صفحه 117 از 158 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

و یه سوال مهم تر:
    برای من که شانس نسبتاً خوبی دارم، ولی هیچ دیتایی ندارم، به نظرتون بهتره اصلا از کجا شروع کنم؟ برم دانشگاهای تاپ رنک رو ببینم و بعدش دونه دونه چکشون کنم که کدوم اسکالرشیپ داره و باهاشون وارد مکاتبه شم؟ راه مشخص تر و پربازده تری نداریم؟
    آخه در مورد اروپا و آمریکا چون کلی از بچه ها اونجا هستن، همیشه یه سری دانشگاهو معرفی می کنن و آدم تمرکزشو رو اونا می ذاره.
    ولی استرالیا رو انگار باید از صفر شروع کنم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeso نمایش پست ها
    و یه سوال مهم تر:
    برای من که شانس نسبتاً خوبی دارم، ولی هیچ دیتایی ندارم، به نظرتون بهتره اصلا از کجا شروع کنم؟ برم دانشگاهای تاپ رنک رو ببینم و بعدش دونه دونه چکشون کنم که کدوم اسکالرشیپ داره و باهاشون وارد مکاتبه شم؟ راه مشخص تر و پربازده تری نداریم؟
    آخه در مورد اروپا و آمریکا چون کلی از بچه ها اونجا هستن، همیشه یه سری دانشگاهو معرفی می کنن و آدم تمرکزشو رو اونا می ذاره.
    ولی استرالیا رو انگار باید از صفر شروع کنم.
    شما برو تو سایت وزارت علوم لیست دانشگاه های مورد تایید استرالیا رو ببین. از اون بالا شروع کن برو تو سایتاشون و یه استاد پیدا کن ایمیل بزن. استرالیا اینجوری هست که حتما باید اولش استاد پیدا کنی. بدون استاد اپلای کردن معنی نداره.
    تو امریکا دانشگاه ها زیاده ادم باید از راهنمایی بقیه حتما استفاده کنه. ولی استرالیا زیاد دانشگاه نداره. به راحتی به همشون میتونی پیام بدی.

Junior Member

سلام برای پذیرش در لیسانس مهندسی استرالیا امتحانی چیزی نیاز هست یا میشه پذریش گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نانوشیمی

با سلام ،من پی ار دارم ،میخواستم بدونم هزینه های تحصیل دکتری چقدر میتونه پایین بیاد با پی ار ؟

سلام دوستان

من قصد اپلای تو دانشگاه های استرالیا رو دارم منتها از ددلاین راند اسکالرشیپشون خبر ندارم... گویا دو تا راند داره ... میشه بگین راند اولش که احتمال فاند گرفتن بالاتره کی هست حدودا؟ (البته میدونم دانشگا ه های مختلف با هم فرق دارن) ولی ممنون میشم اگه کسی لینک ددلاین ها رو بتونه بذاره
    و سوال دومم در مورد ایمیل زدن به استاداس... از کی باید شروع کرد به زدن ایمیل و فرستادن پروپوزال؟
    با تشکر

سلام...شما ایمیل زدن رو از همین الان شروع کن.... ددلاین راند اول معمولا اواخر اگوست هست.

Junior Member

سلام دوستان. من دانشجوی ترم آخر دکتری دانشگاه تربیت مدرس هستم. بعد از فارغ التحصیلی هدفم رفتن به استرالیاست! آیا به نظر شما بهتره برای پست داک اقدام کنم یا دکتری مجدد در دانشگاههای استرالیا؟
    چون رزومه خیلی قوی ای ندارم، خیلی امیدوار به اخذ پست داک نیستم. اگر بخوام برای دکتری مجدد اقدام کنم، آیا نیاز هست که با استادی که مکاتبه میکنم بگم که یه دکتری از ایرن دارم یا نه؟ داشتن یک مدرک دکتری، چه تاثیر احیانا مثبت یا منفی ای برای اپلای دکتری داره؟ اگر لازم هست سوالم رو در انجمن دیگه ای بپرسم لطفا بگید. ممنونم.
    لیسانس: مهندسی کشاورزی آب - دانشگاه بوعلی سینا (معدل 16.71)
    لیسانس: مهندسی عمران عمران- دانشگاه پیام نور (معدل 16.55)
    فوق لیسانس: مهندسی عمران آب - دانشگاه صنعتی شریف (معدل 16.29)
    دکتری: مهندسی عمران آب- دانشگاه تربیت مدرس (معدل 16.85)

Junior Member

سلام مجدد. سوال دیگه ای که از محضر دوستان دارم اینه که آشنایی و تسلط بر نرم افزارهای تخصصی و مدلسازی، چقدر میتونه برای اپلای دکتری (یا پست داک) موثر باشه؟ نقطه ضعف من به نظر خودم، عدم تسلط به نرم افزارهای تخصصی است چون تز ارشد و دکتری بنده آزمایشگاهی بوده. اگر مهم است آیا موسسه خاصی با مدرک معتبر برای آموزش نرم افزارها میتوانید معرفی کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gomar1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی ترم آخر دکتری دانشگاه تربیت مدرس هستم. بعد از فارغ التحصیلی هدفم رفتن به استرالیاست! آیا به نظر شما بهتره برای پست داک اقدام کنم یا دکتری مجدد در دانشگاههای استرالیا؟
    چون رزومه خیلی قوی ای ندارم، خیلی امیدوار به اخذ پست داک نیستم. اگر بخوام برای دکتری مجدد اقدام کنم، آیا نیاز هست که با استادی که مکاتبه میکنم بگم که یه دکتری از ایرن دارم یا نه؟ داشتن یک مدرک دکتری، چه تاثیر احیانا مثبت یا منفی ای برای اپلای دکتری داره؟ اگر لازم هست سوالم رو در انجمن دیگه ای بپرسم لطفا بگید. ممنونم.
    لیسانس: مهندسی کشاورزی آب - دانشگاه بوعلی سینا (معدل 16.71)
    لیسانس: مهندسی عمران عمران- دانشگاه پیام نور (معدل 16.55)
    فوق لیسانس: مهندسی عمران آب - دانشگاه صنعتی شریف (معدل 16.29)
    دکتری: مهندسی عمران آب- دانشگاه تربیت مدرس (معدل 16.85)
    برای استاد یه امتیاز هست که شما توی دوره دکتری بودید ولی دانشگاه ها معمولا پذیرش برای دکتری مجدد نمی دن مگر اینکه نامه انصراف از دکتری فعلی رو بدید. برای یکی از دوستان مثلا دو دانشگاه UQ و وسترن سیدنی این نامه رو خواسته بودن ولی UNSW و موناش نخواسته بودن و پذیرش داده بودن هر چند توی رزومه ایشون اومده بود که دکتری رو انصراف داده. UQ حتی قول خواسته بود روی موضوعی که در دکتری قبلی کارمی کرده کار نکنه تا بتونه همت و تلاشش رو روی یه موضوع جدید ببینه. البته حتی در یک دانشگاه اسکول به اسکول فرق می کنه روال جهانی اینه که دو دکتری در یک رشته و بعضا در دو رشته رو اجازه نمی دن یا اگه بدن بورس نمی دن. بهترین راه مکاتبه با coordinator تحصیلات تکمیلی دانشگاهاست

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای راند اول 2017 اپلای کنم کسی اگه تجربه داره راهنمایی کنه من چقدر شانس دارم.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه سراسری شهرستان
    معدل کارشناسی : 15
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:عمران عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علم و صنعت ایران
    معدل کارشناسی ارشد :17.48
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :عمران خاک و پی
    تعداد مقالات : 4 کنفرانس بین المللی و 2 مقاله isi با مجموع ایمپکت 1.5
    سابقه کار: سه سال کار مرتبط
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: ielts band score 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: G8