صفحه 139 از 158 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    1- فکر کنم که باید یه توضیحی در مورد نوع مدرک و تعداد واحدهایی که پاس کردین بدین.
    2- ز طریق این سایت معدلتون رو تبدیل کنین و به طور تقریبی گزینه مدنظرتون رو انتخاب کنین. https://en.wikipedia.org/wiki/Academ...g_in_Australia
    3- اگر ارشدتون پژوهش محور بود، By research بزنین وگرنه همون Master by Coursework که 25% واحدهاتون با احتساب پایان نامه و پروژه پژوهشی هستند.
    4- اگر توی کشور انگلیسی زبان درس خوندین جواب بله هست وگرنه که نه.

بگین برای کدوم دانشگاه هست که دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن.
    ممنون و سپاس فراوان
    دانشگاه UTS هست

پس برای کارشناسی ارشد باید بزنم "Master by Coursework" درسته؟
    برای لیسانس رو متوجه منظورتون نشدم؟ میشه بیشتر توضیح بدین....

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mn نمایش پست ها
    ممنون و سپاس فراوان
    دانشگاه UTS هست

پس برای کارشناسی ارشد باید بزنم "Master by Coursework" درسته؟
    برای لیسانس رو متوجه منظورتون نشدم؟ میشه بیشتر توضیح بدین....
    خواهش می کنم. مستر با کورس هست. برای معدل کارشناسی، روش خیلی ساده هست طوری که معدلتون رو ضرب در پنج کنین، بعد از توی سایتی که گفتم تطبیق بدین. خودشون اگر موردی بود بهتون میگن. بهتر هم این هست که Graduate office سوال کنین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    متاسفانه جواب ویزای آمریکای من دیروز اومد و بعد از حدود سه ماه تو کلیرنس، ریجکت شدم...به هر حال من می خوام برای استرالیا شروع کنم به درخواست پذریش در رشته عمران-PhD-تو سایتای دانشگاهای استرالیا که میرم اصلا شبیه آمریکا فکالتی ها خیلی خوب مشخص نیستن....برای آمریکا به شخصه با اساتید وارد مذاکره می شدم و بعد اپلای می کردم ممنون میشم توضیح بدین برای استرالیا شرایط به چه صورته و روند در خواست پذریش چطوری هست
    ممنون از وقتیکه میذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    خواهش می کنم. مستر با کورس هست. برای معدل کارشناسی، روش خیلی ساده هست طوری که معدلتون رو ضرب در پنج کنین، بعد از توی سایتی که گفتم تطبیق بدین. خودشون اگر موردی بود بهتون میگن. بهتر هم این هست که Graduate office سوال کنین.
    باز هم ممنون

ولی فکر کنم سوال بنده رو اشتباه متوجه شدید. در کامنت صفحه قبل، من پرسیدم که کارشناسی "معادل" چی میشه نه "معدل"!
    منظورم این بود دوره 4 ساله کارشناسی ایران معادل Bachelors with honors میشه یا Bachelors ؟ چون ظاهرا هر کدوم مفهوم خاصی دارن....

Junior Member

سلام دوستان
    من ی سری سوال درمورد پذیرش تو دانشگاه های استرالیا در رشته business-finance دارم اگه کسی لطف کنه و جواب بده ممنون میشم.
    پارسال برای امریکا اقدام کردم ک متاسفانه نشد.
    من کارشناسی ارشد از دانشگاه شاهرود در رشته MBA بامعدل 19.32 دارم
    و لیسانسم مهندسی برق از دانشگاه ازاد با معدل 19.06
    دوتا مقاله فارسی دارم
    و تافلم 91 - جی ار ای 307(البته شنیدم جی ار ای برای اپلای در استرالیا بی تاثیر هست)
    بهترین دانشگاه های ک میتونم اقدام کنم به چه صورت هست.
    مراحل گرفتن فاند و پذیرش که متوجه شدم متفاوت هست با امریکا، اگه میشه ی مقدار توضیح بدین.
    و اینکه تافلم رو تکرار کنم یا مقاله بدم و حتما هم فول فاند میخوام چون نمیتونم بدون فاند برم
    و اگه کسی راجه به agent های استرالیا درایران و سازوکارشون خبر داره ممنونم توضیح مختصری بده
    ببخشید طولانی شد

Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mn نمایش پست ها
    باز هم ممنون

ولی فکر کنم سوال بنده رو اشتباه متوجه شدید. در کامنت صفحه قبل، من پرسیدم که کارشناسی "معادل" چی میشه نه "معدل"!
    منظورم این بود دوره 4 ساله کارشناسی ایران معادل Bachelors with honors میشه یا Bachelors ؟ چون ظاهرا هر کدوم مفهوم خاصی دارن....
    دوره کارشناسی که ما در ایران داریم معادل Bachelor's Degree هستش.
    در مورد Honors هم به این صورت هست که بعد از چهار سال کارشناسی، چنانچه معدل فرد بالا باشه، یک دوره اضافه بر این چهار سال رو می گذرونه که شامل واحدهای درسی اضافه و همچنین تحقیق، معمولا پایان نامه، هستش.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، لینک زیر رو ببینید که بسیار عالی و مختصر طبقه بندی ها رو توضیح داده:

http://www.graduatecareers.com.au/ca...graduatestudy/

Junior Member

سلام
    دوستان آیا دانشگاهی در استرالیا هست ک مثل اروپا برای مقطع دکترا پوزیشن معرفی کنه؟؟ یعنی دانشجوی دکتراش مث کارمند باشه و پول بگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mech @SUT

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان بنظرتون با این شرایط امکان پذیرش دکترا با فاند هست؟
    رشته تحصیلی: مکانیک ( کنترل - دینامیک)
    معدل لیسانس 14.55
    معدل ارشد 18( بدون نمره تز)
    دانشگاه محل تحصیل: شریف
    تعداد مقالات ژورنالی: 2 ISC به زبان انگلیسی
    تعداد مقالات کنفرانسی: 5
    1 ثبت اختراع
    نمره تافل : 105

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

سیستم رتبه بندی (سکشن بندی) دانشگاه های ایران توسط استرالیا به چه نحو است؟ لیست دانشگاه ها و لینک مربوطه را کجا می توانیم پیدا کنیم؟

با تشکر

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه دولتی شهرستان + مهندسی معماری + 18.31، شش ترم آخر 19 به بالا
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه دولتی شهرستان + معماری انرژی + 19.08
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) :ندارم ، اما حدودا تافل :100
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ندارم اما حدودا 310
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : یک مقاله isi با if :1.8 اما نویسنده سوم هستم . و سه کنفرانس
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : تدریس 1 سال
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش : دانشگاههای استرالیا با رنک متوسط و نسبتا خوب / فول فاند میخوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)