای همین نمیتونم پروپوزالی داشته باشم. به نظر شما باید برای ارشد مجدد اقدام کنم؟ کدوم دانشگاه ها رو اقدام کنم بهتره؟ شانسم واسه فاند چقدره؟

Junior Member

سلام ، هر جا استاد پيدا كردين ميتونين اپلاي كنين اما با توجه به تعداد مقالات isi تو دانشگاه هاي معدل محور مثل نيوسالت ولز، سيدني، ملبورن اينا شانس ميتونين داشته باشين، براي بقيه هم ميتونين شانستون رو امتحان كنين و دانشگاه هاي غير جي هشت مثل نيوكاسل و سايرين اما موناش، كويينزلند و ادلايد شانس پاييني خواهيد داشت براي بورس، ضمنا نمره تافلتون تقريبا همه جارو پوشش ميده فقط نمرات اسكيل هاي مختلف رو چك كنين با مينيمم دانشگاه ها ، برخي نمرات رايتينگ و اسپيكينگ مشخصي قيد كردن

در مورد ارشد مجدد هم من تا حالا نشنيدم در چند سال اخير كسي بورس شه از استراليا، در حد يك درصد شانس شايد باشه كه برا ارشد فاند بدن استراليايي ها

Junior Member

سلام ، هر جا استاد پيدا كردين ميتونين اپلاي كنين اما با توجه به تعداد مقالات isi تو دانشگاه هاي معدل محور مثل نيوسالت ولز، سيدني، ملبورن اينا شانس ميتونين داشته باشين، براي بقيه هم ميتونين شانستون رو امتحان كنين و دانشگاه هاي غير جي هشت مثل نيوكاسل و سايرين اما موناش، كويينزلند و ادلايد شانس پاييني خواهيد داشت براي بورس، ضمنا نمره تافلتون تقريبا همه جارو پوشش ميده فقط نمرات اسكيل هاي مختلف رو چك كنين با مينيمم دانشگاه ها ، برخي نمرات رايتينگ و اسپيكينگ مشخصي قيد كردن

در مورد ارشد مجدد هم من تا حالا نشنيدم در چند سال اخير كسي بورس شه از استراليا، در حد يك درصد شانس شايد باشه كه برا ارشد فاند بدن استراليايي ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اطلاعات زیادی در مورد پذیرش استرالیا ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین.

دانشگاه کارشناسی = امیرکبیر
    معدل کارشناسی = 16.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی = علوم کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد = امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد = 18.02
    رشته ارشد = علوم کامپیوتر
    تعداد مقالات = یک مقاله ی ISI ، یک مقاله ISC ، یک مقاله کنفرانس
    سابقه کار = 4 سال تدریس در دانشگاه های دولتی
    تالیف و ترجمه کتاب = ندارم
    نمره زبان = تافل 95
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: پایین توضیح دادم
    اسکالرشیپ = فول فاند

مساله ای که من دارم اینه که زمینه ای که تو ارشد کار کردم رو نمی خوام ادامه بدم. قصدم اینه که Data Science کار کنم و برای همین نمیتونم پروپوزالی داشته باشم. به نظر شما باید برای ارشد مجدد اقدام کنم؟ کدوم دانشگاه ها رو اقدام کنم بهتره؟ شانسم واسه فاند چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها

ممنون از پاسختون.
    هیچ کدوم از این دانشگاه ها هستن که برای اپلای پروپوزال نیاز نباشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoora1365 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    هیچ کدوم از این دانشگاه ها هستن که برای اپلای پروپوزال نیاز نباشه؟
    تا جایی که میدونم فنی مهندسیا میخوان، بیزنس اسکول ها اکثرن (یا همه) نمیخوان..

لازم نیست خیلی خبره باشید تا بتونید پروپوزال بنویسید.. نگران ای قضیه نباشید، شروع کنید به ایمیل زدن و کم کم از اینور و اونور یاد میگیرید چطوری بنویسید.. استاد هم کمکتون میکنه.
    دیده شده حتی خود استاد به دانشجو پروپوزال داده..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. کدوم دانشگاه ها در استرالیا بیشتر معدل محور هستند؟ میشه لطفا اسامی چند تا رو بگید. ممنونم. و اینکه ایا بدون مقاله ای اس ای میشه امیدی به گرفتن پذیرش با فاند در استرالیا داشت یا نه؟

Junior Member

بستگي داره ساير موارد رزومه تون چطور باشه معدل ها مخصوصا، هر چيزي ممكنه اما بعضي از دانشگاههاي استراليا بدون مقاله تقريبا شانس بورس شدن زير ٥ درصد هست ولي بعضي ديگه ممكنه شانس باشه
    دانشگاه هايي كه مقاله براشون أهميت داره: موناش، ادلايد، كويينزلند، فليندرز، مككواري، تا حدي استرالياي غربي
    دانشگاه هايي كه معدل محور ترن: سيدني، UNSW, نيوكاسل، تا حدي ملبورن
    بقيه دانشگاه ها مابين اينا هستن ، البته اينا بر أساس تجربيات سال هاي قبل هست

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام دوستان. کدوم دانشگاه ها در استرالیا بیشتر معدل محور هستند؟ میشه لطفا اسامی چند تا رو بگید. ممنونم. و اینکه ایا بدون مقاله ای اس ای میشه امیدی به گرفتن پذیرش با فاند در استرالیا داشت یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)