صفحه 158 از 158 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,574 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام و عض ادب
    برای ویزای تخصیلی آیا باید کل شهریه یک سال رو موقع اپلای کردن وازیز کنیم یا یک ترم رو؟ و اگر ویزا نشیم با توجه به شرایط کرونا آیا شهریه رو بع ما برمی گردونن؟
    اصلا میشه شهریه روبعد از ویزا شدن واریز کرد؟ من تاپیکی پید ا نکردم که روند رو توضیح بده

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام وقت بخیر من واقعا بین امریکا استرالیا و کانادا و نیوزلند موندم واسه ادامه تحصیل مستر کسی هست منو راهنمایی کنه؟ایلتس 6.5 اکادمیک دارم و لیسانس مدیریت بازرگانی دانشیگاه ازاد با معدل 18.5
    این 3 تا کشور چه فرقی با هم دارن واسه تحصیل؟کدوم راحت تر پذیرش میدن کدوم راحت تر ویزا میدن؟کدوم دانشگاه هاشون راحت تر فاند میده؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شرایط الان به شکلی شده که من فکر میکنم باید دایره انتخابهایتان را وسیع تر کنید. از پذیرش گذشته ویزا مسایل خودش را دارد. هر سه این کشورها در حال حاضر شرایط بسیار مشکلی برای ویزا دارند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramn68 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من واقعا بین امریکا استرالیا و کانادا و نیوزلند موندم واسه ادامه تحصیل مستر کسی هست منو راهنمایی کنه؟ایلتس 6.5 اکادمیک دارم و لیسانس مدیریت بازرگانی دانشیگاه ازاد با معدل 18.5
    این 3 تا کشور چه فرقی با هم دارن واسه تحصیل؟کدوم راحت تر پذیرش میدن کدوم راحت تر ویزا میدن؟کدوم دانشگاه هاشون راحت تر فاند میده؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام به همه دوستان
    دو سوال در مورد phD استرالیا دارم
    1- بعد از گرفتن پذیرش و تسکولارشیپ، اگر به استرالیا بیاییم ، این امکام وجود دارد که بعد از مدتی مانند یک یا دوسال دکترا رو به مستر تغییر دهیم و مدرک مستر بگیریم؟ (در کانادا گویا این امکان وجود داره)
    2- من خاطرم هست چند سال قبل دوستی میگفت یک سری از بچه های دکترا در استرالیا کار پیدا میکنن و انصراف میدن از دکترا. سوالم اینه که بعد از گرفتن پذیرش و شروع دکترا، این امکان وجود داره که دنبال کار تمام وقت بگردیم و کار پیدا کنیم و از دکترا انصراف بدهیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)