صفحه 12 از 158 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Clough نمایش پست ها
    سلام

متشکر از راهنماییت. این استاده ایرانی بود باهاش حرف میزدم میگفت به نظر من بهت ادمیشن میدن گفت یک میل رسمی بزن به من که میخوای با من کار کنی که من فوروارد کنم واسه سنتر به عنوان اینکه من میخوام تو رو به عنوان دانشجو بگیرم .پس استاد هیچکارست؟))بعد شما فاند میخواستی ریجکت شدی یا اصلا همون اول بهت ادمیشن هم ندادن؟
    مرسی
    دوست عزیز الان چک کردم رشته شما عمران هست راستش اون شرط پذیرش برای مستر بای ریسرچ میشه معدل لیساتس بالای 16 ولی برای شما کمتر هست بنظر من چون این دانشگاه خیلی سختگیر هست نسبت به معدل بهتره با دانشگاه های دیگه خصوصا نیوکسل پروفسور بیژن هم که به ایرانی ها خیلی کمک می کند مکاتبه کنی زیاد رو این دانشگاه حساب نکن نمی گم نا امید باش ولی خیلی سختگیر هستند به چند گزینه فکر کن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان من یک سوال داشتم. من با یک استاد از دانشگاه آدلاید مکاتبه داشتم و پروپزال من توسط استاد مورد تایید قرار گرفت و قرار شد بفرستم برای دانشگاه. اما متاسفانه فکر نکنم بتونم تا مرداد نمره زبان رو برسونم. آیا راهی هست که بتونم بدون نمره زبان اقدام کنم؟ لطفا اگر که میشه منو راهنمایی کنید. خیلی برام مهمه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sayehbisar نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال داشتم. من با یک استاد از دانشگاه آدلاید مکاتبه داشتم و پروپزال من توسط استاد مورد تایید قرار گرفت و قرار شد بفرستم برای دانشگاه. اما متاسفانه فکر نکنم بتونم تا مرداد نمره زبان رو برسونم. آیا راهی هست که بتونم بدون نمره زبان اقدام کنم؟ لطفا اگر که میشه منو راهنمایی کنید. خیلی برام مهمه.
    دوست گرامی والا من فقط میدونم دانشگاه نیوکسل مک کوری و ولونگونگ بدون نمره زبان میشه پذیرش گرفت منم دارم ادلاید اپلای میکنم جایی نخوندم بگه میشه بدون نمره زبان اپلای کرد بنظرم با ریس دانشکده خودت مثلا مدیریت مکاتبه کنید
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

با سلام به همه

اگه بخوایم توی فرم اپلای دانشگاه های استرالیا تاریخ شروع تحصیل مورد نظرمون رو بزنیم با توجه به شرایط گرفتن ویزا برای ما ایرانی ها (که من نمی دونم الان چه جوریه و چند ماه ممکنه طول بکشه ) باید چه تاریخی رو بزنیم تاریخ هایی که من دیدم به شرح زیره
    semester 1-> 01 Jan - 31 Jun
    semester 2-> 01 Jul - 31 Dec
    به نظر خودم ترم 1 سال 2014 یعنی دی ماه امسال یه مقدار زوده چون تا نتایج رو اعلام کنن شاید یک یا دوماه بیشتر وقت نباشه بنابراین باید ترم 2 سال 2014 رو انتخاب کرد لطفا اگر می دونید راهنمایی کنید

تشکر از همه
    ویرایش توسط WAY2GO : June 26th, 2013 در ساعت 10:00 AM
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO نمایش پست ها
    با سلام به همه

اگه بخوایم توی فرم اپلای دانشگاه های استرالیا تاریخ شروع تحصیل مورد نظرمون رو بزنیم با توجه به شرایط گرفتن ویزا برای ما ایرانی ها (که من نمی دونم الان چه جوریه و چند ماه ممکنه طول بکشه ) باید چه تاریخی رو بزنیم تاریخ هایی که من دیدم به شرح زیره
    semester 1-> 01 Jan - 01 Jun
    semester 2-> 01 Jul - 01 Dec
    به نظر خودم ترم 1 سال 2014 یعنی دی ماه امسال یه مقدار زوده چون تا نتایج رو اعلام کنن شاید یک یا دوماه بیشتر وقت نباشه بنابراین باید ترم 2 سال 2014 رو انتخاب کرد لطفا اگر می دونید راهنمایی کنید

تشکر از همه
    دوست عزیز تا انجاییکه امکان داره زمان تحصیلت را عقب نیانداز! چون داره قوانین اموزشی و شروط پذیرش دادن دکتری در استرالیا تغییر می کند و به احتمال زیاد از این به بعد بیشتر دانشگاه ها شرط ورود به دکتری داشتن کارشناسی ارشد پژوهش محور بشه که ما ایرانی ها اصلا نداریم فعلا دانشگاه مک کوری برای سال 2014 این قانون را اجرایی کرده ! هر چه زودتر بری بهتر هست

Junior Member

راستش این سوال من هم هست، استاد بهم اکی رو داده اما مسئولش برام تو ایمیلی که فرمها رو فرستاده گفته بهتر است یکی از این تاریخها رو انتخاب کنی،
    RQ4 2013: 1st October to 1 November 2013
    RQ1 2014: 1st January to 1st February 2014
    RQ2 2014: 1st April to 1st May 2014
    RQ3 2014: 1st July to 1st August 2014

حالا من هم نمی دونم تکدوم رو انتخاب کنم، از طرفی دیگه خسته شدم می خوام اکتبر تا نوامبر رو انتخاب کنم، اما می ترسم که ویزام نرسه و بسوزه و بعدش نمی دونم چی خواهد شد؟ می تونم ترمم رو ساسپند کنم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    راستش این سوال من هم هست، استاد بهم اکی رو داده اما مسئولش برام تو ایمیلی که فرمها رو فرستاده گفته بهتر است یکی از این تاریخها رو انتخاب کنی،
    RQ4 2013: 1st October to 1 November 2013
    RQ1 2014: 1st January to 1st February 2014
    RQ2 2014: 1st April to 1st May 2014
    RQ3 2014: 1st July to 1st August 2014

حالا من هم نمی دونم تکدوم رو انتخاب کنم، از طرفی دیگه خسته شدم می خوام اکتبر تا نوامبر رو انتخاب کنم، اما می ترسم که ویزام نرسه و بسوزه و بعدش نمی دونم چی خواهد شد؟ می تونم ترمم رو ساسپند کنم یا نه؟
    والا همانطور که به دوست قبلی پاسخ دادم به نظر من هر چه زودتر بری بهتره! بنظر من همان نوامبر را بزن! چون نهایت بورس میشی کار ویزات می مونه با دانشگاه مکاتبه می کنی و یا دیفر می کنی یا چند ماه وقت می گیری! حالا شما بورس را بگیر خدا بزرگه فعلا که دانشگاه های استرالیا دست به پذیرش دادن بدون بورسشون خیلی خوب هست! من در این سه ماه 3 تا پذیرش بدون بورس گرفتم!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز و همیار
    تو سایت سفارت خوندم ازین به بعد برای گرفتن ویزای دانشجویی استرالیا
    باید مدارک رو از سفارت استرالیا در عمان لاج کرد
    یعنی چی؟
    یعنی باید بریم عمان
    اگه اینطور باشه چه ...اکی تو سر کنیم؟
    خواهشمندم هرچه سریعتر جواب بدین
    با تشکر

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و همیار
    تو سایت سفارت خوندم ازین به بعد برای گرفتن ویزای دانشجویی استرالیا
    باید مدارک رو از سفارت استرالیا در عمان لاج کرد
    یعنی چی؟
    یعنی باید بریم عمان
    اگه اینطور باشه چه ...اکی تو سر کنیم؟
    خواهشمندم هرچه سریعتر جواب بدین
    با تشکر
    نه بابا . مدارک رو با پست میفرستی عمان.

Junior Member

با سلام مجدد
    چجوری پست کنیم؟
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)