صفحه 111 از 158 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان بعضی از دانشگاههای می گن اپلای کن ما خودمون سوپروایزر بهت معرفی می کنیم. این یعنی چی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان

من از دانشگاه کوئینزلند جنوبی از یه استاد ادمیشن گرفتم و اپلای کردم از طرف دانشگاه یه ایمیل اومده که سه تا فرم باید پر کنم همشم پی دی اف هستش
    استادم گفته وقتی این فرما را پر کردی واسه منم بفرست
    اول فرم هام نوشته (Please PRINT capital letters) کسی میدونه این فرم ها را من باید پرینت بگیرم و پر کنم یا باید همین فرمت پی دی اف پر کنم
    یه سری از دانشگاها فرماشون پی دی اف قابل ادیت بود اما اینا هیچ کدم ادیت نمیشه

ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از دانشگاه کوئینزلند جنوبی از یه استاد ادمیشن گرفتم و اپلای کردم از طرف دانشگاه یه ایمیل اومده که سه تا فرم باید پر کنم همشم پی دی اف هستش
    اول فرم هام نوشته (Please PRINT capital letters) کسی میدونه این فرم ها را من باید پرینت بگیرم و پر کنم یا باید همین فرمت پی دی اف پر کنم

ممنون
    قاعدتا اگز جایی برای امضا داره باید پرینت بگیری و امضا کنی و مجدد اسکن کنی

سلام ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1-آیا نیازی هست مدارک رو در پاکت مهر و موم شده دانشگاه پست کنیم؟
    2- دانشگاه شیراز ریز نمرات انگلیسی رو میده. آیا دانشگاه استرالیا و سفارت اینو قبول می کن؟
    3-مدرک فوق لیسانس دوم رو از انگلیس گرفتم، به نظر شما ریز نمراتم رو مستقیم از دانشگاه انگلیس بفرستم دانشگاه استرالیا؟ یا اینکه غیر مستقیم یعنی دانشگاه انگلیس بفرسته ایران و همراه با بقیه ریز نمرات بفرستم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

با سلام
    بنده لیسانس مهندسی معدن از ایران و ترم 2 ارشد در اتریش هستم. اگه بشه میخوام برای دکترا به این کشور اقدام کنم.
    کسی از رشته من اطاعی داره که بورس و کارش اونجا چجوریه؟
    ممنون میشم اگه پیغام خصوصی بدید.
    با تشکر
    باشد که رستگار شویم...‌‌

دوستان اگر کسی تجربه ای داره ممنون می شم راهنمایی کنید. دانشگاه از من خواسته که مدرک زبان (IELTS) رو همراه با بقیه مدارک براشون بفرستم. من امتحال آیلتس 3 سال پیش دادم. دانشگاه اینو میدونه و چون توی یک کشور انگلیسی درس خوندم امتحان مجدد از من نخواست و اون نمره رو پذیرفته. امتحانم دبی دادم. آیا بعد از 3 سال می شه کارنامه رو فرستاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

من در مورد استرالیا چنین چیزی نشنیدم، همه دانشگاه ها تو آنلاین آپلیکیشن جایی دارند که باید اسم استاد و موضوع تز دکتری رو وارد کنی
    آگر بگید اسم دانشگاه چی بوده بهتر میتونم راهنمایی کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان بعضی از دانشگاههای می گن اپلای کن ما خودمون سوپروایزر بهت معرفی می کنیم. این یعنی چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

شک نکنید که نمیشه از طریق خود موسسه بفرستید ولی اگر کارنامه آیلتس که به خودتون بعد امتخان میدن هنوز داشته باشین میتونین ازش استفاده کینید
    ولی موسسه آیلتس صریحا اعلام کرده که 2 سال بیشتر اعتبار نداره و حتی من جایی اپلای میکردم گفتن از مدرک آیلتس شما 1.5 سال گذشته و تا بیای و اپلای کنی دیگه آیلتست نامعتبر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی تجربه ای داره ممنون می شم راهنمایی کنید. دانشگاه از من خواسته که مدرک زبان (IELTS) رو همراه با بقیه مدارک براشون بفرستم. من امتحال آیلتس 3 سال پیش دادم. دانشگاه اینو میدونه و چون توی یک کشور انگلیسی درس خوندم امتحان مجدد از من نخواست و اون نمره رو پذیرفته. امتحانم دبی دادم. آیا بعد از 3 سال می شه کارنامه رو فرستاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

من اپلای کردم تو آنلاین اپلیکیشن گفتن اسکن مدارکتو بزار
    ولی بعدها، قبل ازینکه offer اصلی برام بیاد ازم خواستن ریزنمرات رو حتما براشون مستقیم از دانشگاه مبدا ارسال کنم
    چون ریز نمرات بدون ارسال مستقیم از دانشگاه مبدا اعتبار چندانی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1-آیا نیازی هست مدارک رو در پاکت مهر و موم شده دانشگاه پست کنیم؟
    2- دانشگاه شیراز ریز نمرات انگلیسی رو میده. آیا دانشگاه استرالیا و سفارت اینو قبول می کن؟
    3-مدرک فوق لیسانس دوم رو از انگلیس گرفتم، به نظر شما ریز نمراتم رو مستقیم از دانشگاه انگلیس بفرستم دانشگاه استرالیا؟ یا اینکه غیر مستقیم یعنی دانشگاه انگلیس بفرسته ایران و همراه با بقیه ریز نمرات بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

به راحتی با نرم افزار foxit reader میتونید تو pdf یادداشت کنید
    هیچ فرقی نمیکنه براشون، من یه فرم سفارت رو حتی با کامپیوتر پر کردم و یکی دیگه رو پرینت کردم توش نوشتم
    شمام زیاد سخت نگیرید، واسه این چیزا کسی رو از گرفتن بورسیه یا پذیرش محروم نمی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)