صفحه 116 از 158 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من با استادی تو دانشگاه ویکتوریا مکاتبه کردم و سی وی را فرستادم گفت خوبه و موضوع پیدا کن و پروپزال بنویس. من چندتا موضوع براش فرستادم روی یکی اش تاییدیه داد و گفت بنوس برام بفرست و من شروع به نوشتن کردم الان 4 روز هست که پروپزال را فرستادم ولی جوابی روش نگرفتم. معمولا بین ارسال پروپزال و نظر استاد چقدر زمان هست؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان ... آیا لینکی هست که اسامی دانشگاههای اسنرالیایی که دکترای معماری ارایه میدن توش باشه؟

ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان ... آیا لینکی هست که اسامی دانشگاههای اسنرالیایی که دکترای معماری ارایه میدن توش باشه؟

ممنون میشم
    http://www.hotcoursesabroad.com/stud...stRefineFlag=Y

این لینک هست که کل دوره های postgraduate رو گذاشته. باید بری تو سایت تک تک دانشگاهها ببینی کدومشون دکترا دارند.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. من واسه دانشگاه ملبورن اپلای کرده بودم. چند روز پیش واسم conditional offer اومده و گفته باید تا 30 آپریل مدرک پایان کارشناسی و کارشناسی ارشد رو به اونا تحویل بدم (علاوه بر کارنامه ها که قبلا تو سایت اپلود شده بود). دوستان من مدارکم رو آزاد نکردم و فکر نکنم تا اون موقع هم بتونم آزاد کنم. میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ یکم هم عجله دارم!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من واسه دانشگاه ملبورن اپلای کرده بودم. چند روز پیش واسم conditional offer اومده و گفته باید تا 30 آپریل مدرک پایان کارشناسی و کارشناسی ارشد رو به اونا تحویل بدم (علاوه بر کارنامه ها که قبلا تو سایت اپلود شده بود). دوستان من مدارکم رو آزاد نکردم و فکر نکنم تا اون موقع هم بتونم آزاد کنم. میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ یکم هم عجله دارم!!!!!
    شما ميتوني پذيرشتو ١ترم ديفر كني و براي ترم بعد اپلاي كني تو اين فرصت هم مداركتو ازاد كني
    البته تا جايي كه من ميدونم با conditional offer شما نميتوني مداركتو ازاد كني بايد formal offer باشه. شما ميري از دانشگات گواهي موقت فارغ التحصيلي ميگيري و ريز نمره ي غير رسمي اينارو براشون ميفرستي بعد از تبديل شدن پذيرشت به formal offer ميري مدركتو ازاد ميكني

Junior Member

سلام دوستان کسی درمورد وضعیت رشته حقوق در استرالیا خبر داره؟ ایا برای این رشته مثل گرایش های حقوق تجارت بین الملل یا جرم شناسی یا... کسی تا حالا تونسته پذیرش بگیره ؟

سلام دوستان
    من ایمیلی به استادی در دانشگاه موناش زدم و این جواب را برای من فرستاد.
    Unfortunately we are not allowed to take PhD students from Iran, so you would not be able to apply to Monash
    Sorry about this

می خواستم بدونم دوستان دیگر برای اپلای دانشگاه موناش و دیگر دانشگاهای استرالیا این مشکل را داشتند. لطفا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nanochemistry نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایمیلی به استادی در دانشگاه موناش زدم و این جواب را برای من فرستاد.
    Unfortunately we are not allowed to take PhD students from Iran, so you would not be able to apply to Monash
    Sorry about this

می خواستم بدونم دوستان دیگر برای اپلای دانشگاه موناش و دیگر دانشگاهای استرالیا این مشکل را داشتند. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    شاید جدیده ولی یه بنده خدایی یک ماه پیش آفر گرفت

سلام دوستان

میخواستم بدونم از چه زمانی باید ایمیل و مکاتبه با اساتید رو شروع کرد برای پذیرش دکترا در استرالیا ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

من یه سوال یه کم عجیب دارم.
    اولش بگم که هیچ ایده ای در مورد استرالیا ندارم واقعاً! همین امروز شروع کردم به جستجو در موردش.
    سوال عجیبم اینه که چرا بچه شریفیا استرالیا اپلای نمی کنن؟ مشکل فاند داره؟ رنک دانشگاهاش پایینه؟
    چون استرالیا کشور خوبی برای تحصیل و زندگی به نظر می رسه. از آمریکا با این قوانین سختگیرانه و بی دلیل ویزاش و از کانادا با اون سرمای وحشتناکش بهتر به نظر می رسه.
    کلی از دوستای من (شریفی ها) تا الان آمریکا وکانادا رفتن، ولی هیچ کسیو نه می شناسم نه حتی شنیدم که استرالیا رفته باشه. جالبه که کلاً استرالیا تو گزینه هاشون نبوده و طبعاً جواب خاصی هم براش ندارن. از اول تمرکزشون رو امریکای شمالی و اروپا بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)