صفحه 75 از 158 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز همه دارن راست میگن. کیس به کیس فرق میکنه. این که ریجکت میکنن فقط به خاطر ایرانی بودن نیست...به خاطر رشته و مخصوصا پروپوزال هست...برخی موارد هم خیلی شانسیه
    شما تلاشتو بکن برای دانشگاهی که استاد پیدا کردی با هر رزومه ای هم که داری اپلی کن...اصلا قابل پیش بینی نیست..ممکنه کسی با یک رزومه خوب ریجکت بشه و کسی ضعیف تر (از لحاظ ما) بورس بگیره...این قدر عوامل مختلف که دست ما هم نیست تاثیر گذاره که فقط اسمش رو میشه گذاشت شانس
    ايراني بودن تنها دليل بر ريجكت نيست، اما يكي از عوامل اصلي افزايش احتمال ريجكت هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان ترم اصلی در استراليا کدام ترم است؟
    يعنی شانس پذيرش در کدام ترم توسط دانشگاه ها بيشتر است؟
    ممنون

Semester 1 (March) or Semester 2 (July)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    دوستان ترم اصلی در استراليا کدام ترم است؟
    يعنی شانس پذيرش در کدام ترم توسط دانشگاه ها بيشتر است؟
    ممنون

Semester 1 (March) or Semester 2 (July)
    دانشگاههای گروه هشت حدود 3 ترم پذیرش میکنند و زیاد فرقی برای ترم ها در پذیرش قائل نیستند.
    دانشگاههای دیگه میشه گفت ترم اصلی اونها ترم مارچ هستش که ددلاین پذیرش و بورس اونها از آگوست تا اکتبر هستش

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من میخوام واسه استرالیا اپلای کنم اما با توجه به معدل پایین در دوره لیسانس و ارشد شانسی واسه پذیرش از دانشگاه هایی که معدل محور هستند ندارم. ممکنه دانشگاه های پژوهش محور استرالیا رو بهم معرفی کنید؟
    لیسانس عمران با معدل 14.5
    ارشد سازه با معدل 15.2
    7 8 تا کنفرانس بین المللی و داخلی
    5تا مقاله ISI در الزویر و تیلور

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1988ss نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من میخوام واسه استرالیا اپلای کنم اما با توجه به معدل پایین در دوره لیسانس و ارشد شانسی واسه پذیرش از دانشگاه هایی که معدل محور هستند ندارم. ممکنه دانشگاه های پژوهش محور استرالیا رو بهم معرفی کنید؟
    لیسانس عمران با معدل 14.5
    ارشد سازه با معدل 15.2
    7 8 تا کنفرانس بین المللی و داخلی
    5تا مقاله ISI در الزویر و تیلور
    Hi
    plz refer to this
    this will be removed very soon... plz ask u r question in one place
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

سلام، خیلی ممنون میشم از کمک دوستان، من بیشتر از دو ماه قبل واسه دانشگاه griffith اپلای کردم ،phd, گفتن قراره نتایج پذیرش همراه با بورس december مشخص بشه ، از طرفی به خاطر ایرانی بودن گفتن شما شامل تاخیر می شید، من سوال ام از دوستانی که تجربه دارن این هستش که با این حساب کی نتیجه اپلای من مشخص میشه؟؟؟ ممنون، جواب این سوال برام خیلی مهمه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2013ok نمایش پست ها
    سلام، خیلی ممنون میشم از کمک دوستان، من بیشتر از دو ماه قبل واسه دانشگاه griffith اپلای کردم ،phd, گفتن قراره نتایج پذیرش همراه با بورس december مشخص بشه ، از طرفی به خاطر ایرانی بودن گفتن شما شامل تاخیر می شید، من سوال ام از دوستانی که تجربه دارن این هستش که با این حساب کی نتیجه اپلای من مشخص میشه؟؟؟ ممنون، جواب این سوال برام خیلی مهمه
    Hi
    Hopefully Feb or more
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    Hopefully Feb or more
    Thanks, is it possible to expedite this process, this is very late for me, because I will be in Sarbazi at Feb

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2013ok نمایش پست ها
    Thanks, is it possible to expedite this process, this is very late for me, because I will be in Sarbazi at Feb
    Hi
    and don't worry about millitary service ...because if you admitted to each university in.out side of Iran there is a law that insists on you can hold u r military service for that reason and u will be able to participate to the education program
    آدمی به امید زنده است!

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

سلام

برای استرالیا الان میشه اقدام کرد؟ از کجا میشه شروع کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)