صفحه 99 از 158 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سفارت نامه نمیده که!
    میگه فقط که ایشون پروسه چک امنیتیش طولانی شده ... ایمیل میزنه برای شما
    دانشگاه هم سیاست خودش را داره و مثلا امسال برای بیشتر دانشگاه ها تا 30 جون هست یا 3 جولای... یعنی طوری هست که هرچی دلیل بیاری باز هم قبول نمیکنند و راه نمیان... من اینو امتحان کردم وراه نیومدن .... البته خودم هم حدس میزدم که راه نیان و برای همین بورس مجدد را پیگیر شدم
    این 30 جون برای ترم اول هست؟ چون ترم دوم سال 2015 در دانشگاه ما که از 27 جولای تازه شروع می شه و توی نامه آفر بورس زده که تا 31 آگوست هم باهاتون راه میایم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بسیار ممنون از توضیحات کامل دوستان
    دانشگاهش UNSW adfa هست.
    به نظر شما قدرت استاد مهم تره یا رنک دانشگاه ؟ مثلا QUT دانشگاه تحقیقاتی خیلی خوبیه ولی به خاطر اینکه سنی نداره رنکش از دو دانشگاه دیگه کم تره و جز G8 نیست ولی استادی که باهاش در ارتباط هستم تو این دانشگاه تحقیقات زیادی داره و از اساتید مطرحه این دانشگاست. در کل رنک به اعتبار استد راهنما میچربه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اول گروه را نگاه کنید... بعد استاد را و بعد رنک دانشگاه را... استادهای سرشناس فاند پروژه هم دارند... وقتی فاند پروژه داشته باشه پست داک هم میگیرن شمارو... و با پست داک شدن دیگه عضو گروه اون دانشکده میشید... پس رنک توی این مسیر تاثیری نداره... رنک بالاو استاد قوی خوب خیلی بهتر هست ... ولی رنک پایین با استاد قوی بهتر از رنک بالا با استاد ضعیف و جوان هست... من استادی که باهاش درخواست دادم فول پروفسور هست و برام خیلی جالب بود که فاند پروژه داشت و دانشجوی پست داک هم داره ......... این نشون میده که امید بالایی هست به این استاد... کلا استادهایی که دانشجو پست داک هم دارند اعتبارشون هم بالاست توی گروه و شانس شما میره بالا... هرچند ایشون بهم گفت پست داک خیلی رقابتی هست و راحت نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از توضیحات کامل دوستان
    دانشگاهش UNSW adfa هست.
    به نظر شما قدرت استاد مهم تره یا رنک دانشگاه ؟ مثلا QUT دانشگاه تحقیقاتی خیلی خوبیه ولی به خاطر اینکه سنی نداره رنکش از دو دانشگاه دیگه کم تره و جز G8 نیست ولی استادی که باهاش در ارتباط هستم تو این دانشگاه تحقیقات زیادی داره و از اساتید مطرحه این دانشگاست. در کل رنک به اعتبار استد راهنما میچربه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله 30 مارچ ---- 30 جون --- 3 جولای و خیلی به ندرت 30 اگوست هم هست ددلاین های ترم اول.... البته دانشگاه دیکین تا نوامبر هم راه میاد و خیلی عالی هست از نظر دیفر... از بعد از کریسمس هم شروع ترم هست و تا این ددلاین ها زمان میدن.... بسته به دانشگاه فرق میکنه... مثلا فلیندرز 30 جون... موناش 30 جون... سوینبرن 3 جولای (یکی از دوستان تا 30 اگوست هم وقت گرفت)... UNSW فکر میکنم تا 30 May هم وقت دادن مطمن نیستم اما از همه دانشگاه ها سخت گیر تر همین UNSW بود... این نکات را دوستان در نظر نمیگیرند و اخرش به چه کنم چه کنم میوفتن... البته خود منم این داستان را باهاش مواجه بودم و برای همین شاید اولین فردی باشم که به این موضوع مهم اشاره کردم و دوستان در تاپیک دانشگاه UNSW فرمودند بنده دارم بزرگ نمایی میکنم... در صورتی که واقعیت امر همین هست و الان 15 نفر و شاید بیشتر منتظر هستند و به این ددلاین هایی که عرض کردم دارن نزدیک میشن یا رد کردن....قصد استرس دادن ندارم دوستان... فقط خواستم حواستون باشه که داستان چیه و خوش بینی زیاد کار دستتون نده
    ربطی به IPRS داشتن هم نداره... دوست خود من هم IPRS داره و ددلاین بورسش با من یکی هست.... کاملا به سیاست دانشگاه برمیگرده....
    اگر فاند استاد باشه استاد دست خودش هست و میتونه راه بیاد... اما این بورس های دانشگاهی را اصلا نمیشه جابجا کرد مگر شانس بیاردید... ما که هر بهونه ای اوردیم قبول نکردن
    نقل قول نوشته اصلی توسط bijanpo نمایش پست ها
    این 30 جون برای ترم اول هست؟ چون ترم دوم سال 2015 در دانشگاه ما که از 27 جولای تازه شروع می شه و توی نامه آفر بورس زده که تا 31 آگوست هم باهاتون راه میایم.

Junior Member

سلام
    من رشته مهندسی فناوری اطلاعات/گرایش شبکه های کامپیوتری می باشد
    درحال حاضر در مقطع ارشد دارم درس میخونم دانشگاه ازاد اشتیان
    میخوام بیام استرالیا برای مقطع دکتری
    ایا کسی از دوستان تا بحال دراین رشته اینکارو کرده؟
    من هیچ اطلاعاتی در این مورد تو استرالیا ندارم
    ایا کسی میتونه راهنمایی کنه؟

سلام
    برای انجام روند پذیرش استرالیا، استاد درخواست تبدیل معدل بر مبنای 7 داده اند!
    آیا اطلاعی برای تبدیل معدل از 20 بر مبنای 7 دارید ؟؟؟ ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedit1 نمایش پست ها
    سلام
    من رشته مهندسی فناوری اطلاعات/گرایش شبکه های کامپیوتری می باشد
    درحال حاضر در مقطع ارشد دارم درس میخونم دانشگاه ازاد اشتیان
    میخوام بیام استرالیا برای مقطع دکتری
    ایا کسی از دوستان تا بحال دراین رشته اینکارو کرده؟
    من هیچ اطلاعاتی در این مورد تو استرالیا ندارم
    ایا کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    سلام
    باید معدلتون بالا باشه (ترجیحا روی 18) و چندتا ISI چاپ کنید. اگر آیلتس 7 هم بگیرید فکر کنم شانس پذیرش از دانشگاه های G8 را داشته باشید.
    موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

كسي از دوستان در مورد Agent هاي دانشگاه هاي استراليا تو ايران اطلاعاتي دارن؟

اجينت براي تاييد مدارك استفاده ميشه

من سال گذشته اجينت استفاده كردم، استاد ميگفت كه بورس ميگيرم،‌اما اجينت از روز اول مي گفت كه نه (تمامي ايميل ها وقتي كه از اجينت استفاده مي كني براي اونها هم فرستاده ميشه منظورم ايميل هاي رسمي دانشگاهه)

كه آخر هم نگرفتم

با صحبت هاي شده با استاد مجددا امسال ديفر كردم پذيرش رو، ميخام دوباره اسكالرشيپ اقدام كنم

بدون اينكه به اجنت هماهنگ كنم خودشون مجددا زنگ زدن و يه طوري صحبت مي كنه كه اگر به ما اطلاع ندي ما به دانشگاه ميگيم كه نميخايد اقدام كنيد.

لطفا راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها

من سال گذشته اجينت استفاده كردم، استاد ميگفت كه بورس ميگيرم،‌اما اجينت از روز اول مي گفت كه نه (تمامي ايميل ها وقتي كه از اجينت استفاده مي كني براي اونها هم فرستاده ميشه منظورم ايميل هاي رسمي دانشگاهه)

كه آخر هم نگرفتم

با صحبت هاي شده با استاد مجددا امسال ديفر كردم پذيرش رو، ميخام دوباره اسكالرشيپ اقدام كنم

بدون اينكه به اجنت هماهنگ كنم خودشون مجددا زنگ زدن و يه طوري صحبت مي كنه كه اگر به ما اطلاع ندي ما به دانشگاه ميگيم كه نميخايد اقدام كنيد.

لطفا راهنمايي كنيد
    این ایجنتی که استفاده کردین هزینه اضافی به غیر از تایید مدارک هم ازتون گرفت؟
    من خودم میخواستم برای یک دانشگاه تو نیوزیلند استفاده کنم، اون هم دایم اصرار داشت که غیر از تایید مدارک کارهای پذیرش و ویزا و این چیزا رو انجام بده ... و خب طبعا یک سری هزینه ها بهش اضافه میشد. بنظرم اونا حق چنین کاری ندارن و شما میتونید بدون دخالت اونا خودتون مستقیم با دانشگاه ارتباط داشته باشید. فقط بنظرم باید این به دانشگاه اعلام کنید. فکر نمیکنم مشکلی براتون ایجاد کنه. حتی خود دانشگاه ها توی پروسه اپلای معمولا میپرسن خودتون میخواید اپلای کنید یا از طریق ایجنت. موفق باشید.
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط gorilaz نمایش پست ها

كه آخر هم نگرفتم

لطفا راهنمايي كنيد
    دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم، در فرآیند گرفتن اسکولارشیپ از دانشگاههای استرالیا شما هیچ نیازی به agent ندارین و همه کارا رو خودتون میتونین انجام بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)