صفحه 119 از 158 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من امروز ترجمه ی مدارکم رو تحویل گرفتم. منتها ترجمه ها روی سربرگ ناتی نیست. در واقع رو اون یکی سربرگ که مهر وزارت خارجه و دادگستری هست مهر ناتی هم هست. موقع اپلای که مشکلی پیش نمیاد؟ گیر میدن آیا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام. من یه سئوال داشتم درباره اسکالرشیپ و اون این هستش که آیا میشه آفر دو تا دانشگاه رو قبول کرد یا اینکه دانشگاهها از هم خبر دارند و اگر یکی را اکسپت کنی دانشگاه دیگه رو نمی تونی با اسکالرشیپ بری؟ وضعیت من اینجوری هستش که از یه دانشگاه تو استرالیا اسکالرشیپ گرفتم و یک دانشگاه دیگه هم استاد اوکی داده و گفته اپلای کن . الان من نگرانم که اگر افر دانشگاه اولی رو قبول کنم واسه اکسپت و گرفتن اسکالرشیپ از دانشگاه دیگه به مشکل بر میخورم. لطفا راهنماییم کنید. خیلی ممنون

سلام

من هم شرایط مشابه با شما رادارم. منتهی این مساله به ذهنم خطور نکرده بود که با پست شما مواجه شدم. ببینید اینجا سه تا مساله مطرح میشه:

بعضی از بورس ها مربوط به خوده دولت استرالیا میشه
    // // // // // دانشگاه // //
    // // // // // دپارتمان // //

همونطور که مستحضر هستید اسکالرشیپ های استرالیا Merit base هست. اگر فرض را بر این بگذاریم که هر دانشگاهی یک سهمی از بورس دولت استرالیا به خودش اختصاص میده هیچ مشکلی پیش نمیاد.

ولی به نظر من شما سخت نگیر. همه این ها را خودشون میدونند که ذانشجوها برای چند تا دانشگاه اپلای میکنن و بالاتر از اون همشون به research area تمام اساتید دپارتمان ابراز علاقه میکنند

بعدشم
    اگه این مسیله ای که شما مطرح کردید مهم بود خودشون تو پروسه اپلای کردن میگفتند اگر جایی دیگه قبلا برای این بورس اپلای کردید دیگه نکنید!!!

1. مرحله ی اول شما با اساتید مکاتبه میکنید
    2. مرحله ی دوم معمولا شما را به یک Research coordinator ارجاع میدند
    3. اون همه مراحلا براتون توضیح میده و اگرلازم باشه تبدیل مقیاس صورت بگیر لینک مربوطه را ارسال میکنه

بنابراین:

اول از همه استاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان
    من تازه میخوام وارد پروسه اپلای برای دکتری بشم. البته 2 سال و نیم از فارغ التحصیلیم میگذره اما چون ترجیحم به درس خوندن در ایران بوده و متاسفانه به نتیجه خوبی نرسیدم میخوام برای اپلای اقدام کنم. با توجه به رزومم و مطالبی که در فروم خوندم به نظر شانس پذیرش در استرالیا را دارم. البته من هنوز مدرک زبان نگرفتم به دلیل اینکه زیاد جدی نبود. رزومه من:
    لیسانس: مهندسی نرم افزار، دانشگاه آزاد، معدل 17.94، شاگرد اول
    فوق لیسانس: هوش مصنوعی، دانشگاه دولتی، معدل 18.33، شاگرد اول

3 تا مقاله ژورنال و 4 تا کنفزانس دارم
    5 سال سابقه همکاری با یک مرکز تحقیقات در زمینه رشته خودم

الان میخوام برای دانشگاه سیدنی اقدام کنم. ولی ددلاین اپلای را در سایت زده 8 جولای، در این مدت کم و با توجه به اینکه هنوز مدرک زبان ندارم (تا چند ماه دیگه میخوام امتحان تافل بدم) به نظرتون میتونم اپلای کنم.
    به نظرتون آیا با این رزومه شانس اسکولارشیپ دارم؟
    دوستان خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید چون هم اینکه فرصتم کمه و هم چون فرصت زیادی رو از دست دادم نمیخوام بیشتر از این وقتم تلف بشه.
    یه سوال دیگه هم اینکه من دختر هستم و مجرد که میخوام با حجاب ادامه تحصیل بدم، در سیدنی مشکلی برام نیست؟ سوال بعدی اینکه برای پذیرش با فاند شرایط سنی و اینکه 29 سالمه مشکلی ایجاد میکنه؟

ممنون از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه میخوام وارد پروسه اپلای برای دکتری بشم. البته 2 سال و نیم از فارغ التحصیلیم میگذره اما چون ترجیحم به درس خوندن در ایران بوده و متاسفانه به نتیجه خوبی نرسیدم میخوام برای اپلای اقدام کنم. با توجه به رزومم و مطالبی که در فروم خوندم به نظر شانس پذیرش در استرالیا را دارم. البته من هنوز مدرک زبان نگرفتم به دلیل اینکه زیاد جدی نبود. رزومه من:

الان میخوام برای دانشگاه سیدنی اقدام کنم. ولی ددلاین اپلای را در سایت زده 8 جولای، در این مدت کم و با توجه به اینکه هنوز مدرک زبان ندارم (تا چند ماه دیگه میخوام امتحان تافل بدم) به نظرتون میتونم اپلای کنم.
    دوستان خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید چون هم اینکه فرصتم کمه و هم چون فرصت زیادی رو از دست دادم نمیخوام بیشتر از این وقتم تلف بشه.
    یه سوال دیگه هم اینکه من دختر هستم و مجرد که میخوام با حجاب ادامه تحصیل بدم، در سیدنی مشکلی برام نیست؟ سوال بعدی اینکه برای پذیرش با فاند شرایط سنی و اینکه 29 سالمه مشکلی ایجاد میکنه؟

ممنون از دوستان
    با سلام،
    بنده در مورد دانشگاه سیدنی اطلاعی ندارم، ولی تا جایی که میدونم بعضی از دانشگاهها به شما این فرصت را میدند که بدون نمره زبان اپلای کنید و پذیرش مشروط بگیرید و بعد این مشکل را حل کنید، اگر غیر از این هست ممنون می شم دوستان اصلاح کنند، در مورد شانس پذیرش همراه با اسکلارشیپ با فرض ISI بودن مقالاتتون شانس خیلی خوبی هم برای دانشگاههای گروه هشت و هم غیر گروه هشت دارید، در مورد محدودیت سن برای اسکلارشیپ، تا جایی که بنده اطلاع دارم محدودیت خاصی وجود نداره، بودند دوستانی که با سن بالای سی سال هم اقدام کردند و پذیرش با بورس گرفتند بدون هیچ محدودیت سنی، در مورد حجاب هم بعید میدونم مشکلی پیش بیاد، چون به هر حال استرالیا جزء جاهایی هست که شما رفتارهای نژادپرستانه و فرقه ای کمی داخلش می بینید.
    موفق باشید

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

اضافه کنم که ... بیشتر دانشگاه ها پذیرش مشروط رو میدن ولی فقط پذیرش! و شامل اسکالرشیپ نمیشه! توی قسمت اسکالرشیپ همه دانشگاه ها برید صریح نوشته که نمره زبان براشون خیلی مهمه و متقاضی اسکالرشیپ نباید روی نمره زبان کمبود داشته باشه.

Junior Member

سلام . من از دو دانشگاه آدلايد و وسترن استرليا پذيرش گرفتم كدوم يكي بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط koorush20 نمایش پست ها
    سلام . من از دو دانشگاه آدلايد و وسترن استرليا پذيرش گرفتم كدوم يكي بهتره؟
    سلام uwa بهتره ولي شهرش شهر خيلي گرونيه ادلايد هم دانشگاه خوبيه مزيتش قيمت مناسب به نسبت استرالياس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون از دوستان
    محدودیت سنی وجود نداره اصلا، با سنین خیلی بالاتر هم اسکولارشیب از خیلی جاها گرفتن
    شانس خیلی خوبی دارید
    اول با اساتید مکاتبه کنید و نظر اونا رو جلب کنید تا توی پروسه حمایت کنن
    همزمان چند دانشگاه اقدام کنید متکی به یک دانشگاه نباشید مثل دانشگاهای unws، ملبورن ، کویینزلند و ... باید صبور باشید توی این پروسه ممکنه از چند ماه تا یک سال تا ویزا طول بکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)