صفحه 110 از 158 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaesm نمایش پست ها
    نیاز به همفکری. دوستان من یک استادی رو از دانشگاه ادلاید مخ کردم (به زیر معیار بودن ادبیات من گیر ندید) ! استاد گفته که برای این دانشگاه رقابت زیاده و باید چند تایی مقاله که نفر اولش خودت باشی داشته باشی تا بتونی ادمیشن بگیری. برای گرفتن اسکالرشیپ از ادلاید دو تا نوبت درخواست وجود داره. آخر ژاونویه و آخر اکتبر. با توجه به این موضوع که من یک مقاله (نفر اول) در دست چاپ (IF=1.8) که دوبار ریوایز خورده و یک مقاله دیگه (IF=0) در دست چاپ دارم، مقاله هام به آخر ژانویه نمی رسند. نکته دیگه اینکه هر دانشجو فقط دو بار می تواند برای اسکالرشیپ ادلاید اقدام کند. با گشتن تو فرومهای applyabroad خیلی ها هم گفته بودند که این یک قانون نانوشته مسخره استرالیا است که اگر بار اول درخواست بدهی و ریجکت بشی، بار دوم حتما ریجکت میشی! الان من چی کار کنم؟ صبر کنم تا ژانویه که مقاله ها برسند؟ یا برای آخر اکتبرش درخواست بدهم؟ و نکته دیگه من می تونم به استاد اعتماد کنم که تا ژانویه یادش نره که قبول کرده سوپروایزم بشه؟؟

Dear Mostafa
    I recommend you and everyone calmness during your apply , recently apply is going to be tricky specially for Iranian , I mean , Apply one with full power.
    in the other hand you will waste your money and time.
    your CV should have ISI publication to be competitive, many supervisors are encouraging most of students to apply but the most important step in AUS is Admission Committee which they have special rules
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

آیا این امکان وجود داره که تمام مدارک جز نمره زبان رو در فرم اپلای کامل کرد و فرستاد؟ یعنی براشون قابل قبول هست که نمره زبان بعد از ددلاین فرستاده بشه؟
    تو شانس گرفتن پذیرش تاثیرگذاره؟

Junior Member

یه سوال دارم.
    من از رشته زبانشناسی ملبورن ارشد پذیرش گرفتم. حالا می خوام برای یک رشته دیگه که واسه همون دانشکده است (ارتباطات تجاری) اقدام کنم. با توجه به اینکه رشته زبانشناسی رشته مرتبط با رشته ایه که تو دانشگاه خوندم و اگر الان پذیرش رو واسه رشته جدید بگیرم ممکنه شانس گرفتن ویزام بخاطر غیر مرتبط بودن رشته و سابقه کاریم با رشته جدید ،‌ پایین بیاد میشه من برم اونجا قبل از اینکه ترم شروع بشه در خواست کنم تغییر رشته بدم؟
    آیا کسی تجربه موفق مشابه داشته که بره اونجا رشته اش رو عوض کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط rbaghban نمایش پست ها
    یه سوال دارم.
    من از رشته زبانشناسی ملبورن ارشد پذیرش گرفتم. حالا می خوام برای یک رشته دیگه که واسه همون دانشکده است (ارتباطات تجاری) اقدام کنم. با توجه به اینکه رشته زبانشناسی رشته مرتبط با رشته ایه که تو دانشگاه خوندم و اگر الان پذیرش رو واسه رشته جدید بگیرم ممکنه شانس گرفتن ویزام بخاطر غیر مرتبط بودن رشته و سابقه کاریم با رشته جدید ،‌ پایین بیاد میشه من برم اونجا قبل از اینکه ترم شروع بشه در خواست کنم تغییر رشته بدم؟
    آیا کسی تجربه موفق مشابه داشته که بره اونجا رشته اش رو عوض کنه؟

Hi
    you should pay attention that if you are interested in another program your COE will change and regarding this change every things is different.
    I meas there are two steps, first: you should reapply for another program, simultaneously withdrawing current program
    second step: another (new) COE will be send you for apply visa.
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط papari68 نمایش پست ها
    آیا این امکان وجود داره که تمام مدارک جز نمره زبان رو در فرم اپلای کامل کرد و فرستاد؟ یعنی براشون قابل قبول هست که نمره زبان بعد از ددلاین فرستاده بشه؟
    تو شانس گرفتن پذیرش تاثیرگذاره؟
    من خودم شخصا نمره زبانو فقط در اپلیکیشن فرم نوشتم، بعد آفر کاندیشنال بهم دادن که یکی از کاندیشن هاش ارسال نمره تافل بود که اسکن ریپورت کاغذی رو برای دانشگاه فرستادم. ولی به نظرم شما به ادمیشن آفیس دانشگاه ایمیل بزن و ازشون بپرس که آیا میشه بعد از ددلاین و فرستادن اپلیکیشن فرم نمره رو براشون فرستاد یا خیر؟، ممکنه دانشگاه با دانشکاه فرق داشته باشه. نمره تافل طبق شنیده های من باید مینیموم ها رو داشته باشه و نشون بده سطح زبانتون خوبه و اینکه حالا 10 تا اینور اونور زیاد تاثیری در پذیرش نداره.

با سلام،
    کسی از دوستان اطلاع داره که برای دوره کارشناسی، شرایط سنی وجود داره یا خیر؟
    بنده فوق دیپلم دارم. آیا میتونم برای فوق دیپلم به لیسانس اقدام کنم یا اینکه چنین دوره ای وجود نداره؟
    یا اینکه باید برای کارشناسی اقدام کنم؟
    اگر برای دوره های TAFE اقدام کنم به نظرتان سفارت ویزای دانشجویی صادر خواهد کرد یا خیر؟ (دوره های TAFE دوره های فنی هستند که عموماً بعد از دیپلم اخذ می شوند).
    بنده 30 سال دارم و بعد از دریافت فوق دیپلم، سابقه کار مرتبط (که بیمه نیز بوده ام) و قابل ارائه در دست دارم، آیا این مسئله (شاغل بودن در رشته مرتبط با فوق دیپلم پس از فراغت از تحصیل) سن مرا توجیه خواهد کرد؟
    ممنون خواهم شد اگر راهنمائی فرمائید.
    با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. من متاسفانه خیلی دیر به فکر دانشگاه های استرالیا افتادم. سوالی که دارم اینه: چند تا دانشگاه رو چک کردم دیدم بورس IPRS فقط برای راند (1) اپلای اعطا میشه که متاسفانه غالبا رد شده. میخواستم بدونم در حال حاضر برای پذیرش فول فاند دکتری هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد؟

سلام دوستان
    کسی میدونه تفاوت بورسIPRS با بورسIMQRES International Macquarie University Research Scholarship چی هست ؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه لاتروب براي مستر حقوق آفر گرفتم. امروز ازم خواستن براي svp skype interview آماده باشم.
    مي خواستم ببينم كسي اطلاع داره دقيقا اين مصاحبه چي هست و چه سوالاتي مي پرسن ؟!
    لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه لاتروب براي مستر حقوق آفر گرفتم. امروز ازم خواستن براي svp skype interview آماده باشم.
    مي خواستم ببينم كسي اطلاع داره دقيقا اين مصاحبه چي هست و چه سوالاتي مي پرسن ؟!
    لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون
    آقا مصاحبه چطور بود؟ چی پرسیدن؟ تونستی به انگلیسی خوب جواب بدی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)