صفحه 95 از 158 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان ، کسی لیست ژورنال های و کنفرانس های ERA ی 2015 رو داره؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    سلام دوستان ، کسی لیست ژورنال های و کنفرانس های ERA ی 2015 رو داره؟!
    بله من لیستشو دارم ایمیلتونو بفرستید برام، البته بصورت پیام شخصی بفرست ایمیلتو تا براتون ایمیلش کنم، البته 2012 هست، شرمنده، 2015 شو از خود دانشگاه لیستشو بگیر دارن احتمالا
    ویرایش توسط amiirali : March 5th, 2015 در ساعت 07:50 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ص

سلام. من میخوام برا سال 2016 برا یکی از دانشگاههای استرالیا اپلای کنم با رزومه. معدل کارشناسی 15/60 از دانشگاه تهران. معدل ارشد با معدل 17/62 از دانشگاه تربیت مدرس. یه مقاله ISI و یه مقاله علمی پژوهشی خارجی بدون IF. یه مقاله همایشی بین المللی و 3 مقاله همایشی ملی. البته یه ثبت اختراع هم دارم که موضوعش با تز ارشدم فرق داره و نفر دوم هستم. الانم دارم برا زبان میخونم.
    1- به نطر شما شانسی برا اپلای دارم؟
    2- مراحل ورود به یکی از دانشگاههای استرالیا چگونه هست؟
    3- با توجه به اینکه میخوام برای سال 2016 در انجا تحصیل کنم چه زمانی با استاد مکاتبه کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط zahnowr نمایش پست ها
    سلام. من میخوام برا سال 2016 برا یکی از دانشگاههای استرالیا اپلای کنم با رزومه. معدل کارشناسی 15/60 از دانشگاه تهران. معدل ارشد با معدل 17/62 از دانشگاه تربیت مدرس. یه مقاله ISI و یه مقاله علمی پژوهشی خارجی بدون IF. یه مقاله همایشی بین المللی و 3 مقاله همایشی ملی. البته یه ثبت اختراع هم دارم که موضوعش با تز ارشدم فرق داره و نفر دوم هستم. الانم دارم برا زبان میخونم.
    1- به نطر شما شانسی برا اپلای دارم؟
    2- مراحل ورود به یکی از دانشگاههای استرالیا چگونه هست؟
    3- با توجه به اینکه میخوام برای سال 2016 در انجا تحصیل کنم چه زمانی با استاد مکاتبه کنم؟
    دانشکده به دانشکده تعداد بورسشون فرق داره، رشتتون نمیدونم چقدر تو استرالیا اهمیت داره، چراکه اونا همه گرایش هارو به یه اندازه بهش بورس تعلق نمیدن، اما از اینا گذشته شما با 2 تا ISI دیگه برای همه دانشگاه ها شانس خوبی دارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ص

ممنون. از راهنماییتون. رشته من صنایع چوب و کاغذ هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم online application برای دانشگاه The university of Sydney پر میکنم. یک قسمتش نوشته Provide a short statement outlining your research plans . از دوستان کسی می‌تواند من را در رابطه با پر کردن این قسمت راهنمایی کند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ص

سلام. من میتونم از راهنمایی شما استفاده کنم؟ مگه دانشگاه سیدنی الان apply میکنه؟

سلام دوستان، به کمکتون احتیاج دارم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. راستش من از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش گرفتم و برام آفر لترم رو فرستادن اما کاندیشنال. چون میگن باید مدارک ترجمه شده رسمی رو بفرستی. من ترجمه رسمی مدارک لیسانس و ارشدم رو فرستادم اما میگن این مدارک باید با یکی از این ارگان ها تایید بشن.

Australian Overseas Diplomatic Mission
    UTS Authorised Representative or Agent
    Public Notary Office
    the Administration of the Institution which issued the relevant document

من باز با دانشگاه تماس گرفتم و گفتم که ترجمه مدارک رسمی بوده و مهر وزارت امور خارجه و قوه قضاییه رو داره، اما گفت که نه اینجوری قبول نیست. اولاً که خیلی برام عجیبه که این دانشگاه در این مرحله و برای صدور سی او ای ازم اصل مدارک و تازه اون هم تایید شدش رو میخوان. ثانیاً اینکه من اصلاً نمیدونم این چهار تا ارگان چی هستن . اگه کسی تجربه مشابه داشته ممنون میشم راهنماییم کنه، چون واقعاً الان استرس زمان رو دارم و نمیخوام الکی زمان رو از دست بدم.
    آیا منظورشون از گزیه اول همون سفارت استرالیاست؟، اگه آره، خوب استرالیا که سفارت فعال توی ایران نداره، یا داره شاید من نمیدونم؟، گزینه های دیگه چی هستن؟

بازم ممنونم بابت راهنمایی هاتون دوستای گلم

پاینده باشید ان شاءالله

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بده ناتی ترجمه کنه... بگو ناتی هم قبول داره همه استرالیا... شاید ترجمه هات قدیمی بوده مهرهات فرق داشته با بقیه بچه هایی که از ایران فرستاده بودن... دارالترجمه ناتی را بزن تو گوگل
    نقل قول نوشته اصلی توسط mani.koohsar نمایش پست ها
    سلام دوستان، به کمکتون احتیاج دارم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. راستش من از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش گرفتم و برام آفر لترم رو فرستادن اما کاندیشنال. چون میگن باید مدارک ترجمه شده رسمی رو بفرستی. من ترجمه رسمی مدارک لیسانس و ارشدم رو فرستادم اما میگن این مدارک باید با یکی از این ارگان ها تایید بشن.

Australian Overseas Diplomatic Mission
    UTS Authorised Representative or Agent
    Public Notary Office
    the Administration of the Institution which issued the relevant document

من باز با دانشگاه تماس گرفتم و گفتم که ترجمه مدارک رسمی بوده و مهر وزارت امور خارجه و قوه قضاییه رو داره، اما گفت که نه اینجوری قبول نیست. اولاً که خیلی برام عجیبه که این دانشگاه در این مرحله و برای صدور سی او ای ازم اصل مدارک و تازه اون هم تایید شدش رو میخوان. ثانیاً اینکه من اصلاً نمیدونم این چهار تا ارگان چی هستن . اگه کسی تجربه مشابه داشته ممنون میشم راهنماییم کنه، چون واقعاً الان استرس زمان رو دارم و نمیخوام الکی زمان رو از دست بدم.
    آیا منظورشون از گزیه اول همون سفارت استرالیاست؟، اگه آره، خوب استرالیا که سفارت فعال توی ایران نداره، یا داره شاید من نمیدونم؟، گزینه های دیگه چی هستن؟

بازم ممنونم بابت راهنمایی هاتون دوستای گلم

پاینده باشید ان شاءالله

Junior Member

سلام دوستان، واسه دانشگاه سیدنی اقدام کردم استادم معلوم شده باهام مصاحبه هم داشتن، بمن گفتن که اسکولارشیپ مشخص کنم سه تا لینک دادن از کجا بدونم که باید چی انتخاب کنم؟ مرسی کمک کنید.
    https://aei.gov.au/scholarships-and-...s/default.aspx

http://www.slb.com/about/foundation.aspx

http://sydney.edu.au/scholarships/pr...larships.shtml

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)