صفحه 112 از 158 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

هر دو بورسیه کاملی هستند و تمامی مزایا رو دارند، بورسیه IPRS تعداد محدودی داره و هر دانشگاه سهمیه اندکی داره و شاید خیلی از بچه ها با رزومه عالی نتونند اونو بگیرند
    از لحاظ مالی هر دو 26 هزار دلار و خرده ای هستند.
    بورسیه من هم international research بود و مزایای مثل:
    هزینه بلیط هواپیما، هزینه جابجایی وسایل زندگی، هزینه تحصیل فرزندان، .... رو داشت
    فقط این بورسیه احتمال اینکه توش دانشجو رو بیمه نکنه خیلی خیلی زیاده و برای 57 ماه شاید مجبور شید خودتون رو بیمه کنید که حدود 2000 هزار دلار یا 5 میلیون بشه که واقعا ارزششو داره

نقل قول نوشته اصلی توسط royasadeghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه تفاوت بورسIPRS با بورسIMQRES International Macquarie University Research Scholarship چی هست ؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram نمایش پست ها
    من اپلای کردم تو آنلاین اپلیکیشن گفتن اسکن مدارکتو بزار
    ولی بعدها، قبل ازینکه offer اصلی برام بیاد ازم خواستن ریزنمرات رو حتما براشون مستقیم از دانشگاه مبدا ارسال کنم
    چون ریز نمرات بدون ارسال مستقیم از دانشگاه مبدا اعتبار چندانی نداره
    هر دانشگاه policy خودش رو داره. من به دانشگاه ایمیل زدم و در این مورد سوال کردم که آیا باید مستقیما توسط دانشگاه فرستاده بشه که جواب دانشگاه این بود نیازی نیست مستقیما از طرف دانشگاه فرستاده بشه و می تونم ریز نمرات رو همراه با بقیه مدارک پست کنم.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

افرادی که مقاله فارسی داخلی دارند باید در زمان اپلای چکیده انگلیسی اون مقاله رو بفرستند یا متن کامل نیاز هست؟
    آیا گواهی اون مقاله هم نیازه تا ترجمه و فرستاده بشه؟

متاسفانه مقاله فارسی نوشتن اتلاف وقت هست. ولی لینک بدید داخل رزومه به جایی که چاپ شده. ترجمه گواهی و این چیزا ارزشی نداره. یه مقاله خوب به انگلیسی بدید. در هر حال مقدور بود چکیده انگلیسی را بفرست کاچی بهتر از هیچی
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    افرادی که مقاله فارسی داخلی دارند باید در زمان اپلای چکیده انگلیسی اون مقاله رو بفرستند یا متن کامل نیاز هست؟
    آیا گواهی اون مقاله هم نیازه تا ترجمه و فرستاده بشه؟

امضای دیجیتالی بسازید کارتون هم زیباتر و هم راحت تر می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    قاعدتا اگز جایی برای امضا داره باید پرینت بگیری و امضا کنی و مجدد اسکن کنی

سلام. من با یه استاد در دانشگاه سیدنی مکاتبه کردم واسه دکتری. از مقالاتم خوشش اومد و گفت i am willing to supervise you ولی گفت ساپورد واسم سخته. ضمنا یه پروپزال 500 کلمه ای کامل هم واسم نوشت و بهم گفت اپلای کن. گفت واسه اسکولارشیپ هم با مسئولش که ایمیلشو بهم داد تماس بگیر.
    سوالی که دارم اینه که من معدل لیسانسم بشدت خرابه. زیر 13 است. ولی ارشدم با معدل 17.5 گرفتم و دو مقاله ای اس ای چاپ شده تو اشرینگر و وایلی دارم و 4 مقاله سابمیت شده و تحت ریواز تو الزویر دارم. زمینه کاریم هم به استاده نزدیکه. خودشم گفت که سوپروایزرم میشه و پروفی دال بر ارتباطم با او رو بهم میده واسه اپلای.
    ایا پذیرش و اسکولارشیپم با این معدل کم لیسانسم بهم میخوره؟ اگه تااستثیرش زیاده چیکار کنم باعث خرابی کارم نشه تو اپلای؟ تافل 92 هم دارم و حتی جی ار ای هم کوانتم 163 ، وربال 141 و رایتینگم 3 است.
    شنیدم که معمولا استادا پروپزال کامل رو نمیدن درسته؟ چقدر امید داشته باشم به پذیرش؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh63413 نمایش پست ها
    سلام. من با یه استاد در دانشگاه سیدنی مکاتبه کردم واسه دکتری. از مقالاتم خوشش اومد و گفت i am willing to supervise you ولی گفت ساپورد واسم سخته. ضمنا یه پروپزال 500 کلمه ای کامل هم واسم نوشت و بهم گفت اپلای کن. گفت واسه اسکولارشیپ هم با مسئولش که ایمیلشو بهم داد تماس بگیر.
    سوالی که دارم اینه که من معدل لیسانسم بشدت خرابه. زیر 13 است. ولی ارشدم با معدل 17.5 گرفتم و دو مقاله ای اس ای چاپ شده تو اشرینگر و وایلی دارم و 4 مقاله سابمیت شده و تحت ریواز تو الزویر دارم. زمینه کاریم هم به استاده نزدیکه. خودشم گفت که سوپروایزرم میشه و پروفی دال بر ارتباطم با او رو بهم میده واسه اپلای.
    ایا پذیرش و اسکولارشیپم با این معدل کم لیسانسم بهم میخوره؟ اگه تااستثیرش زیاده چیکار کنم باعث خرابی کارم نشه تو اپلای؟ تافل 92 هم دارم و حتی جی ار ای هم کوانتم 163 ، وربال 141 و رایتینگم 3 است.
    شنیدم که معمولا استادا پروپزال کامل رو نمیدن درسته؟ چقدر امید داشته باشم به پذیرش؟
    ممنون
    استاد شما خودش براتون پروپوزال رو نوشت؟! مگه همچین کاری هم می کنن؟

رشته و دانشگاه

دوستان قبل از دفاع از پایان نامه میشه اپلای کرد؟

Junior Member

بچه ها واسه اپلای کردن در دانشگاه سیدنی میشه حداکثر تا 5 تا مقاله کنفرانس ملی یا بین المللی داد. واسه evidence این چی باید بدیم؟ الان تو پست های قبل یکی از بچه ها نوشته بود گواهی به درد نمیخوره! من میخواستم اینو بدم برایم ترجمه کنن که...

من یه مشکلی هم دارم اینه که وقتی اطلاعات هر مقاله رو میدم پایینش یه جا هست که برای وارد کردن اطلاعات مقاله بعدی بایدتیک بزنی تا یه جای جدید باز بشه برای وارد کردن اطلاعات مقاله بعدی... من 4 تا که میزنم برای پنجمی دیگه اون گزینه نمیاد که تیک بزنم! چی کار کنم اینو؟
    بعد هم یه فرم پیدا کردم که میشه اطلاعات مربوط به مقاله ISI و ژورنال و کتاب و اینا رو داد اینو کجاش باید بفرستیم؟
    سوال آخر: Recommendation letter رو باید تو فرم پر کرد داد به استا که خودش ایمیل کنه براشون؟
    مرسی اگه جواب بدید استرس گرفتم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

این اساتیدی که می گن اپلای کن و توضیح می دن خود دپارتمان سوپروایزر و انتخاب می کنه , دقیقا منظورشون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)