صفحه 124 از 158 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Yadolahi نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان، کسی در مورد این call for applicants دانشگاه UNSW اطلاعی داره؟ من می خوام برای دانشکده اقتصاد اپلای کنم ولی واقعا متوجه نمیشم دقیقا از کجا باید شروع کنم. خیلی هم کم وقت داره، فقط تا 11 نوامبر. اگه کسی در جریان هست واقعا ممنون میشم اگه یه پیام به من بده یا همین جا اعلام کنه
    فكر كنم منظورتون scientia phd scholarship باشه. اول بايد از ليست پروژه ها و سوپروايزرهايي كه رو سايت دپارتمان هست، سوپورايزر انتخاب كنيد و باهاش تماس بگيريد(تا ١١ نوامبر). هر استادي حداكثر ٢ دانشجو به دانشگاه معرفي ميكنه(فكر كنم تا ١٤ نوامبر بود). بعد دانشگاه براي اين دانشجوها ايميل ميده كه طريق اپلاي كنند

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    دوستان یکسری از دانشگاه ها وقتی موقع apply online میزنی از ایران میگه باید از طریق agent اقدام کنی، آیا راه دیگه ای هست؟ مثلا از طریق استاد؟ ممنون
    سلام. بله تعدادی از دانشگاه های استرالیا همینطور هستن. یه سری لیست کشور تعریف کردند که اگر از اونجا دارید اقدام میکنید راهی جز اقدام از طریق ایجنت هایی که در سایتشون معرفی شده نیست. بعضا مدارک رو که ارسال هم کردید تازه بهتون ایمیل میزنن که از طریق ایجنت هم یه بار دیگه مدارک رو بفرستید... من این تجربه رو از دانشگاه QUT دارم...
    کاری که ایجنت انجام میده درواقع همون کار اپلیکنت هست با این تفاوت که مثلا صحت مدارک شما رو تایید میکنن که البته در حد حرف هست ... چون مدارک دانشگاهی که رفته ترجمه شده قطعا مهر خود وزارت علوم، دادگستری، امورخارجه، یا ناتی داره پس یعنی قبلا تایید شده و تایید ایجنت فقط فرمالیته هست.
    این ایجنت ها نیز بعضا رایگان این کار رو میکنن و بعضا با دریافت پول... بنابراین قبل از اقدام حتما از تمامی ایجنت های معرفی شده بحث هزینه رو بپرسید و الکی هزینه نکنید.

پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال در مورد PhD تو استرالیا؛ آیا همه دوره های PhD تو این کشور by Research هست یا اینکه بصورت coursework هم برگزار میشه؟
    (تایپیک اختصاصی برای این موضوع پیدا نکردم؛ لطفا اگر سراغ دارید بهم بگید. ممنونم)

همه by Research هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Forumname نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال در مورد PhD تو استرالیا؛ آیا همه دوره های PhD تو این کشور by Research هست یا اینکه بصورت coursework هم برگزار میشه؟
    (تایپیک اختصاصی برای این موضوع پیدا نکردم؛ لطفا اگر سراغ دارید بهم بگید. ممنونم)

تو research proposal نیاز هست که موضوع رو به سمت مرز دانش ببریم؟ یعنی اینکه موضوع جدیدی رو ارائه بدیم که قبلا ارائه نشده؟ خب این کار خداییش خیلیییی سخته اینجا دانشجو های دکتری بعد 5 ترم تازه موضوع رو درک میکنن و پروپوزال مینویسن!
    من استادم ازم research proposal خواسته و گفته که "A general research proposal in these areas would be great" حالا منظور از جنرال تا چه حد عمومی باشه نمیدونم! از خود استاد هم نمیتونم بپرسم! کسی نظری داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    تو research proposal نیاز هست که موضوع رو به سمت مرز دانش ببریم؟ یعنی اینکه موضوع جدیدی رو ارائه بدیم که قبلا ارائه نشده؟ خب این کار خداییش خیلیییی سخته اینجا دانشجو های دکتری بعد 5 ترم تازه موضوع رو درک میکنن و پروپوزال مینویسن!
    من استادم ازم research proposal خواسته و گفته که "A general research proposal in these areas would be great" حالا منظور از جنرال تا چه حد عمومی باشه نمیدونم! از خود استاد هم نمیتونم بپرسم! کسی نظری داره؟
    ارائه پروپوزال الزامی هست؟ و موضوع انتخاب شده قطعی و غیر قابل تغییر هست؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    سلام
    بله. توی پروپوزالتون باید موضوع جدیدی که کار نشده رو اشاره کنید.
    اول اینکه در بیشتر مواقع خود استادا بهتون موضوع میدن و شما فقط زحمت یه ریویو کوچولو و تهیه متن رو میکشید که خیلی هم سخت نیست. بعدا هم اگر اصلاحاتی نیاز باشه باز استادتون بهتون میگه.
    دوم اینکه قرار نیست کولاک کنید که. در حد یکی دو صفحه کلی بنویسید که چه کاری شده و چه کارهایی انجام نشده کافیه. خیلی قرار نیست وارد جزئیات شید.
    توی استرالیا هم چندماه اول رو مشغول تهیه تز اصلی خودتون هستید و بعد از اینکه همه چی مشخص شد تازه کارتون رو شروع میکنید(باید تک تک فعالیت ها، مواد، دستگاها و خیلی مسائل دیگه مشخص بشه قبل از شروع پروژه). این پروپوزالی که موقع اپلای به دانشگاه ارائه میدید فقط خط مشی کلی رو نشون میده.
    شما یه نگاهی به مقاله های قبلی استادتون بندازید. بالاخره یه موضوعاتی به ذهنتون میرسه که جای کار داره. حتی بعضی دانشگاها میشه پایان نامه های قبلی استادا رو هم دید که توی فصل اخر پیشنهاداتی برای کارهای اینده دادن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Forumname نمایش پست ها
    ارائه پروپوزال الزامی هست؟ و موضوع انتخاب شده قطعی و غیر قابل تغییر هست؟
    بله .. الزامیست. ولی موضوع پیشنهادی قابلیت تغییر خواهد داشت. موقع اپلای فقط یک موضوع کلی ارائه میدید. بعدا سر فرصت تز خودتون رو تکمیل و اصلاح میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    بله. توی پروپوزالتون باید موضوع جدیدی که کار نشده رو اشاره کنید.
    اول اینکه در بیشتر مواقع خود استادا بهتون موضوع میدن و شما فقط زحمت یه ریویو کوچولو و تهیه متن رو میکشید که خیلی هم سخت نیست. بعدا هم اگر اصلاحاتی نیاز باشه باز استادتون بهتون میگه.
    دوم اینکه قرار نیست کولاک کنید که. در حد یکی دو صفحه کلی بنویسید که چه کاری شده و چه کارهایی انجام نشده کافیه. خیلی قرار نیست وارد جزئیات شید.
    توی استرالیا هم چندماه اول رو مشغول تهیه تز اصلی خودتون هستید و بعد از اینکه همه چی مشخص شد تازه کارتون رو شروع میکنید(باید تک تک فعالیت ها، مواد، دستگاها و خیلی مسائل دیگه مشخص بشه قبل از شروع پروژه). این پروپوزالی که موقع اپلای به دانشگاه ارائه میدید فقط خط مشی کلی رو نشون میده.
    شما یه نگاهی به مقاله های قبلی استادتون بندازید. بالاخره یه موضوعاتی به ذهنتون میرسه که جای کار داره. حتی بعضی دانشگاها میشه پایان نامه های قبلی استادا رو هم دید که توی فصل اخر پیشنهاداتی برای کارهای اینده دادن.

بله .. الزامیست. ولی موضوع پیشنهادی قابلیت تغییر خواهد داشت. موقع اپلای فقط یک موضوع کلی ارائه میدید. بعدا سر فرصت تز خودتون رو تکمیل و اصلاح میکنید.
    این کار واقعا سخته که مرز دانش رو تعیین کنیم! با اینکه استاد علاقه مند هستش به رزومه و فیلد کاری رو هم تعیین کرده! اما نوشتن پروپوزالی که چیز جدید توش باشه واقعا اعصاب خرد کن هست! تا جایی که نزدیکه اپلای رو بیخیال بشم! تو رشته مهندسی فکر نکنم با یه ریویو ساده بشه چیز جدید رو کفش کرد.

Junior Member

سلام و خسته نباشید . کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد اهواز دارم با معدل 18.5. آیلتس 7 دارم . بازاریابی کار کردم .
    برای گرفتن فاند در فوق لیسانس برای رشته اقتصاد یا بازرگانی شانس دارم ؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان اگر دانشگاهی گفته باید حداقل دو سوپروایزر رو تعیین کنیم برای پروپوزال، من اول با یک استاد به نتیجه برسم بعدش به یه استاد دیگه م بگم؟
    میشه بگید چه جوری میشه

و اینکه، اگر برای دانشگاههای مختلف اپلای کنم باید مثلا چندتا ریسرچ پروپوزال داشته باشم؟
    ویرایش توسط MAHAN7 : November 19th, 2016 در ساعت 10:08 PM
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)