صفحه 122 از 158 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    ممنون از پاسخ شما
    آیا نسبت به این موضوع مطمئن هستید؟ برای اطمینان از این قضییه باید با سفارت استرالیا در ایران تماس بگیرم؟
    از سایر دوستان کسی اطلاعی نسبه به این قضییه داره؟

بسیار ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    براا مقطع دکتری تو دانشگاه نیو ساوز ولز میخواهم اپلای کنم چند تا سوال دارم:
    1- دو تا از اساتید دنبال دانشجو میگردند و تقریبا زمینه شون با من یکی است. اگه به هر دوشون ایمیل بزنم بنظرتون بد میشه؟
    2- با یکی از استادا قبلا صحبت کردم گفت مدارک رو بفرست حالا که فرستادم فهمیدم یک ماه رفته مرخصی و جواب نمیده مسئول ثبت نام هم میگه مدارک رو برا ما بفرست. مشکلی که هست مسئول ثبت نام میگه پروپوزال هم بفرست! منم میخوام با همون استادا کار کنم و میدونم پروژه دستشون هست. حالا موندم چه کنم؟؟
    لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان من از UOW UNISA macquarie Deakin برای ترم 1 2017 پذیرش گرفتم .می خواستم بدونم کدوم از این دانشگاه ها توی برق بهتره و اینکه حداکثر زمانی که می تونم مدارک رو بفرستم برای سفارت کی هست. ممنون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

دوستان عزیز میشه ددلاین دانشگاه های نیوساوث ولز، ولونگونگ، جیمز کوک و اوتاگو رو بگین برای spring کی هستش؟

سلام دوستان

من می خوام برای مستر مدیریت منابع انسانی در استرالیا اقدام کنم

سایت برخی دانشگاههای خوب مثل ملبورن و سیدنی رو که می دیدم واسه مستر میگن از طریق ایجنت اقدام باید بشه حتما. جالبه واسه دکترا این شرط ندارن

این ایجنت ها هم پول های زیادی میگیرن متاسفانه

می خواستم اگه دوستان تجربه و راهکاری در این خصوص دارن کمکم کنن

آیا لیستی از دانشگاههای استرالیا که واسه مستر می تونم بدون نیاز به ایجنت اقدام کنم وجود داره ؟

سلام دوستان من رشته مهندسی نفت خوندم ار امریکا پدیرش گرفتم اما سفارت به دلیل تحریم ردم کرد. الان میخواستم بدونم که میشه تو یه دانشگاه تو استرالیا برای مستر رشته کامپیوتر برای ترم اینده پذیرش بگیرم؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadnazari نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته مهندسی نفت خوندم ار امریکا پدیرش گرفتم اما سفارت به دلیل تحریم ردم کرد. الان میخواستم بدونم که میشه تو یه دانشگاه تو استرالیا برای مستر رشته کامپیوتر برای ترم اینده پذیرش بگیرم؟
    سلام
    استرالیا هم از خیلی جنبه ها حتی از امریکا سختگیر تره. فکر نمیکنم به رشته ای که خوندید گیر بدن. بیشتر به چیزی که میخواید اونجا بخونید کار دارن. البته اینم بگم معمولا به دانشگاهی که درس خوندید. موسساتی که در ارتباط بودید و ... گیر میدن و اگر اون موسسات مورد دار باشن شما رو همون اول ریجکت میکنن.
    ولی حتما تلاشتون رو بکنید. چون مثل امریکا نیست که اخر کار که همه کار رو کردید بعد بگن ریجکت. اگر بخوان ریجکت کنن اصلا دانشگاه به شما پذیرش نمیده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

سلام دوستان

آیا کسی از دوستان در مورد معادل سازی مدرکش به H1 یا H1E طبق معیار دانشگاه های استرالیا به مشکل برخورده؟
    من یه سوال داشتم در مورد معادل سازی مدرکم طبق این معیار.
    دانشگاه qut این شرایط رو داره:

H1E (Completed Coursework Masters): A completed Australian Masters by Coursework or overseas
    qualification (comparable to the educational level of an Australian Masters by Coursework Degree) containing:
    • a relevant research component of at least 25% AND
    • documented relevant research experience AND
    • awarded an overall grade of at least a Distinction and/or at least 75%

من 4 واحد پایان نامه داشتم و 2 واحد هم روش تحقیق، اما اینطوری که این گفته باید 8 واحد ریسرچ (25 درصد از 32 واحد) داشته باشیم. طبق این شرایط که منو رد میکنن... آیا راهی هست که اونا رو قانع کنم من تجربه ی کار پژوهشی داشتم؟ من چند مقاله در لیست ABDC و خارج از اون دارم و خلاصه ی پایان نامه ام رو هم ترجمه کردم. اما نمیدونم باید دقیقا چی واسشون بفرستم تا مجاب بشن...

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنین
    سپاس

دوستان خسته نباشید...
    دانشگاه کورتین به من ایمیل زد که افر گرفتی و تبریک گفت. وقتی Application Status رو چک کردم دیدم Principal start date :2018 زده و Academic pathway start date: 30/2/2017. خودم در کل برای ترم ۱ سال ۲۰۱۷ اپلای کردم...الان ۱۰-۱۲ روزه هرچی ایمیل میزنم جواب درستی نمیگیرم. باید چیکار کنم الان؟ تاریخ پذیرشم واسه کی هست؟؟؟

ممنون دوستان

Junior Member

من جاهای مختلفی اپلای کردم استرالیا و چون برای فاند هم اپلای کردم اکثرا جواب ادمیشن رو هم نگه داشتن تا با هم اعلام بکنن به غیر از 2-3 جا که هفته قبل جوابشون اومد. الان سوال من اینه که من به غیر از یه جا هیچ جای دیگه مصاحبه نکردم. اینکه تا یه ماه دیگه جوابا میاد و هیچ جایی از من نمی خواد باهاشون مصاحبه کنم می تونه نشونه بدی باشه؟ اصلا امکانش هست که به من پذیرش و فاند هم بدن بدون مصاحبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)