صفحه 114 از 158 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    الان بخوام برای semester 1 سال 2017 اقدام کنم خیلی زوده؟ الان به استادا ایمیل بزنم بده یا خوبه؟ برای نیمسال دوم 2016 اخه الان دیگه دیره.. درسته؟
    با سلام،
    من شخصا زمان خاصی ایمیل نمیزدم چون اکثر اساتید از اونجایی که با حجم زیادی ایمیل روبرو می شند یا دیر جواب میدند یا اصلا جواب نمیدند، از طرفی به نظر من اگر زودتر ایمیل بزنید و پاسخ هم دریافت کنید شانس زمان کافی برای آماده کردن پروپوزال خوب را خواهید داشت، ممکنه بقیه ی دوستان با این نظر من مخالف باشند، این کار من برای هر دو دانشگاه کوئینزلند و گریفیث جواب داد.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام،
    میخواستم سوالم رو با تاپیک مربوطه بپرسم، اما انجمن این اجازه رو نمیده و مجبورم اینجا بپرسم
    سوالم اینه که من میخوام در دانشگاه استرالیا تحصیل کنم، با این شرایطی که دارم باید چیکار کنم:
    هفده سالم داره تموم میشه و امسال دیپلمم رو میگیرم، رشته کامپیوتر فنی حرفه ای، تقریبا تا شیش ماه دیگه هم مدرک زبان ielts رو میگیرم،
    پاسپورت دارم و بهم گفتن که تا عید 96 میتونم از کشور خارج شم و بعد اون باید به نظام وظیفه وثیقه بذارم،
    اولا اینکه تا قبل از اینکه 18 سالم تموم بشه میتونم برای ادامه تحصیل برم؟و چجوری باید اقدام کنم
    بودجه ای که هم دارم 50 ملیون تمام، عموم تو سیدنی زندگی میکنه و خرج زندگی و خونه رو میتونه برطرف کنه، و خودمم هم میخوام تا جایی که امکان داره کار کنم، میخواستم بدونم هزینه تقریبا دقیق دانشگاه با بورسیه ای که بتونم بگیرم چقد میشه؟
    و اینکه از وقتی که اقدام کنم چند وقت طول میکشه که فرایند تکمیل بشه، چون تقربا تا پاییز 95 مدارک من کامل میشه و 96 وقت دارم که از ایران خارج شم
    پیشاپیش از جواباتون ممنونم

دوستان کسی هست بگه نتایج برای ترم 2 کی اعلام میشه؟؟؟

Junior Member

سلام. دوستان در مورد اپلای برای دکترای فنی دانشگاه ملبورن سوال دارم. ممنوم میشم اگه دوستان زودتر راهنمایی کنن.

1) ددلاین اپلای برای ترم تابستون 30 اوریه یعنی حدود یکماه دیگه؟

2) پس از گرفتن پذیرش اولیه که تا این تاریخ هست باید برای اسکالرشیپ درخواست داد؟که تاریخش 31 می هست و نوع اسکالرشیبپ شامل IPRS نیست اسکالر از انواع (APA : MIRS,MIFRS,MRS) موجوده ؟؟

3) IPRS کاملتره؟ تفاوتش با بقیه نوع MRS چیه؟

4) اپلیکیشن فی رو میشه ویو کرد؟ باید با سوپروایزر هماهنگ شد و این درخواستو داد؟ همه استادا قبول میکنن؟
    در ادامه ،کدوم نوع اسکالرشیپ تمام هزینه دانشگاه رو تقبل میکنه؟
    آیا امکانش هست که قسمتی از مدارک لازم برای بررسی پرونده مثل دانشنامه و ریزنمره ترجمه شده رو با فاصله یکی دوهفته از ددلاین ارسال کرد؟قبول میکنن؟در این مورد سختگیرن؟

خواهش میکنم بچه هایی که این مراحل رو گذروندن یا اطلاعات خوبی دارن راهنمایی هاشون رو دریغ نکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

تقريا
    نقل قول نوشته اصلی توسط cma9nn نمایش پست ها
    سلام،
    میخواستم سوالم رو با تاپیک مربوطه بپرسم، اما انجمن این اجازه رو نمیده و مجبورم اینجا بپرسم
    سوالم اینه که من میخوام در دانشگاه استرالیا تحصیل کنم، با این شرایطی که دارم باید چیکار کنم:
    هفده سالم داره تموم میشه و امسال دیپلمم رو میگیرم، رشته کامپیوتر فنی حرفه ای، تقریبا تا شیش ماه دیگه هم مدرک زبان ielts رو میگیرم،
    پاسپورت دارم و بهم گفتن که تا عید 96 میتونم از کشور خارج شم و بعد اون باید به نظام وظیفه وثیقه بذارم،
    اولا اینکه تا قبل از اینکه 18 سالم تموم بشه میتونم برای ادامه تحصیل برم؟و چجوری باید اقدام کنم
    بودجه ای که هم دارم 50 ملیون تمام، عموم تو سیدنی زندگی میکنه و خرج زندگی و خونه رو میتونه برطرف کنه، و خودمم هم میخوام تا جایی که امکان داره کار کنم، میخواستم بدونم هزینه تقریبا دقیق دانشگاه با بورسیه ای که بتونم بگیرم چقد میشه؟
    و اینکه از وقتی که اقدام کنم چند وقت طول میکشه که فرایند تکمیل بشه، چون تقربا تا پاییز 95 مدارک من کامل میشه و 96 وقت دارم که از ایران خارج شم
    پیشاپیش از جواباتون ممنونم
    شما اگه بخواي براي ليسانس بري نظام وظيفه تا يك سال بعد ١٨ هم وقت ميده بهت.
    سالي ٢٠٠٠٠ دلار استراليا يني ٥٠ ميليون تومان تقريبا خرج دانشگاهته براي سال اول دومم اصلن فكر هيچ بورسي رو نكن
    كار هم هفته اي بيست ساعته ساعتي هم ١٠ ١٥ دلار حساب كن
    با حساب اينكه فاميل داري و ميخواي كار كني براي ٤ سال ٥٠ كمه ولي براي شروع خوبه

Junior Member mozhimeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    structural engineering

سلام به همه. کسی اطلاعی داره که University of South Australia برای دادن اسکالرشیب PhD اینکه برای دانشجوههای ایرانی شرط معدل بالای 17 گذاشته یا نه؟ این دانشگاه رنکش تو QS 182 و جز g8 هم نیست

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhimeh نمایش پست ها
    سلام به همه. کسی اطلاعی داره که University of South Australia برای دادن اسکالرشیب PhD اینکه برای دانشجوههای ایرانی شرط معدل بالای 17 گذاشته یا نه؟ این دانشگاه رنکش تو QS 182 و جز g8 هم نیست
    سلام

طبق لینک زیر رنکینگ این دانشگاه 288 هست (در QS).

http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

و در مورد موضوع معدل ، این دانشگاه برای Eligible بودن برای بورس ، معدل خاصی رو اعلام نکرده. اطلاعات بیشتر رو میتونید در لینک های زیر مشاهده کنید:

http://www.unisa.edu.au/Research/Res...e-scholarship/

http://www.unisa.edu.au/Research/Res...s-equivalence/

http://www.unisa.edu.au/Research/Res...d-eligibility/

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

با سلام به همگی، دو تا سوال داشتم
    اول: آیا برای پذیرش در مقطع دکترا تو دانشگاههای G8 (مثلا ملبورن) ددلاین خاصی وجود داره؟؟ یا هر وقت مدارک آماده بشه میتونم اقدام کنم؟؟
    دوم: اگه ترم اول رو باهزینه خودم بخونم یا از طریق پذیرش مشروط زبان برم، میتونم برای ترم بعدی دنبال کارهای بورسم برم؟؟ (چون تمام شرایط بورس بجز نمره زبان رو دارم)

Junior Member

با سلام به همگی، دو تا سوال داشتم
    اول: آیا برای پذیرش در مقطع دکترا تو دانشگاههای G8 (مثلا ملبورن) ددلاین خاصی وجود داره؟؟ یا هر وقت مدارک آماده بشه میتونم اقدام کنم؟؟
    دوم: اگه ترم اول رو باهزینه خودم بخونم یا از طریق پذیرش مشروط زبان برم، میتونم برای ترم بعدی دنبال کارهای بورسم برم؟؟ (چون تمام شرایط بورس بجز نمره زبان رو دارم)
    با تشکر از همگی

Junior Member mozhimeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    structural engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

طبق لینک زیر رنکینگ این دانشگاه 288 هست (در QS).

http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

و در مورد موضوع معدل ، این دانشگاه برای Eligible بودن برای بورس ، معدل خاصی رو اعلام نکرده. اطلاعات بیشتر رو میتونید در لینک های زیر مشاهده کنید:

http://www.unisa.edu.au/Research/Res...e-scholarship/

http://www.unisa.edu.au/Research/Res...s-equivalence/

http://www.unisa.edu.au/Research/Res...d-eligibility/

موفق باشید
    بله حق با شماست. البته من منظورم تو بخش Engineering بود. خیلی ممنونم از راهنمایتون. عجیبه که استادی از همون دانشگاه از همچین شرایط GPA برای دانشجوهای ایرانی حرف زد. شما امیدوارم کردید برای مکاتبه با استاد دیگه. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)