صفحه 11 از 158 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام،
    من از UNSW یه استاد پیدا کردم، بهم جواب میده ولی در مورد Fund منو به اسکولارشیپ هدایت میکنه، ولی مطمئن نیستم که بتونم اسکولارشیپ دانشگاهع رو بگیرم یا نه، شرایطم اینه:
    لیسانس: مکانیک سیالات، دانشگاه تبریز، معدل 15.12
    فوق لیسانس: تبدیل انرژی، دانشگاه علم و صنعت، معدل 16.33
    یک iSI توی یه زورنال با ایمپکت 0.4 دارم و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم.
    زبان هم تافل 92 دارم.
    اگه از دوستان بتونن کمک کنند خیلی ممنون میشم.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzadmech88 نمایش پست ها
    با سلام،
    من از UNSW یه استاد پیدا کردم، بهم جواب میده ولی در مورد Fund منو به اسکولارشیپ هدایت میکنه، ولی مطمئن نیستم که بتونم اسکولارشیپ دانشگاهع رو بگیرم یا نه، شرایطم اینه:
    لیسانس: مکانیک سیالات، دانشگاه تبریز، معدل 15.12
    فوق لیسانس: تبدیل انرژی، دانشگاه علم و صنعت، معدل 16.33
    یک iSI توی یه زورنال با ایمپکت 0.4 دارم و 3 تا کنفرانس بین المللی دارم.
    زبان هم تافل 92 دارم.
    اگه از دوستان بتونن کمک کنند خیلی ممنون میشم.
    دوست گرامی دانشگاه نیو ساوت ولز یک فرم مخصوص EOI داره شما تکمیل می کنی با مدارکت به بخش ریسرچ ایمیل می زنی طی دو هفته به شما نتیجه ارزیابی را می گویند که شامل شانس پذیرش و بورس هم می شود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام
    بچه ها کسی خبر داره که آیا QUT امسال اپلیکیشن فی رو برای دکتری حذف کرده یا نه؟
    ارسال مدارک هم آنلاینه و پست کردن نمی خواد؟
    اگه کسی اطلاع داره به من بگه. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی برای دانشگاه کوینزلند اول فرم EOI را تکمیل و ایمیل بزنید اگر سوپروایزر داشته باشند و شما کوالیفاید باشید خودشان راهنمایی جامع می کنند البته من بدشانس بودم سوپروایزر نداشتن!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام مجدد
    من یه مشکلی دارم که نمی دونم جای مطرح کردنش اینجا هست یا نه؟
    پارسال که من هنوز آماده اپلای نبودم و هنوز مقاله چاپ نکرده بودم یک نفر از دانشگاه دیکین که زمینه تحقیقاتیش خیلی شبیه من بود به من ایمیل زد و گفت که اگه تمایل دارم میتونم برم و دکتری بخونم. منم بدون تحقیق راجع بهش شروع کردم به مکاتبه باهاش و ابراز تمایل کردم. ولی چون نمره زبان نداشتم و مقاله هام چاپ نشده بود قرار شد بعد از اتمام این مراحل باهاش تماس بگیرم. حتی تو این مدت یه بار دیگه به من ایمیل زد که هر وقت کارهات ردیف شد خبر بده و من منتظرم.
    اما من حالا که کارهام ردیف شده رفتم تحقیق کردم دیدم طرف پست دکترال ریسرچ فلو اه و استاد نیست. حالا برای من چند سوال پیش اومده. اولا این که آیا رسرچ فلو میتونه خودش دانشجو بگیره یا این که فقط می خواسته منو کمک کنه که تو گروه تحقیقاتیشون توی دانشگاه وارد بشم و سوپروایزرم استاد خودش باشه؟ دوم این که الان باید چیکار کنم. از طرفی اگه قراره خودش سوپروایزر باشه دلم نمی خواد تحت نظارت کسی که هنوز تکلیف خودش مشخص نیست و استاد نشده باشم. از طرف دیگه کارهای تحقیقاتی تو زمینه من خیلی کم پیدا میشه و حیفه این شانسو از دست بدم. چون کارهای گروهشون خیلی به من مرتبطه. هر جای دیگه می گردم موقعیت به این نزدیکی پیدا نمی کنم. دلم می خواد به استادش ایمیل بزنم و ببینم دانشجو می خواد یا نه. اما خوب اگه استاده قبول کنه بعداً این طرف می فهمه که من دستشو گذاشتم تو حنا و وقتی برم اونجا خیلی بد میشه.
    حالا موندم واقعاً چیکار کنم.
    میشه راهنمایی کنید. می تونم یه جوری به خودش بگم که می خوام به استادش ایمیل بزنم یا بدتر میشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد
    من یه مشکلی دارم که نمی دونم جای مطرح کردنش اینجا هست یا نه؟
    پارسال که من هنوز آماده اپلای نبودم و هنوز مقاله چاپ نکرده بودم یک نفر از دانشگاه دیکین که زمینه تحقیقاتیش خیلی شبیه من بود به من ایمیل زد و گفت که اگه تمایل دارم میتونم برم و دکتری بخونم. منم بدون تحقیق راجع بهش شروع کردم به مکاتبه باهاش و ابراز تمایل کردم. ولی چون نمره زبان نداشتم و مقاله هام چاپ نشده بود قرار شد بعد از اتمام این مراحل باهاش تماس بگیرم. حتی تو این مدت یه بار دیگه به من ایمیل زد که هر وقت کارهات ردیف شد خبر بده و من منتظرم.
    اما من حالا که کارهام ردیف شده رفتم تحقیق کردم دیدم طرف پست دکترال ریسرچ فلو اه و استاد نیست. حالا برای من چند سوال پیش اومده. اولا این که آیا رسرچ فلو میتونه خودش دانشجو بگیره یا این که فقط می خواسته منو کمک کنه که تو گروه تحقیقاتیشون توی دانشگاه وارد بشم و سوپروایزرم استاد خودش باشه؟ دوم این که الان باید چیکار کنم. از طرفی اگه قراره خودش سوپروایزر باشه دلم نمی خواد تحت نظارت کسی که هنوز تکلیف خودش مشخص نیست و استاد نشده باشم. از طرف دیگه کارهای تحقیقاتی تو زمینه من خیلی کم پیدا میشه و حیفه این شانسو از دست بدم. چون کارهای گروهشون خیلی به من مرتبطه. هر جای دیگه می گردم موقعیت به این نزدیکی پیدا نمی کنم. دلم می خواد به استادش ایمیل بزنم و ببینم دانشجو می خواد یا نه. اما خوب اگه استاده قبول کنه بعداً این طرف می فهمه که من دستشو گذاشتم تو حنا و وقتی برم اونجا خیلی بد میشه.
    حالا موندم واقعاً چیکار کنم.
    میشه راهنمایی کنید. می تونم یه جوری به خودش بگم که می خوام به استادش ایمیل بزنم یا بدتر میشه؟
    دوست گرامی نمی دانم شما تا بحال دقت کردی به این موضوع یا نه که در استرالیا هر شخص حداقل 2 سوپروایزر دارد و به عنوان مثال من اخیرا دانشگاه گریفیت اپلای کردم یک پرفسور تمام گفت به من که سوپروایزرم میشه و دو روز بعد بهم ایمیل زد و گفت دکتر ... و دکتر فلانی هم میخوان سوپر وایزرت باشن اسم ما 3 نفر را بزنید. این را به عنوان مثال گفتم نگران نباش اتفاقا بنظر من ایشان چون احتمالا دنبال کسب پوزیشن دائمی در دانشگاه هست بنظر من در همه موارد بهت کمک خواهد کرد که در واقع به نوعی خودش هم ارتقا پیدا کند. بعد یادت باشه برای پذیرش و بورس در استرالیا گروه تعیین کننده هست نه یک استاد تنها!
    بنظر من اجازه بده این بنده خدا بهت کمک کنه چون معمولا اساتید سرشون شلوغ هست و زیاد پیگیر نیستند! یادت باشه ممکنه شورا برات سوپر وایزر دوم و سوم خودش تعیین کنه پس نگران نباش! شما پذیرش و بورس بگیر بقیش با شورا!

سلام
    سلام
    QUTحتما برای مدارک تحصیلی‌ کپی‌ برابر اصل می‌خواد (هارد کپی‌)

Junior Member

سلام

یک استادی تو UNSW به من OK 100% واسه اینکه میخواد با من کار بکنه رو داده گفته اپلای کن من هم به عنوان سوپروایزرت معرفی کن (واسه master by research).من فاند نمیخوام . حالا ممکنه دانشگاه ادمیشن به من نده با وجود اینکه فاند نمیخوام؟یک کم معدلم لیسانسم پایینه (14) ولی اینجا یک بار امیرکبیر فوق خوندم معدلم بالاست تو فوق. دوباره برای فوق اقدام کردم . ممکنه دانشگاه یکهو دبه کنه ادمیشن نده یا اصولا استاد بخواد شما رو . موضوع حله ؟؟؟استرالیا استاد محور نیست واسه ادمیشن ؟؟یکی لطفا منو راهنمایی کنه

مرسی

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Clough نمایش پست ها
    سلام

یک استادی تو UNSW به من OK 100% واسه اینکه میخواد با من کار بکنه رو داده گفته اپلای کن من هم به عنوان سوپروایزرت معرفی کن (واسه master by research).من فاند نمیخوام . حالا ممکنه دانشگاه ادمیشن به من نده با وجود اینکه فاند نمیخوام؟یک کم معدلم لیسانسم پایینه (14) ولی اینجا یک بار امیرکبیر فوق خوندم معدلم بالاست تو فوق. دوباره برای فوق اقدام کردم . ممکنه دانشگاه یکهو دبه کنه ادمیشن نده یا اصولا استاد بخواد شما رو . موضوع حله ؟؟؟استرالیا استاد محور نیست واسه ادمیشن ؟؟یکی لطفا منو راهنمایی کنه

مرسی
    دوست عزیز شرط ادامه تحصیل در مقطع ریسرچ دانشکاه را بخوانید به احتمال 90% ریجکت میشی چون استرالیا گروه تصمیم میگیره بهترین کار مکاتبه و تکمیل فرم EOI و ارسال آن به گروه هست بررسی می کنند و نظر می دهند من هم معدل لیسانسم کم و فوق بالا داشتم ولی برای مستر بای ریسرچ و دکتری قبول نکردند. با اینکه رزومه مقالات وتالیفاتم خیلی قوی بود

Masters by Research

Graduate Research School
    Offered in all Faculties except the Australian School of Business

The minimum length of candidature is 1.5 years and the maximum length is 2 years.
    The minimum requirement for admission to a Masters by Research is:

• an appropriate four year Bachelor's degree with Honours from an Australian University that includes a substantial research component, or
    • a qualification or combination of qualifications considered to be equivalent by the appropriate Faculty Higher Degree Committee.

In exceptional circumstances, the Higher Degree Committee may consider for admission applicants who do not have qualifications equivalent to a four year honours degree, if sufficient evidence is provided of research experience that clearly demonstrates exceptional research skills and the ability to undertake the proposed research program.

In addition to these academic requirements, the Head of School must certify to the Faculty that there is an appropriate supervisor available for the proposed research program and that the necessary facilities and resources required to successfully complete the research are available.

A Masters by Research degree requires completion of an original piece of research, more limited in scope and nature to that required for a PhD. Candidates develop mastery of appropriate methodology, and they present their findings in the wider context of their discipline.

Junior Member

سلام

متشکر از راهنماییت. این استاده ایرانی بود باهاش حرف میزدم میگفت به نظر من بهت ادمیشن میدن گفت یک میل رسمی بزن به من که میخوای با من کار کنی که من فوروارد کنم واسه سنتر به عنوان اینکه من میخوام تو رو به عنوان دانشجو بگیرم .پس استاد هیچکارست؟))بعد شما فاند میخواستی ریجکت شدی یا اصلا همون اول بهت ادمیشن هم ندادن؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)