صفحه 70 از 158 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام ببخشید ی سوال
    من لیسانس علوم ازمایشگاهی هستم میخام دندانپزشکی اونجا بخونم این مدرکم معدل سازی میشه یا باید از صفر شروع کنم؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام
    ميخواستم بدونم اين فورم EOI چي هست؟
    من تا حالا چند جايي كه اپلاي كردم ( deakin, newcastle, murdoch, ecu( ازم همچين فرمي نخواستن. ايا بايد خودم ازشون ميخواستم؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط saidm نمایش پست ها
    سلام ببخشید ی سوال
    من لیسانس علوم ازمایشگاهی هستم میخام دندانپزشکی اونجا بخونم این مدرکم معدل سازی میشه یا باید از صفر شروع کنم؟؟
    برا رشته های پزشکی سخت می گیرن، و محتملا باید از اول شروع کنید
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش یا فاند از کجا باید شروع کنیم؟رشته ژنتیک پزشکی احتمال بورس شدن ارشد در استرالیا چقدر هست؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidas نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش یا فاند از کجا باید شروع کنیم؟رشته ژنتیک پزشکی احتمال بورس شدن ارشد در استرالیا چقدر هست؟
    در ارشد تقریبا ناممکنه، مگر با رزومه ی درخشان و مقاله و معدل بسیار بالا
    باید استاد مرتبط با علایق و کارتون پیدا کنید، در مرحله اول
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    با سلام
    ميخواستم بدونم اين فورم EOI چي هست؟
    من تا حالا چند جايي كه اپلاي كردم ( deakin, newcastle, murdoch, ecu( ازم همچين فرمي نخواستن. ايا بايد خودم ازشون ميخواستم؟
    فرم EOI فرم Expression of interest هست که مربوط به دانشگاه مناش هستش. اگه بخواین اپلای کنید براش باید اون فرم رو پر کنید و توسط استادتون امضا بشه و به عنوان invitation to apply در اپلیشنتون اپلود کنید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام اقای h-solimanineja
    اگر امکانش هست بگید معدل (لیسانس و ارشد) و رشته وتعداد مقالات شما چی بوده ؟ ببینیم چقدر شانس داریم...
    مرسی
    ویرایش توسط hamed_golden7 : September 17th, 2014 در ساعت 10:48 AM

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام اقای h-solimanineja
    اگر امکانش هست بگید معدل (لیسانس و ارشد) و رشته وتعداد مقالات شما چی بوده ؟ ببینیم چقدر شانس داریم...
    مرسی
    سلام حامد
    معدل من تو ارشد 17.60 ازSBU، و لیسانسم 14 بود از IUT، رشتمم لیسانس فیزیک و فوق: فوتونیک بود، مقاله هم 1 ISI و 2تا international conference و 4تا داخلی بود، (اینو هم بگم که دادن مقاله در رشته ما واقعا دشواره)
    تعداد زیادی هم پروژه تحقیقاتی داشتم و یه سری فعالیت های موجه علمی-دانشجویی در سطح ملی که تو cv نوشتم و به نظرم بی تاثیر نبوده

اینو هم بگم یکی که پذیرش گرفته معیار نمیشه، ترم به ترم، رشته به رشته متفاوته، و کلی متغیر توش تاثیر داره، که بخوام بگیم چند صفحه می شه و خودتم خیلیاشو می دونی
    امید ک شما و چندتا دیگه از بچه ها که فعالید،به زودی کاراتون درس شه و هم دانشگاهی شیم
    آدمی به امید زنده است!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دانشگاه ارشدت کجا بوده؟ امریکا؟

منم ارشد IUT بودم... والا زمینه کاری من رو تعداد محدودی از دانشگا های استرالیا دارن که مهترین اونا دیکین هستش و دانشگاه ها ی ملبورن و سیدنی و موناش نداشتن........ من اگر ویزای بلژیکم بیاد میرم اونجا و زیاد تمایلی به تغییر فیلد ندارم.... ضمن اینکه استرالیا بازار کار زیاد جالبی در مورد رشته ما نداره ! این را زیاد سرچ کردم... مثلا کارخانه های خودرو سازیش را کلا جم کردن !!!!

ولی کل داستان اینه که مقاله باید زیاد داشته باشی برای رشته های مهندسی وگرنه معدل بالای 17 18 میخواند و اونم دیگه شانس بالایی نداری...نتایج پذیرش همین سایت و ایمیل ها و اسکایپ هایی که داشتم اینو میگه

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام حامد
    معدل من تو ارشد 17.60 ازSBU، و لیسانسم 14 بود از IUT، رشتمم لیسانس فیزیک و فوق: فوتونیک بود، مقاله هم 1 ISI و 2تا international conference و 4تا داخلی بود، (اینو هم بگم که دادن مقاله در رشته ما واقعا دشواره)
    تعداد زیادی هم پروژه تحقیقاتی داشتم و یه سری فعالیت های موجه علمی-دانشجویی در سطح ملی که تو cv نوشتم و به نظرم بی تاثیر نبوده

اینو هم بگم یکی که پذیرش گرفته معیار نمیشه، ترم به ترم، رشته به رشته متفاوته، و کلی متغیر توش تاثیر داره، که بخوام بگیم چند صفحه می شه و خودتم خیلیاشو می دونی
    امید ک شما و چندتا دیگه از بچه ها که فعالید،به زودی کاراتون درس شه و هم دانشگاهی شیم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    منم ارشد IUT بودم... والا زمینه کاری من رو تعداد محدودی از دانشگا های استرالیا دارن که مهترین اونا دیکین هستش و دانشگاه ها ی ملبورن و سیدنی و موناش نداشتن........ من اگر ویزای بلژیکم بیاد میرم اونجا و زیاد تمایلی به تغییر فیلد ندارم.... ضمن اینکه استرالیا بازار کار زیاد جالبی در مورد رشته ما نداره ! این را زیاد سرچ کردم... مثلا کارخانه های خودرو سازیش را کلا جم کردن !!!!
    دانشگاه ارشدت کجا بوده؟ امریکا؟
    ولی کل داستان اینه که مقاله باید زیاد داشته باشی برای رشته های مهندسی وگرنه معدل بالای 17 18 میخواند و اونم دیگه شانس بالایی نداری...نتایج پذیرش همین سایت و ایمیل ها و اسکایپ هایی که داشتم اینو میگه
    shahid Beheshti Univ
    اره، بعدشم مهمه، اما باز بیشتر تحقیق کن
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)