صفحه 105 از 158 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member sina6687 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من نمره 5.5 آیلتس دارم میدونم کمه ، دانشگاهی در استرالیا هست برای من؟

می خوام ارشد بخونم و زیاد هم رشته واسم مهم نیست ، IT / MBA یا ....

ممنون می شم راهنمایی کنید

فقط تحصیلش واسم مهمه و مدرک و دانشگاهش مهم نیست ، جوری باشه که دانشگاه حساب بشه واسه ویزا !! :دی

مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    مشکلی نداره دانشگاه فلیندرز و دیکین میتونید ارشد بخونید... کلاس زبان هم باید برید یه 10 الی 15 هفته
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina6687 نمایش پست ها
    سلام
    من نمره 5.5 آیلتس دارم میدونم کمه ، دانشگاهی در استرالیا هست برای من؟

می خوام ارشد بخونم و زیاد هم رشته واسم مهم نیست ، IT / MBA یا ....

ممنون می شم راهنمایی کنید

فقط تحصیلش واسم مهمه و مدرک و دانشگاهش مهم نیست ، جوری باشه که دانشگاه حساب بشه واسه ویزا !! :دی

مرسی

Junior Member

دوستان یه سوال دارم. ممونم میشم راهنمایی کنید.

دانشگاه کارشناسی: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

رشته : تربیت دبیری زبان انگلیسی

معدل کارشناسی : ۱۸.۱۲

سابقه کار:۱ سال

نمره زبان : تافل ۸۲ (بدون خوندن و آمادگی امتحان دادم. مطمئنم براحتی می تونم تو دو ماه برسونم به ۱۰۰ یا ایلیتس ۷.۵)

دانشگاه های مد نظر: موناش و ملبورن

رشته مورد نظر: مستر زبانشناسی کاربردی با گرایش TESOL یا Technology in Language Learning

من برای موناش و یونی ملب اقدام کردم. موناش۳۱ آگوست آفر داد آنکاندیشنال برای مستر زبانشناسی. حالا ۱۲ روز گذشته ولی یونی ملب آفری نداده (برای دوره مشابه موناش). خواستم بپرسم همیشه اینقدر کند کار میکنه یونی ملبورن؟ و اینکه وقتی آنکاندیشنال موناش قبول بشی،‌ آیا امکان داره ملبورن ریجکت کنه؟ یا اینکه کاندیشنال آفر بده؟

با تفاصیل بالا آیا اصلا شانسی برای دانشگاه ملبورن دارم؟ چون ترجیحم اینه که ملبورن درس بخونم بخاطر رنک جهانیش و فسیلیتی های آموزشیش که توی رشته من داره.
    پیشاپیش از کمک شما دوستان مهربان ممنونم

سلام.
    من با یکی از اساتید دانشگاه Macquarie یه مدتی مکاتبه کردم اون از رزومه ام خوشش اومد و گفت apply کنم ,اما از طرف دانشگاه ایمیل اومد که باید مدرک IELTS 6.5 بفرستی. سوپروایزر به من گفت که بگو برنامه دارم تا 2 ماه دیگه بدم اما من استرس دارم که اگه 20 روز دیگه که نتایج اعلام میشه من قبول شم اما نتونم IELTS 6.5 بگیرم چی میشه ؟!
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

سلام
    دوستان با ترجمه ناتی گواهی موقت و ریزنمرات غیر رسمی میشه از دانشگاه های استرالیا پزیرش گرفت و ادامه تحصیل داد؟

Junior Member

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.من الان دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد هستم و 31 سالم هست.بین مقطع لیسانس و ارشدم چند سال فاصله افتاد. ایا برای فاند دکتری از دانشگاههای اسنباید سن از یه حدی بیشتر باشد یا اشکالی ندارد؟
    متشکرم

Junior Member

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.من الان دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد هستم و 31 سالم هست.بین مقطع لیسانس و ارشدم چند سال فاصله افتاد. ایا برای فاند دکتری از دانشگاههای استرالیا نباید سن از یه حدی بیشتر باشد یا اشکالی ندارد؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها
    سلام.ببخشید یه سوال داشتم.من الان دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد هستم و 31 سالم هست.بین مقطع لیسانس و ارشدم چند سال فاصله افتاد. ایا برای فاند دکتری از دانشگاههای استرالیا نباید سن از یه حدی بیشتر باشد یا اشکالی ندارد؟
    متشکرم
    سلام

دوست عزیز هیچ اشکالی در این مورد وجود نداره ، حداقل در وب سایت دانشگاه ها در مورد سن اپلیکنت چیزی قید نشده.

Junior Member

ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه اینکه امکان تغییر رشته هم از مقطع ارشد به دکتری وجود دارد؟من الان رشته ام معماریه...واسه دکتری میتونم طراحی شهری یا رشته دیگه ای نزدیک به رشته خودم بخونم ...بیشتریا میگن واسه دکتری معماری فاند کمه..ایا استرالیا هم همینطوره یا نه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط toktam20 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه اینکه امکان تغییر رشته هم از مقطع ارشد به دکتری وجود دارد؟من الان رشته ام معماریه...واسه دکتری میتونم طراحی شهری یا رشته دیگه ای نزدیک به رشته خودم بخونم ...بیشتریا میگن واسه دکتری معماری فاند کمه..ایا استرالیا هم همینطوره یا نه؟
    مرسی
    سلام. بله امکان تغییر گرایش و رشته هست. همه چی بستگی به استاد داره و پروپوزالی که مینویسین. برای رشته های بین رشته ای این امر طبیعی هست. فقط باید استادی پیدا کنید که حاضر باشه توی این فیلد با شما پروپوزال بنویسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)