صفحه 96 از 158 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من خیلی فروم رو بالا پایین کردم ولی جواب سئوالم رو نگرفتم. من سال اول ارشد رو دارم تموم می کنم و تابستان سال دیگه فارغ التحصیل می شم. چه زمانی باید برای اپلای اقدام کنم؟ آگوست امسال یا سال بعد؟
    من معدل لیسانسم البته خیلی پایینه. 15.8. ولی دانشگاه شریف بوده این جبران می کنه یا استرالیا به دانشگاه نگاه نمی کنند؟ رشتم هم کامپیوتره. معدل ارشدم البته مناسبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من می خوام برای رشته روانشناسی در استرالیا در مقطع دکترا اپلای کنم
    کسی خبر داره که چه دانشگاههایی اسکولارشیپ دارن تو رشته روانشناسی؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad48 نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی فروم رو بالا پایین کردم ولی جواب سئوالم رو نگرفتم. من سال اول ارشد رو دارم تموم می کنم و تابستان سال دیگه فارغ التحصیل می شم. چه زمانی باید برای اپلای اقدام کنم؟ آگوست امسال یا سال بعد؟
    من معدل لیسانسم البته خیلی پایینه. 15.8. ولی دانشگاه شریف بوده این جبران می کنه یا استرالیا به دانشگاه نگاه نمی کنند؟ رشتم هم کامپیوتره. معدل ارشدم البته مناسبه
    Hi
    it depends to your circumstances .. like military service your TOEFL etc.... but The most important thing is apply at APPROPRIATE time and not early . This means your CV is full enough and your are ready to do so
    Sharif has a great impact but your M.Sc is too important ... specially average in M.sc 17..5 and higher is always needed
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط fgolnoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای رشته روانشناسی در استرالیا در مقطع دکترا اپلای کنم
    کسی خبر داره که چه دانشگاههایی اسکولارشیپ دارن تو رشته روانشناسی؟
    ممنون
    Hi
    most of universities have... but be aware they have limited scholarships and so competitive .... take care of your IELTS it should be 7 overall or higher to scholarship
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

Hi
    it depends to your circumstances .. like military service your TOEFL etc.... but The most important thing is apply at APPROPRIATE time and not early . This means your CV is full enough and your are ready to do so
    Sharif has a great impact but your M.Sc is too important ... specially average in M.sc 17..5 and higher is always needed
    سلام خیلی ممنون از پاسختون. معدل ارشدم بالای 18 هست ولی ترم اول فقط گذشته.
    مقاله دو تا بیشتر ندارم یه کنفرانس یه ژورنال ولی اصلا نمی خوام صبر کنم و بعد از تموم شدن ارشد تازه اپلای کنم و در واقع علاقه دارم بدونم مثل آمریکا و کانادا که تقریبا آذر اپلای اش هست و بچه های آخر تابستون می رن استرالیا هم همینطور هست و بعد از دفاع سریع می تونی بری یا تازه باید کارهای اپلای رو شروع کنی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای گرفتن پذیرش برای مقطع master از دانشگاه uts استرالیا بدون فاند و با هزینه شخصی اقدام کردم. البته من در حال حاضر قصد اقدام برای مهاجرت را هم دارم که فعلا مدارکم در حال اسسمنت از Engineers Australia می باشد. البته در حین پرکردن فرم های پذیرش گزینه ای بود مبنی بر اینکه آیا برای مهاجرت اقدام کرده اید؟ که با توجه به اینکه هنوز EOI نکردم و هنوز پروندم lodge نشده این تیک را نزدم.
    هم اکنون بعد از 1 ماه از سابمیت مدارکم به دانشگاه و اپلای، ایمیل زیر رو دریافت کردم که خواهشمندم راهنمایی کنید.
    با تشکر

Dear Mr Mousavi,

UTS Application No: 171997
    Course Code: C04271
    Course: Master of Engineering - Civil Engineering
    Intake: Spring 2015
    I write with reference to your UTS application. In order for us to be able to assess the GTE and GS criteria we require you to provide us with details of what you wish to undertake the course at UTS and
    (how you plan to cover your expenses for the 1.5 years that you will spend in Australia. Ie Tuition plus living expenses ($18,500 per year
    You will need to outline your payment plan and also provide evidence to support your plan. Once we receive these documents we may refer you to one of our representatives in your country for assessment. Based on the outcome of that assessment we will be able to advise you if we are able to proceed with your application
    Please forward the requested documentation to us as soon as possible

If you need any further details please do not hesitate to contact reps@uts.edu.au.

Should you have further queries or concerns, please do not hesitate to contact UTS International.

Yours sincerely,
    Joey Dang

Junior Member

دوستان برای پذیرش گرفتن در مقطع لیسانس چه مدارکی لازمه. برای این مقطع بورسی تعلق میگیره و اگر نه فکر میکنید شهریه ها نسبتا به چه صورتیه. من دیپلم ریاضی فیزیک دارم با معدل 17/5 و پیش دانشگاهی معدل 14/5. تافل هم میتونم 90 بگیرم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام

دوستان كسي اطلاع داره معدل 5.25 در سيستم استراليا چه معدلي از 20 ميشه؟ با توجه به اين كه مثلا numeric value 7 رو معادل %mark range 80-100 درصد در نظر گرفتن.

با تشكر

در مورد تاثیر معدل لیسانس در شانس گرفتن بورس سوال داشتم.

معدل لیسانس من 14 (عمران-علم و صنعت) ولی فوق لیسانس 19.5 (عمران-پلی تکنیک میلان) و یک مقاله isi و ترجمه و تالیف کتاب (که نمیدونم تاثیر گذار هست تو بورس یا نه)
    یک استاد در سیدنی در جواب ازم ریزنمرات لیسانس خواسته و گفته که معدل باید حداقل 75 درصد باشه تا بتونم برای بورس اقدام کنم
    این که معدل لیسانس باید حداقل 75 درصد باشه آیا الزام هست و یا فقط تاثیر گذاره و با توجه به تجربه این استاد میخواسته مطمئن باشه که من بورس میگیرم؟
    دقیقا اینطور نوشته:
    There are several criteria to be eligible for scholarship. For instance, your GPA of bachelor degree should be above 75%.
    It will be great if you please provide me a copy of your bachelor degree’s transcript. Accordingly, I will be able to assess your chance to secure a scholarship.

آیا همه دانشگاه ها شرایط یکسانی دارند برای رتبه بندی بورس؟ اگر اشتباه نکنم دانشگاه ملبورن فقط معدل فوق لیسانس را در نظر میگیره (اگر غیر از این است لطفا راهنمایی کنید)
    ممنون و همگی موفق باشید

Junior Member

یکی از دوستانم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور. اجه بخواد توی استرالیا تحصیل کنه حتما باید همین رشته رو ادامه بده یا میتونه رشته دیگه ای رو اقدام کنه براش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)