صفحه 77 از 158 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    دوستان من واسه یک دانشگاه ( دانشگاه سیدنی) از 4 تا استاد جواب گرفتم ( 3 تا مهندسی مکانیک یکی مهندسی شیمی) همه گفتن پروپوزال بنویس اقدام کن. می خواستم ببینم می شه تو یک دانشگاه می شه واسه چند تا استاد اقدام کرد؟ به نظرم منطقی نباشه واسه سه تا استاد مکانیک اقدام کنم. می شه واسه بورسیه تو دو تا دانشکده مختلف اقدام کنم؟ کسی سیاست های این دانشگاه رو می دونه؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.
    Hi
    it's not appropriate to have three supervisors and applying through them.... Pick one ...the best one and go ahead!,, p
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hi
    it's not appropriate to have three supervisors and applying through them.... Pick one ...the best one and go ahead!,, p
    می تونم یکی واسه مهندسی مکانیک و یکی واسه مهندسی شیمی اقدام کنم؟ تو کانادا میدونم مثلا واسه مک گیل می شه واسه دو تو رشته اقدام کرد؟ ولی تو سیدنی نمی دونم. تو سایتشم گشتم. پیدا نکردم. ممنون می شم راهنماییم کنی.
    mamrez

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

می تونم یکی واسه مهندسی مکانیک و یکی واسه مهندسی شیمی اقدام کنم؟ تو کانادا میدونم مثلا واسه مک گیل می شه واسه دو تو رشته اقدام کرد؟ ولی تو سیدنی نمی دونم. تو سایتشم گشتم. پیدا نکردم. ممنون می شم راهنماییم کنی.
    توی استرالیا بعید میدونم بشه. من همچین ایده ای رو میخواستم واسه دیکین پیاده کنم و کلی پرس و جو کردم از مسئولین دانشگاه و درنهایت گفتند نمیشه. شما هم بهترین راه اینه که از خود بخش اینترنشنال سوال کنید که ایا میشه همزمان برای بورس دو دانشکده مختلف با دو استاد مختلف اپلای کرد یا نه. نتیجه اش رو هم بزارین اینجا.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    توی استرالیا بعید میدونم بشه. من همچین ایده ای رو میخواستم واسه دیکین پیاده کنم و کلی پرس و جو کردم از مسئولین دانشگاه و درنهایت گفتند نمیشه. شما هم بهترین راه اینه که از خود بخش اینترنشنال سوال کنید که ایا میشه همزمان برای بورس دو دانشکده مختلف با دو استاد مختلف اپلای کرد یا نه. نتیجه اش رو هم بزارین اینجا.
    Hi
    it's not illegal ...but seems unusual
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام

من برای دپارتمان ریاضی و بیزنس اسکوله ملبورن همزمان و به صورت مجزا اپلای کردم و مشکلی هم نداشتم.

حتی آفیسرِ گرجوت اسکول ازم پرسید که میخوای ریکامندیشنای اون یکی اپلیکیشنتو واسه اینم بزارم!

البته احتمالا به سیاست های دانشگاه بستگی داشته باشه.

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

سلام دوستان
    من ترم سوم ارشد هستم و وقت زیادی برای در آوردن یه مدل کاربردی در طول ارشدم کردم و هنوز آماده نیست ولی در صورت آماده شدن می دونم که ارزش زیادی خواهد داشت و با توجه به اینکه آماده شدن و چاپ شدنش زمانبر هست و از طرفی آیلتسم یه سال دیگه بیشتر اعتبار نداره و نمی تونم منتظر بمونم، به نظرتون اینو چطوری توی ایمیل هام واسه پیدا کردن سوپروایزر ذکر کنم ؟؟ در ضمن فرمت ایمیل مناسب واسه پیدا کردن سوپروایزر چطور هست ؟؟
    مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamia نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم سوم ارشد هستم و وقت زیادی برای در آوردن یه مدل کاربردی در طول ارشدم کردم و هنوز آماده نیست ولی در صورت آماده شدن می دونم که ارزش زیادی خواهد داشت و با توجه به اینکه آماده شدن و چاپ شدنش زمانبر هست و از طرفی آیلتسم یه سال دیگه بیشتر اعتبار نداره و نمی تونم منتظر بمونم، به نظرتون اینو چطوری توی ایمیل هام واسه پیدا کردن سوپروایزر ذکر کنم ؟؟ در ضمن فرمت ایمیل مناسب واسه پیدا کردن سوپروایزر چطور هست ؟؟
    مرسی
    دوست عزيز سوال شما تاپيك هاي مخصوص به خودش رو داره و توي هر كدوم مفصلا همه اين مونرد توضيح داده شده. در ضمن در كاور لتر اصلا نيازي نيست اين موارد رو بگيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    بهم جواب دادن. گفتن در هر ترم فقط می شه واسه یک استاد اقدام کرد. منم مکانیکه رو انتخاب می کنم که رشته خودمه.
    mamrez

سلام دوستان ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در مورد اسکولارشیپ های دانشگاه دیکین داره به من پاسخ بده. آیا راند دیگه ای هم دیکین داره؟ یا صرفا از فوریه تا جولای فقط می شه اپلای کرد برای اسکولارشیپ؟ ممنون از راهنمایی ها و پاسخ های مفیدتون

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در مورد اسکولارشیپ های دانشگاه دیکین داره به من پاسخ بده. آیا راند دیگه ای هم دیکین داره؟ یا صرفا از فوریه تا جولای فقط می شه اپلای کرد برای اسکولارشیپ؟ ممنون از راهنمایی ها و پاسخ های مفیدتون
    این دانشگاه فقط یک بار در سال راند اسکولارشیپ داره و ددلاین همون 31 جولای هر سال هست. موفق باشین.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)