صفحه 103 از 158 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام بنده برای دوتا از اساتید در یکی از دانشگاههای نیوزلند نامه ای فرستادم و رزومه ام را ارسال کردم. هر دو بنده را به apply تشویق کردند و ازم پروپوزال خواستند. برای یکی از اساتید
    پروپوزال را فرستادم ولی برای اون یکی نه. احساسم اینکه استاد دوم که براش نفرستادم (البته اگه بفرستم پروپوزال متفاوت خواهد بود) بیشتر متمایل به جذب خواهد بود. به نظرتون میشه برای هر دو پروپوزال فرستاد؟ ( پون برای دانشکده فکر کنم میتونم اسم یکی از اساتید را بعنوان استاد راهنما بیارم) . مشکل پیش نیاد؟ یا اینکه استادا رو در جریان بزارم که هر دو ازم پروپوزال خواستند.

در ضمن بررسی بورس IPRS در استرالیا که برای دانشگاههای مختلف وجود داره آیا بطور همزمان انجام میگیره.؟ یعنی منطورم اینکه اگه دو تا دانشگاه امکان بورس IPRS را داشته باشند فرایندشن بطور مجزا بررسی میشه و اعلام نتایجشون نیز متفاوت از هم خواهد بود؟ (یا اینکه این نوع بورس به ازای تمامی دانشگاهها یک بار اعلام خواهد شد؟)
    ممنونم

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    با سلام بنده برای دوتا از اساتید در یکی از دانشگاههای نیوزلند نامه ای فرستادم و رزومه ام را ارسال کردم. هر دو بنده را به apply تشویق کردند و ازم پروپوزال خواستند. برای یکی از اساتید
    پروپوزال را فرستادم ولی برای اون یکی نه. احساسم اینکه استاد دوم که براش نفرستادم (البته اگه بفرستم پروپوزال متفاوت خواهد بود) بیشتر متمایل به جذب خواهد بود. به نظرتون میشه برای هر دو پروپوزال فرستاد؟ ( پون برای دانشکده فکر کنم میتونم اسم یکی از اساتید را بعنوان استاد راهنما بیارم) . مشکل پیش نیاد؟ یا اینکه استادا رو در جریان بزارم که هر دو ازم پروپوزال خواستند.

در ضمن بررسی بورس IPRS در استرالیا که برای دانشگاههای مختلف وجود داره آیا بطور همزمان انجام میگیره.؟ یعنی منطورم اینکه اگه دو تا دانشگاه امکان بورس IPRS را داشته باشند فرایندشن بطور مجزا بررسی میشه و اعلام نتایجشون نیز متفاوت از هم خواهد بود؟ (یا اینکه این نوع بورس به ازای تمامی دانشگاهها یک بار اعلام خواهد شد؟)
    ممنونم
    dont send for both at the same time
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

Junior Member

سلام،
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و فوق لیسانس صنایع. برای بازاریابی می خوام برای استرالیا اقدام کنم، بهتره مدرک فوق لیسانسم رو براشون بفرستم یا نه با مدرک لیسانسم اقدام کنم؟ البته 5 سال سابقه کاری دارم. چون شنیدم که ممکنه اگر مستر دوم بخوای بخونی یا دانشگاه بد admission بده یا سفارت بد ویزا. ممکنه منو راهنمایی کنید لطفا.
    ممنون

باسلام بر دوستان

ببخشید من یه سوال داشتم هرچند که ممکنه از نظر دوستان خیلی ساده لوحانه باشد. اما من میخوام برای IPRS دانشگاه فلیندرز اپلای کنم و موافقت استاد راهنما را گرفتم الان تمام مدارکم هم کامل شده است. فقط یه ابهام مونده و اون هم اینه که آیا علاوه بر بورس باید برای خود دانشگاه هم اپلای کرد؟ یا اینکه بورس و دانشگاه سیستمشون یکی هست؟ ممنون میشم که بنده را راهنمایی بفرمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    باسلام بر دوستان

ببخشید من یه سوال داشتم هرچند که ممکنه از نظر دوستان خیلی ساده لوحانه باشد. اما من میخوام برای IPRS دانشگاه فلیندرز اپلای کنم و موافقت استاد راهنما را گرفتم الان تمام مدارکم هم کامل شده است. فقط یه ابهام مونده و اون هم اینه که آیا علاوه بر بورس باید برای خود دانشگاه هم اپلای کرد؟ یا اینکه بورس و دانشگاه سیستمشون یکی هست؟ ممنون میشم که بنده را راهنمایی بفرمایید
    سلام

دانشگاه به دانشگاه این نکته فرق میکنه ، باید از دانشگاه بپرسی . مثلا لاتروب فقط یک اپلیکیشن داره و شما فقط اعلام میکنی که میخوای در بورسیه ها شرکت داده بشی ، اما جیمز کوک دو تا اپلیکیشن مختلف مفصل رو باید پر کنی. موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام

من دو تا سوال دارم

1 ) در اپلیکیشن اسکولارشیپ دانشگاهی که دارم اقدام میکنم یک فرم هست به اسم Professional Experience Form که درش نوشته شده که این مخصوص اونهایی هست که میخوان سابقه ی کاریشون به جای معدلشون در نظر گرفته بشه ، من مشکل معدل ندارم ، اما مدرک لیسانسم با فوقم فرق میکنه ، به نظر شما این فرم رو باید پر کنم که مثلا جبرانی برای این موضوع بشه ، یا نیازی نیست ؟

2) سوال دوم اینکه معدل لیسانسم رو که از 20 هست چطور به اسکیل 4 تبدیل کنم ؟ از سایتهای اینترنتی استفاده کنم ؟ و نکته بعد اینکه اون چیزی که این سایتها نشون میدند معتبرند که من توی رزومه ام خودم این تبدیل اسکیل رو بگذارم ؟ اصلا نیازی هست این کار رو بکنم؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام

من دو تا سوال دارم

1 ) در اپلیکیشن اسکولارشیپ دانشگاهی که دارم اقدام میکنم یک فرم هست به اسم Professional Experience Form که درش نوشته شده که این مخصوص اونهایی هست که میخوان سابقه ی کاریشون به جای معدلشون در نظر گرفته بشه ، من مشکل معدل ندارم ، اما مدرک لیسانسم با فوقم فرق میکنه ، به نظر شما این فرم رو باید پر کنم که مثلا جبرانی برای این موضوع بشه ، یا نیازی نیست ؟

2) سوال دوم اینکه معدل لیسانسم رو که از 20 هست چطور به اسکیل 4 تبدیل کنم ؟ از سایتهای اینترنتی استفاده کنم ؟ و نکته بعد اینکه اون چیزی که این سایتها نشون میدند معتبرند که من توی رزومه ام خودم این تبدیل اسکیل رو بگذارم ؟ اصلا نیازی هست این کار رو بکنم؟

ممنون

1. you dont need to fill it, it is different that what you said
    2. you MUST not convert it.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

As all of the Australian Universities are familiar with our grading system, So, you can provide your GPA just similar to our system, I mean out of 20
    It's not mandatory to convert your GPA from our system to American System
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام

من دو تا سوال دارم

ممنون

در حال حاظر دارم اپليكنت فرم يكي از دانشكاهها را پر ميكنم. يك سوالي به اين صورت هست. Do you wish to study as full-fee paying student if the scholarship application is not successful.
    بنظرتون اكر كزينه yes را انتخاب كنم در روند دادن اسكولارشيپ تاثير ميزاره؟
    يعني منظورم اينكه يه وقت فكر كنند كه self funded هستم و اصلا مجاز بودن من را براي اسكولارشيپ بررسي نكنند؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    در حال حاظر دارم اپليكنت فرم يكي از دانشكاهها را پر ميكنم. يك سوالي به اين صورت هست. Do you wish to study as full-fee paying student if the scholarship application is not successful.
    بنظرتون اكر كزينه yes را انتخاب كنم در روند دادن اسكولارشيپ تاثير ميزاره؟
    يعني منظورم اينكه يه وقت فكر كنند كه self funded هستم و اصلا مجاز بودن من را براي اسكولارشيپ بررسي نكنند؟
    No,you will be assessed for scholarship. if you select it yes, they will offer you a position otherwise you will not take any offer.
    so it doesnt make any problem for scholarship assessment

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)