صفحه 113 از 158 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم. هنگام اپلای بگم فقط بنویسم کارشناسی یا اینکه کاردانی رو هم در لیست اضافه کنم؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان. من میخام بدونم آیا امیدی به پذیرش در مقطع لیسانس در دانشگاه های ملبورن هستش در رشته کامپیوتر. به نظرتون از مرحله ویزا گرفتن تا رفتن و رسیدن اونجا فکر میکنین چقدر هزینه بخواد در مقطع لیسانس؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectural technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht1 نمایش پست ها
    دوستان من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم. هنگام اپلای بگم فقط بنویسم کارشناسی یا اینکه کاردانی رو هم در لیست اضافه کنم؟
    کاردانی را هم اضافه کنید. هر دو مدارک را اپلود کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectural technology

دوستان کسی می دونه این یعنی چی؟ یعنی مدرک معادل کارشناسی ارشد نمیدن؟ فقط برای آمادگی ریجستر شدنه این کورس ورک؟
    please note this is a professional course work masters to fulfil educational component for registration . it is not a course work graduate degree

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته علوم تریتی دانشگاه علامه

سلام دوستان من یه سوال دارم ؟
    من ارشد معدلم 19 هست ولی کارشناسیم کمه می تونم دوباره کارشناسیرو بخونم
    اشکال نداره سال اخذ مدرک کارشناسی بعد از ارشد باشه ؟
    البته اینم بگم که چون کارشناسی ناپیوسته خوندم و کاردانیم معدلم بالاست با تطبیق واحد دروس نزدیک یک سال می تونم
    مدرکمو بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام,
    دوستان توی یه دانشگاه استرالیا سیستم اینجوری شده (واسه رشته خودم) که استادایی که پروژه دارن می یان میزارن توی یه page بعدا ملت بشون ایمیل میدن ببینن حمایت میکنن یا نه : حالا اگه 2 تا استاد مرتبط 2 تا پروژه مختلف گذاشتن آدم باید حتما یکیو انتخاب کنه؟ یا میتونه واسه هر دو اپلای کنه؟(با این شرط که هر دو استاد حمایت کنن)

ممنونم

دوستان با معدل 13.85 مکانیک دانشگاه آزاد کارشناسی میشه با هزینه برای ارشد مکانیک توی استرالیا اقدام کرد ؟؟
    ضمنا شروع ترم های دانشگاه ها به چه صورت هستش ؟
    لطفا سریعا بگین اگ می دونین که به شدت درگیرم

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان.
    الان بخوام برای semester 1 سال 2017 اقدام کنم خیلی زوده؟ الان به استادا ایمیل بزنم بده یا خوبه؟ برای نیمسال دوم 2016 اخه الان دیگه دیره.. درسته؟

Junior Member

سلام دوستان. من برای دوره دکتری از دانشگاه ANU پذیرش به همراه اسکالرشیپ دارم. الان خودم دانشجوی سال دوم دکتری هستم. به من ایمیل دادن که برای اینکه COE را برات بفرستیم نامه completion یا withdrawal مقطع فعلیت رو برای ما بفرست. آخه من که نمیتونم قبل از اینکه ویزام بیاد درسم رو ول کنم؟ استادم هم باهاشون صحبت کرده راضی نشدن. می خواستم ببینم کسی مورد مشابهی دیده قبلا؟ اگر باید سوالم رو در بخش دیکه ای بپرسم هم لطفا بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام دوستان. من دانشجوی ترم 6 دوره ی لیسانس رشته ی آموزش زبان انگلیسی هستم. در حال حاضر معدلم 17.36 و جز 10 درصد برتر هستم. تجربه ی یک پرزنتیشن در یک کنفرانس رو دارم. جاستیفایر یکی از دروس هم بودم. ب طور کل فعایلت زادی داشتم و معدلم هم خوبه برای دانشجوی لیسانس هم فکر میکنم یک ارایه در کنفرانس کافیه. ب نظر شما من میتونم توی دانشگاه Macquire برای دوره ی فوق لیسانس تو رشته ی TESOLاپلای کنم و فول اسکالرشیپ بگیرم؟ لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه. ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)