صفحه 123 از 158 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    من جاهای مختلفی اپلای کردم استرالیا و چون برای فاند هم اپلای کردم اکثرا جواب ادمیشن رو هم نگه داشتن تا با هم اعلام بکنن به غیر از 2-3 جا که هفته قبل جوابشون اومد. الان سوال من اینه که من به غیر از یه جا هیچ جای دیگه مصاحبه نکردم. اینکه تا یه ماه دیگه جوابا میاد و هیچ جایی از من نمی خواد باهاشون مصاحبه کنم می تونه نشونه بدی باشه؟ اصلا امکانش هست که به من پذیرش و فاند هم بدن بدون مصاحبه؟
    میشه بگید چه دانشگاههایی اپلای کردید و کدوم مصاحبه داشت؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام یه سوال: میشه یک پذیرش conditional (مشروط) یکی از دانشگاه گروه 8 استرالیا را دوبار دیفر کرد؟ تا شرایط گرفتن بورس و پذیرش غیر مشروط (uncontional) فراهم بشه...

پذیرش مشروط رو نمیشه دیفر کرد چون اصلا هنوز به شما تعلق نگرفته که دیفر کنید و وقتی بهتون تعلق میگیره که اکسپت کنید و برای اکسپت هم باید شرایط مورد نظرشون رو فراهم کنید. لذا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiia11219 نمایش پست ها
    سلام یه سوال: میشه یک پذیرش conditional (مشروط) یکی از دانشگاه گروه 8 استرالیا را دوبار دیفر کرد؟ تا شرایط گرفتن بورس و پذیرش غیر مشروط (uncontional) فراهم بشه...

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان یکسری از دانشگاه ها وقتی موقع apply online میزنی از ایران میگه باید از طریق agent اقدام کنی، آیا راه دیگه ای هست؟ مثلا از طریق استاد؟ ممنون
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering

دوستان آیا کسی بوده بدون فاند برای استرالیا اقدام کنه؟ آیا امکان ویزا گرفتن با این شرایط وجود داره؟

بله دوست من. با پول شهریه همه کار میشه کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط sarabioeng نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی بوده بدون فاند برای استرالیا اقدام کنه؟ آیا امکان ویزا گرفتن با این شرایط وجود داره؟

من تا حالا ندیدم. اکثرا توصیه میکنند. کدوم دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    دوستان یکسری از دانشگاه ها وقتی موقع apply online میزنی از ایران میگه باید از طریق agent اقدام کنی، آیا راه دیگه ای هست؟ مثلا از طریق استاد؟ ممنون

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    من تا حالا ندیدم. اکثرا توصیه میکنند. کدوم دانشگاه؟
    یادم نیست چون برای چند تا دانشگاه می خواستم اپلای کنم. تا زدم ایران کلا از اون صفحه اومد بیرون نوشت از طریق agent اقدام کن. الان وقت خوبی هست برای ارسال ایمیل به استاد دراسترالیا؟
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان، کسی در مورد این call for applicants دانشگاه UNSW اطلاعی داره؟ من می خوام برای دانشکده اقتصاد اپلای کنم ولی واقعا متوجه نمیشم دقیقا از کجا باید شروع کنم. خیلی هم کم وقت داره، فقط تا 11 نوامبر. اگه کسی در جریان هست واقعا ممنون میشم اگه یه پیام به من بده یا همین جا اعلام کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yadolahi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان، کسی در مورد این call for applicants دانشگاه UNSW اطلاعی داره؟ من می خوام برای دانشکده اقتصاد اپلای کنم ولی واقعا متوجه نمیشم دقیقا از کجا باید شروع کنم. خیلی هم کم وقت داره، فقط تا 11 نوامبر. اگه کسی در جریان هست واقعا ممنون میشم اگه یه پیام به من بده یا همین جا اعلام کنه
    این اطلاعیه فقط مربوط به دانشکده اقتصاده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)