صفحه 102 از 158 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با تشکر از دوستان عزیز، ممنون می شم اگر که توضیح بدید Honours degree و رتبه بندیهاش چه جوریه. درواقع مدرک لیسانس ما با توجه به معدل در کدوم دسته بندی قرار می گیره.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام خدمت دوستان.. لطفا 50 نکته ارائه شده در صفحه بورسیه و پذیرش استرالیا را بخونید... برای پذیرش و بورسیه کمک زیادی میکنه بهتون و اکثر سوالهای شمارو پاسخ میده... چون خیلی سوالات داره تکرار میشه اینطوری در زمان شما و دیگران صرفه جویی میشه...

Junior Member

سلام دوستان يه سوال داشتم كه نميدونم جاي درستي مي پرسم يا نه.

اگه يه نفر بورسيه يكي از دانشگاه هاي استراليا رو بگيره، همسرش بايد براي رفتن به استراليا، تعهد مالي بده؟ يعني بايد مثلا 200 ميليون تو بانك به مدت 6 ماه بخوابونه و از بانك گواهي بگيره؟ يا نيازي نيست؟

Junior Member

سلام،من دانشجوی کارشناسی زبان روسی دانشگاه تهرانم.هنورز فارغ التحصیل نشدم ولی از الان تو فکر تحصیل تو استرالیا هستم.تو مقطع ارشد چند تا دانشگاه پیدا کردم که مترجمی رشته ی روسی دارند.می خواستم بدونم چطور می تونم برای ارشد full fund بگیرم و اینکه شدیدا به خودم اطمینان دارم که نمره ی ایلتسم و به 7 میرسونم.معدلم 16.به چند تا مقاله نیاز دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط speedy3m نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال داشتم كه نميدونم جاي درستي مي پرسم يا نه.

اگه يه نفر بورسيه يكي از دانشگاه هاي استراليا رو بگيره، همسرش بايد براي رفتن به استراليا، تعهد مالي بده؟ يعني بايد مثلا 200 ميليون تو بانك به مدت 6 ماه بخوابونه و از بانك گواهي بگيره؟ يا نيازي نيست؟

این سوال تکراریه. میتونستی راحت توی تایپک جواب بگیری. بهرحال جواب میدم. نه نیاز نی. اما شما اگه بتونی توانمندی مالیت توی ایران رو بهشون ثابت کنی، یه جوری بیشتر متقاعد میشن که قصد شما چت شدن توی استرالیا به دلیل شرایط بد اقتصادی توی ایران نیست. اینجا دوستانی میشناسم که بورس کامل بودن و بدون ارائه مدرک مالی، ویزا گرفتن در مدت 31 روز.در ضمن اگه خواستی پول بذاری تو حساب، نیازی نیست 200 میلیون رو 6 ماه بخوابونی. یه حساب باز کن با مثلا 60 70 تومن. با اون کار کن تا میزان تراکنشت بالا بره، بعد دو-سه روز مونده به زمانیکه میخوای گواهی بانکی بگیری، اگه میتونی حسابت رو به 200 میلیون ارتقا بده. گواهی بانکی 3 ماهه هم بهت بانک بده بسه. بقول همون دوستمون، بعضا ما ایرانیا خودمون بیجهت کار رو سختر میگیریم به خودمون.

پیروز باشی
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

ممنون به خاطر پاسختون
    یه سوال دیگه هم داشتم.
    موقع فرستادن مدارکی که دانشگاه میخواد، آیا گواهی موقت کافیه یا باید حتما مدرک اصلی آزاد شده باشه؟
    چون برای گرفتن مدرک اصلی از دانشگاه باید کلی پول پرداخت کرد. هم برای مدرک لیسانس و هم ارشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط speedy3m نمایش پست ها
    ممنون به خاطر پاسختون
    یه سوال دیگه هم داشتم.
    موقع فرستادن مدارکی که دانشگاه میخواد، آیا گواهی موقت کافیه یا باید حتما مدرک اصلی آزاد شده باشه؟
    چون برای گرفتن مدرک اصلی از دانشگاه باید کلی پول پرداخت کرد. هم برای مدرک لیسانس و هم ارشد.
    این میتونه بستگی به سیاست دانشکده در امر پذیرش دهی باشه. بنابراین دانشگاه تا دانشگاه "ممکنه" فرق کنه. من خودم گواهی موقت لیسانس دادم و برای ارشد چون مساله سربازی رو داشتم فقط کارنامه لاتین غیر رسمی رو براشون فرستادم. پذیرش "مشروط" بهم دادن تا وقتی که اصل مدارک رو فرستادم براشون و پذیرش قطعی شد و سایر ماجراهای بعدی. برای بورس شدن هم همین طور. هیچ مشکلی سر این نبود برای جایی که من اپلای کردم. دانشگاههای دیگه ی استرالیا رو نمیدونم چطور با این مساله کنار میان. امیدوارم بچه هایی که از جاهای دیگه بورس گرفتن تجربه خودشونو در اختیارتون بذارن.

خوش باشی!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

دوستان وقتتون بخير
    من ميخام براي دوره ليسانس اقدام كنم ميخاستم بدونم كسي اطلاعي داره از مداركي كه بايد ارائه بدم و اينكه تا حالا كسي برا ليسانس اقدام كرده چون من شنيدم كه خيلي سخت ويزا ميدن !
    ممنون ميشم راهنماييم كنين.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان من دو سوال دارم:

1: اول اینکه doctor of philosophy by publication یعنی چی؟ من دوره های دانشگاه Griffith رو چک می کردم که به این مورد خوردم.

https://degrees.griffith.edu.au/Prog...LLHTTnJvgjc%3D

نوشته طول دوره یکساله هست. این چه جور دکتری هست؟ از نظر اعتبار و ... به چه شکل هست؟

2: طبق اطلاعاتی که در لینک زیر اومده دوره بعدی که اپلای باز میشه 15 فوریه هست درسته؟ همچنین این لینک اطلاعات کلی برای همه ی دوره های دکتری هست نه صرفا برای رشته ای خاص درسته؟

https://degrees.griffith.edu.au/Prog...nJvgjc%3D#fees

ممنونم خواهم شد راهنمایی بفرمائید

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان فرم اپلای یکی از دانشگاه ها رو چک می کردم یک عددی داشت یه credit points. مثلا credit points 320. این یعنی چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)